Този път закъсах..

  • 2 741
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
...
А за грозното..... то е в душата - или го има, или не Wink.
Мерси!!

Тъй де, точно това имах предвид Wink

# 16
  • Мнения: 2 673
Мустела за стрии е предпазен, при налични такива със сигурност ще е малък ефекта. Но мажи, аз съм доволна ...По време на бременността доста ме спаси. Чико също е добър вариант. Ползвала съм и ВИШИ - много добър , той е и за вече образували се стрии.
НЕ очаквай да ти изчезнат, просто ще изсветлеят и няма да ти правят впечатление.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
А пък аз реших, че си бременна, и още не си се похвалила, или  Twisted Evil

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Elancil на Galenic ,или свинска мас.Започнах с маста още като ги видях червени 5-6 дни и после продължих с кремчето.Няма ги,но не знам кое от двете помогна/може би и двете/.

# 19
  • Мнения: 3 316
Контрактубекс  Peace

# 20
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз съм за Elancil на Galenic  през цялата бременност се мазах с него - нито 1 стрия.

# 21
  • Мнения: 6 958
Благодаря, наистина ми е странно, чувствам се разпъната, но ще свикна.  Wink

Ми дано не ти се появяват повече, ноооо почне ли се...  ooooh!

И аз съм за Elancil на Galenic  през цялата бременност се мазах с него - нито 1 стрия.

Браво на теб и аз съм за този продукт  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 965
Отслабнах
освен че бюста ми изчезна се появиха стрии
спасение за сега няма..
а и ме е страх да мажа там newsm78

# 23
  • Мнения: 2 936
LIERAC,гел и ампули  Peace има ефект,но трябва да започнеш мазането веднага!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз вчера си открих долу на корема  #Cussing out , намерих в нета много теми за стрии и една от потребителките на един форум сподели, че използвала на Биотерм ( не Биодерма), кремчето против стрии и даже стари стрии и било заличило. Струва ми се малко пресилено, но нали надеждата умира последна излязох да го търся. Е малко е скъпичко, но пък ако има ефект ще си залужава. Дано помогне. Вчера пуснах тема тук за мнения, но никой не ме отчете  newsm78 . Ще си го ползвам известно време пък ако не помогне здраве  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 318
Взимай мерки веднага - мажи с витамин Е или ако нямаш на ампули - продукти, които го съдържат... Така се спасих след едно качване на 10 кг преди 4 г.

# 26
  • Мнения: 31
Момичета може ли да ми кажете колко струва Elancil на Galenic ?  newsm78
Благодаря ви предварително !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт