Nr.41 - Zicken ли сме ние или просто мацки с темперамент?

  • 10 289
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 911
Уф, мнооооого гадно, Вечи........
Горкото животинче и горките деца. Гуш от мен.

# 256
  • Мнения: 1 178
Хич не ми е весело. Слънчевия уикенд отиде на кино, заедно със зайчето ни. Вчера се наложи да го приспим. Cry

Веч, съболеzнования. Какво се случи, как го приеха децата?
не съм шехи, но съм чувала от профита, че пилле + AB = иzненада  EFP

Недей така. Нека да е поне чаша винце.
Е, не, кога да намериш време за удоволствие?


много често съм zаспивала, а на масата стои неотпитата чаша с вино, трагична гледка. на сутринта лисвам виното в мифката, а мъжа ми ми каzва, че много пия. няма справедливост.

# 257
  • Мнения: 911
много често съм zаспивала, а на масата стои неотпитата чаша с вино, трагична гледка. на сутринта лисвам виното в мифката, а мъжа ми ми каzва, че много пия. няма справедливост.
това вярно е много несправедливо, но и много смешно hahaha
някоя от специалистките да може да ми даде хубава дефиниция на преглас, ако може на немски?

# 258
  • Мнения: 11 329
Хич не ми е весело. Слънчевия уикенд отиде на кино, заедно със зайчето ни. Вчера се наложи да го приспим. Cry

Веч, съболеzнования. Какво се случи, как го приеха децата?

Ами от играчка стана плачка. Ние не знаехме, че на джуджешките породи зайци са им изключително тънки костите и чупливи като солети едва ли не. Щерката от много любов и грижи така го стиснала, той поискал да скочи и от това усукване му се спраскала бедраната кост малко над коляното. Отврат!
Първото, което каза доктора беше, че е най-добре да го приспим. Обясни ми другата процедура и като се замислих, че може да остане инвалид, предпочетох другия вариант.
Любопитното в цялата случка е, че децата го приемат сравнително леко. Ние с тати оревахме орталъка, а тях направо на шега ги избива.
Днес тя играе с плюшения си заек и коментира на глас - Докато не се науча как да се отнасям с живи животни, ще се радвам само на теб. Sick

# 259
  • Мнения: 911
Днес тя играе с плюшения си заек и коментира на глас - Докато не се науча как да се отнасям с живи животни, ще се радвам само на теб. Sick
А, Вечи, явно я zанимава много това, не я слушай ти, че zвучи като майтап.

# 260
  • Мнения: 1 178
Днес тя играе с плюшения си заек и коментира на глас - Докато не се науча как да се отнасям с живи животни, ще се радвам само на теб. Sick
А, Вечи, явно я zанимава много това, не я слушай ти, че zвучи като майтап.

била съм на 4_5 години, когато дядовото куче е скочило в/у мен и ме е zахапало. аz съм го zамервала с камъчета. дядо ми в иzпълнение на директивите го е zастрялял. след като съм иzляzла от болница съм питала къде е Геой (Герой). каzали ми, че го е блъснала кола и е умрял. беше ми много тъжно. След години вече голяма 13_15г. са ми раzкаzали истинската версия на случката. стана ми много криво, че дядо е zастрелял кучето zаради мен, самообвинявах се, че аz съм причината да умре горкото животно, ако не го бях zахвърляла с камъчета, то нямаше да ме ухапе. от историята ми остана белег на лицето и урок никога да не предиzвиквам.
Веч, наблюдавай я, zа да може ако zапочне да се самообвинява да реагираш бърzо.

# 261
  • Мнения: 11 329

Веч, наблюдавай я, zа да може ако zапочне да се самообвинява да реагираш бърzо.
Мен от това най-много ме е страх! Praynig

# 262
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Здравейте момичета!
Някой иска ли да лети ноември за БГ от Кьолн? Билета струва 120 евро в двете посоки- възрастен с бебе!
Умирам от яд!  #Cussing out
Умирам от яд, защото дори и скъпи, просто няма билети от Берлин за Бг!

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 22:23 от Шехи

# 263
  • Мнения: 193
на мен ми трябва за края на септември, началото на октомври. Zената е добре Шехи, с кое е това? До ноември Lufthansana ще пуснат нещо, не бързай!

# 264
  • Мнения: 1 335
Ми то и сега имат Луфтханза. Ако си го купиш сега за Ноември цените не са толкова лоши.

# 265
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Тази оферта е с Germanwins
 С Lufthansa са към 400

# 266
  • Мнения: 3 423
Шехи, как така няма билети, бре?
Супердинамичната компания БГ Ер
имат винаги билети. Възрастен с дете
е около 315 евро. Щото билетът за
малкото е 70, представете си. Докато
за Ер Франс, примерно, плащаш само 5.
Както и да е. Впрочем, мои познати
летяха оня ден от Берлин до морето,
май до Варна за 150 евро май, нямаше 200.
Току-що видях, Луфтханза през окт-ное
предлага билети Берлин-София за 231 евро.
Това дори е по-евтино от тези на България Еър.
10 евро за бебето срещу 70 на България Еър.
Полетите около Коледа са на същите пари.
Сигурна съм, че нашите монополисти ще скочат.

Къде ги търсиш тези билети и кога?

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 00:30 от Liska

# 267
  • Мнения: 122
здравей Деси,на мен пък термина ми беше на 22ри юли,а малкия закъсня и се роди на 29 ти .Ние понеже пък си знаехме кога сме направили бебо,бяхме го изчислили за края на месец юли,та значи тъкмо навреме според нашите изчисления си се роди Simple Smile

 успешно и скоропно раждане ти желая Hug

# 268
  • Мнения: 3 423
Абе, хора, къде е Ьорито, бре?
Ами Несса? Затриха се тез хора...

# 269
  • Мнения: 911
Добрутро, дами.
ДА ви похваля ресторант Панорама в Кемпински, където снощи бяхме по случай сватбогодишнина. Интериора е малко овехтяващ полусоциалистически раzкош, НО
1) страхотна кухня, просто перфектна. И вината им вина, и телешкото с трюфели бутерцарт, и сирената им сирена.
2) невероятна гледка (именно панорамна) към София, която на тъмно иzглежда като небе, обсипано със zвеzди (нали е тъмно, та само светлините се виждат)
3) суперудобни столове тип кресла
4) идеално обслужване, от дърпането на стола при сядане/ставане до постоянното досипване на мин. вода и дори раzбирането на дребни сигнали като "готова съм", когато си сложиш приборите паралелно върху чинията, и то беz въпроси "ама не ви ли беше вкусно, zащо не си го иzядохте?"
Цените са над средните, 90ина евро ни иzлеzе, но опр. си струваше.

Общи условия

Активация на акаунт