Добре дошла, прекрасна Ивелина! Привет от ОКТОМВРИйската дружина!

  • 17 924
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 700
Геа, у нас има и над паркета, ама няма такива къщовници Hug

# 46
  • Мнения: 1 930
взехте ме за мезе...ма ще ви го връщам , ей!

# 47
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
да бееее за мезе. Първо се фалиме после се оплакваме... пък ние с Ло нали сме ти добри приятелки и решихме да помогнем...  hahaha
Ти една такава се чудеше какво още да изчистиш и ние веднага се метнахме да помагаме... да не вземеш да се депресираш нещо от стоенето без работа...  Joy

# 48
  • Мнения: 1 930
Ехоооо, девойките....я поработете малко, стига сте клюкали и спамили...аз съм на работа и нямам време за ваште шеги:))))
Няма проблем, мога да помисля и за вашия паркет, ма скъпо взимам, и ще трябва да ми пратите мотивационно писмо защо точно кака Гея да го чисти Crossing Arms

# 49
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ооо мотивационно писмо спретвам веднага

кака Гея чисти най добре!!! Ох лигата ме е хванала и рискувам да напиша големи глупусти... Светле не ми се обиждай.

# 50
  • Мнения: 1 046
С тези памперси ме утрепахте, пу пу браво на децата. Кокича не ще и да чуе за гърне, казва си само за голямата работа, но за малката, само виновно се поглежда към памперса от време на време и толкова. Всякакви опити да го слагам на гърне са убити в зародиш, само да кажа хайде Коко на гърне и бяга в другия край на апартамента. А така добре си беше тръгнал в началото , ама не е болка за умиране ще свикне, не се притеснявам.
За капките, навреме поглеждам, но са правени някаква комбинация от 3-4 неща, ако държиш ще изнамеря рецептата да ти я пратя на ЛС
За детските кътове, не знам дали не сте ме разбрали погрешно, но говорих за такива на Боровец, пред х-л Флора или по точно зад, Бреза, както и 2-3 заведения.
За имената и аз да си кажа по принцип си бях харесала Виктория, но сега за женско не ми се мисли искам второто да е пак момченце, свикнах вече с Коко и не мога да си представя да имам момиченце, а иначе плана е до пролетта да съм забременяла, ама как ще стане не е ясно.
В момента минаваме на вълна обзавеждане и на някои им е познато това обикаляне и сравняване на оферти и избор на цветове и пари и......
НАй-големият ми проблем е живот и здраве в новото жилище Коко как ще спи сам, че той сега като сме в една стая е почти през вечер наместен между нас, а като е сам сигурно пак така, ами се щеше някак си да си има вече навик, че това легло си е негово и там трябва да си спи, абе как беше онази приказка човек сам като не си го направи, друг няма кой.
айде чао, че още от почивката не мога да се настроя и изоставам с работата

# 51
  • Мнения: 1 930
ооо мотивационно писмо спретвам веднага

кака Гея чисти най добре!!! Ох лигата ме е хванала и рискувам да напиша големи глупусти... Светле не ми се обиждай.
Crossing Arms

# 52
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
кръвна вражда до живот а?  Thinking

уф чакам да ми докарат мъненкия в офиса та да го водя във Военна болница... абе някой чувал ли е нещо ца ММЗ. Отдавна не е писала. Дали се преместиха да живеят в друг град???

# 53
  • Мнения: 1 930
дай да се чепкаме на кюто, стига тука сме спамили готината тема. ММЗ-то не съм я чувала, нямам представа кво става с нея.
Бини преспиваше нати преди 2 часа, ще ми звънне довечершка да каже какъв е живота на четиричленното семейство Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 7 803
взехте ме за мезе...ма ще ви го връщам , ей!
я ми ела на гости с пецата  Mr. Green тримата ще си играйкат  Laughing пък като ти омръзне, аз паркет нямам, та под него няма да има нужда от чистене  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 930
взехте ме за мезе...ма ще ви го връщам , ей!
я ми ела на гости с пецата  Mr. Green тримата ще си играйкат  Laughing пък като ти омръзне, аз паркет нямам, та под него няма да има нужда от чистене  Rolling Eyes
С Пресата, с Пресатаааааа, Джъмп обърка ни  hahaha, ко праят твойте бандитки, нищо не кзваш, момей немско...

# 56
  • Мнения: 7 803
малееееееееее, така е като пиша по-бързо отколкото мога да мисля  Crazy
егати резила  Blush беснеят като за световно, ама как се водят за ръка двете и се прегръщат и се целуват ........... най-готино е като ми правят масаж  Mr. Green и викат маш, маш  Whistling иначе от 3 месеца са без пампи, папкат сами, обуват, събуват се, събличат якета сами. с 2 думи скоро няма им трябвам  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 930
Еми зарежи ги там с татко си в немско, и ела тука да беснеем по купони в бг-то

# 58
  • Мнения: 7 803
няма да изкарам дълго без тях  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 1 930
ехххххх.....гледам те в гоблените все пишеш, нас кво ни отряза, споделяй тука де, коя кво, що....оф, пих 3 бири и се изморих, никви срещи вече, освен в петък. Не  за мен това, дърта жена съм, трябва ми почивка Crazy

Общи условия

Активация на акаунт