Къде в Бургас (4) ...

  • 54 743
  • 616
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 143
Знаете ли къде мога да намеря козметика и хран.добавки Thalgo в Бургас?

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 6 355
Да се изкажа и аз за тази пицария на Фердинандова - много добре изглежда  и това ни накара минавайки от там да седнем.Пиците не са като италиански според мен,в същност не съм яла в Италия,само в Луксор и от там сравнявам - като на повечето места са, а лошото е,че после много ме боля корема и нали знаете какво последва...,да не казвам.


А въпроса ми е: знаете ли някъде склад за прежди?Сещам се за един беше някъде около у-ще Л.Каравелов,но дали го има още  newsm78

# 572
  • Мнения: X
А въпроса ми е: знаете ли някъде склад за прежди?Сещам се за един беше някъде около у-ще Л.Каравелов,но дали го има още  newsm78

Има го 100%  съм сигурна, тъй като всеки ден когато водя дъщеря ми на училище го виждам.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 21:06 от Анонимен

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да там си е склада за прежди на ул.Ивайло до у-ще Л.Каравелов. Peace

# 574
  • Мнения: 2 577
Да там си е склада за прежди на ул.Ивайло до у-ще Л.Каравелов. Peace

и аз искам да го посетя, ама някакво работно време ако ходите да видите моля ви...в събота дали ще работи newsm78

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 289
Момичета, някой може ли да даде подробна информация за Долно Езерово - № на автобус, от къде тръгва, в кои часове - отиване и връщане. Аз живея около Краставицата - откъде ще ми е близо да го взема?

# 576
  • Мнения: 667
Amelia, мисля, че работи в събота до обяд. Но това а доста стара информация.

Да се изкажа и аз за тази пицария на Фердинандова - много добре изглежда  и това ни накара минавайки от там да седнем.Пиците не са като италиански според мен,в същност не съм яла в Италия,само в Луксор и от там сравнявам - като на повечето места са, а лошото е,че после много ме боля корема и нали знаете какво последва...,да не казвам.
Галхен, не знам какво да кажа. Там сме яли и друго и ни е харесвало.

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 85
Добро утро,мами!
Искам да ви попитам дали знаете някой магазин за мъжки ризи, че днес ме чака голямо обикаляне май ... търсим нещо спортно-елегантно ... да отива на дънки... и да е на прилична цена. Да ви попитам и за магазин за мъжки обувки- също спортно-елегантни. Ще съм ви благодарна ако реагирате бързо, защото днес следобед ще ходим да избираме.
  Hug

# 578
  • Бургас
  • Мнения: 6 355
Мерси ,момичета  Hug отдавна не съм минавала оттам и дори не бях сигурна ,че ще го открия.

lina d, ми то сигурно е било за мой късмет тогава,ама поне аз скоро няма да седна там.

# 579
  • Мнения: 472
Добро утро,мами!
Искам да ви попитам дали знаете някой магазин за мъжки ризи, че днес ме чака голямо обикаляне май ... търсим нещо спортно-елегантно ... да отива на дънки... и да е на прилична цена. Да ви попитам и за магазин за мъжки обувки- също спортно-елегантни. Ще съм ви благодарна ако реагирате бързо, защото днес следобед ще ходим да избираме.
  Hug
Имаше едно специализирано магазинче за мъжки ризи на улицата на клиника "Св. София"(виждала съм рекламата,но не съм влизала),но и да не харесате там нишо на тази уличка има няколко магазина за мъжко(от по-ефтини до по-гъзарски неща) има и магазин за  мъжки обувки.

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Добро утро,мами!
Искам да ви попитам дали знаете някой магазин за мъжки ризи, че днес ме чака голямо обикаляне май ... търсим нещо спортно-елегантно ... да отива на дънки... и да е на прилична цена.
  Hug
съпруга ми си купува на Том Тейлър, цените са под тези на Левис примерно и малко над обикновените български ризи. Моделите са младежки и определено вървят и с дънки и със спортен панталон  Peace

потледнете и в Кенвело Heart Eyes

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
да ви попитам и аз за рожден ден, но за тригодишно дете. Ще ми се обаче цените да са по-прилични, че гостите-деца ще са поне 10-тина /пък те няма да дойдат сами с автобуса.../ и  Blush така де, рожден ден ще и правя, не годеж  Whistling

# 582
  • Мнения: 4 076
Добро утро,мами!
Искам да ви попитам дали знаете някой магазин за мъжки ризи, че днес ме чака голямо обикаляне май ... търсим нещо спортно-елегантно ... да отива на дънки... и да е на прилична цена. Да ви попитам и за магазин за мъжки обувки- също спортно-елегантни. Ще съм ви благодарна ако реагирате бързо, защото днес следобед ще ходим да избираме.
  Hug
Тройката,ПИБанка- от едната страна е главната,от другата,една малка уличка.Там има 2 магазина за мъжка мода-Парушев и още един,чието име забравих.Проверете ги и двата,но този,"забравеният" Simple Smile,според мене е по-добър.В съседство има магазин за мъжки и дамски обувки-погледнете и там.Мъжът ми си купува обувки от Ботичели,до подлеза на Операта,на разпродажба главно.Мъжки ризи мисля,че има в Парушев на Александровска,от Стоматологията надолу,и срещу Катмите.Ако се сетя за нещо друго,ще ти пиша.Успех с покупките!

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 85
Благодаря ви много за бързите отговори   bouquet Ще разгледаме във всички магазини, които сте писали-пускаме се по главната и ги почваме  Crazy

# 584
  • Мнения: 252
да ви попитам и аз за рожден ден, но за тригодишно дете. Ще ми се обаче цените да са по-прилични, че гостите-деца ще са поне 10-тина /пък те няма да дойдат сами с автобуса.../ и  Blush така де, рожден ден ще и правя, не годеж  Whistling
Операта меню +2 4аса игра 7лв

Общи условия

Активация на акаунт