Стара Загора 35 - Хайде пак!

  • 9 484
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 481
Еееех, искаше ми се да вдигна и аз ръка за "Абсолют", но съм си запазила петък вечер за излизане тази седмица и ще ми стане много ако дойда и в четвъртък....
В петък няма ли желаещи за концерта на Сигнал и след това някъде на бар? Аз за това мероприятие се каня  Hug

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Веси, в петък някои от нас ще събират багажи за морето. В Събота сутрин заминаваме.
Много ми се ходи на концерта на Сигнал, но няма да сколасам Sad

# 272
  • Мнения: 619
Сигурно ще забравя до петък,затова ви казвам сега:
Приятно моренце на всички и да се плацикате и заради нас с Ави!
  bouquet

# 273
  • Мнения: 481
Ами освен да ви пожелая весело и приятно изкарване на морето! Да поплувате и заради нас, които сме на тръстиката, а аз обещавам да се веселя на концерта, а и след това и заради вас  Mr. Green

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ние пък обещаваме утревечер да пием по едно и заради вас  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 1 165
Днес станах неволен свидетел на ПТП ( кръстовището на Раковска и Столетов). Кола удари едно момченце с колело.Извикахме спешно помощ веднага -детенцето беше много уплашенко , охлузено от едната страна и после ми казаха, че ръчичката му е била счупена.Беше отвратително изживяване.Казвам Ви това без най-малката умисъл да развалям денят Ви, а да Ви помоля да бъдете внимателни , когато шофирате и пресичате улиците. До днес аз премерно бях доста смела в пресичането-подавам количката и минавам.След днешния случай смятам да бъда много внимателна.Все още имаме да учим- и пешеходци, и шофьори.

# 276
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
наистина е неприятно... Confused

лошото е , че все още ни липсва културата на пътя било шофери ,било пешеходци... Stop

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Няма толерантност на пътя, нямаааа...

# 278
  • Мнения: 619
Бясна съм-телефона звънна и детето чудо де събуди! #Cussing out
Как да го приспя пак(единственото,което ми идва наум е да го затворя само в стаята в кошарата и да се спасява самичко).
Бясна съм!!!!!!!!!!!

# 279
  • Мнения: 619
Ехоооо!
Къде сте бре народе?

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Събират сили за утре вечер...

Напред към новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218607.0

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 19:13 от Ekcnpec

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Все още има цяла страница за изписване. Не виждам за къде си се разбързал.

Злати, кажи на лелята, че бележката и е уредена. Остава да почерпи.  Whistling

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А покрай лелята майката на Слави няма ли да намаже Mr. Green
Днес пихме кафе със Стоянка и бебе Мартин Crazy много е послушен и вече е заформил добро количество бузи Mr. Green

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Предполагам, че няма  Mr. Green Аз кат писах белЯжки днес и се пазарих с главния ти де беше? А? Ако реши шефката да ми дига гири ша дойдеш ли с мен да "клепаме" заедно?

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Предполагам, че няма  Mr. Green Аз кат писах белЯжки днес и се пазарих с главния ти де беше? А? Ако реши шефката да ми дига гири ша дойдеш ли с мен да "клепаме" заедно?
Не разчитам добре шрифта...малко ми е размазано  Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт