Блогът- чужбинска мода или не?

  • 1 366
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
явно, че блогът има бъдеще поне според мен... например св-то да се дава линк newsm78 Thinking

Tandoori

 ако е публичен, когато го пооформиш, нали ще  ни дадеш линк да го видим? Hug

# 16
  • NL
  • Мнения: 520
Имам си блог.Беден е на информация,засега го ползвам повече  за снимков материал.По-нататьк мисля да си го актуализирам редовно,в момента не ми е дошла още музата на какви теми да пиша.

# 17
  • Мнения: 7 091
ако е публичен, когато го пооформиш, нали ще  ни дадеш линк да го видим? Hug

Честно казано аз преди да я отворя темата нямах идея да си правя блог, ама като ви попрочетох( а и приятелите ми си измърмориха мърморенето колко било хубаво  Mr. Green), пък като видях на МрсГ блога и се вдъхнових и го нашляпах Simple Smile
Ама то цяла наука се оказа ooooh!  Можеш да си сложиш 101 неща на него, докато разбера как се качва HTML, докато сменя 10 пъти темплета и цял ден в това прекарах да се бъзикам  Joy Да го покажа, що да не, той ми е в профила качен линка, ако искаш погледни. Ама определено не е завършен, просто сега го тормозя да видя какво може да прави и какво не. Успях снощи геройски да кача слайдшоу, не обръщайте внимание на снимките обаче  Joy Още имам мноого работа преди да заприлича на нещо. Ако си решила и ти да си правиш, обаждай се, може да се борим заедно  Laughing

И аз нямам идея още точно какво ще правя и ще пиша...въобще както пишеше някъде, да си направиш блог е лесно, ама да решиш какво ще правиш с него е проблем  hahaha Laughing

# 18
  • Мнения: 3 880

Аз нямам. Не си падам по писането Embarassed
Може ли някой да ми разясни каква е разликата между блог и сайт?

# 19
  • Мнения: 7 914
Tandoori
 с удоволствие ми се прави нещо подобно, понеже вече имам няколко идейки... но сега цялото ми внимание е към сина ми.. а  както си споменала трябва много време и търсене на информация Rolling Eyes
но някой ден непременно ще си осъществя идеята... и може ли да те питам за някои нещица, когато му дойде времето, тъй като ти вече ще си съвсем на "ти' с блог-а? Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 7 091
Tandoori
 с удоволствие ми се прави нещо подобно, понеже вече имам няколко идейки... но сега цялото ми внимание е към сина ми.. а  както си споменала трябва много време и търсене на информация Rolling Eyes
но някой ден непременно ще си осъществя идеята... и може ли да те питам за някои нещица, когато му дойде времето, тъй като ти вече ще си съвсем на "ти' с блог-а? Praynig Hug

Разбира се! Ама не му мисли много на децата! Както виждаш аз имам 2 и пак гледам да намирам време за неща различни от памперси, че иначе изкуква човек Wink Дай си малко мама-тайм Wink А иначе и аз сега прохождам в него, ама надявам се бързо да захапя Wink
ПОловинката вчера като се прибра почнах да го тормозя да ми обяснява това и онова, той се хвана за главата, накрая и аз се хванах за главата и му казах, че сама ще се оправям  Joy

# 21
  • NL
  • Мнения: 520
Цитат
Както виждаш аз имам 2 и пак гледам да намирам време за неща различни от памперси, че иначе изкуква човек  Дай си малко мама-тайм
Към такова поведение и аз се стремя,че иначе човек се подхлъзва все повече към еднообразието и в един момент се оказва,че майка попаднала в компания не може да говори за нищо друго освен памперси и бебешки храни.Виждала съм подобни случаи и наистина жалко,че грам инициативност за нещо различно няма в тези жени.
Извинявам се за отклонението от темата.
Таndoori,с удоволствие и аз бих ти разгледала Блог-а.Моят е в един Холандски сайт и засега все още съпругът ми помага с разни неща по оформянето и не само ,че още не съм добре с езика.Другите възможности са на български да пиша и на английски и може би не е зле една смесица да направя,така и повече хора ще ме прочетат.Обещавам и аз като го понаглася да го пусна в ефир тук bowuu.

# 22
  • Мнения: 7 914
Tandoori
права си Hug
като се организирам ще се обадя Hug

Общи условия

Активация на акаунт