Имам аз една мечта-чак ОКТОМВРИ да родя!

  • 13 913
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
ей и аз да се запиша , че мен ме няма никаква

# 16
  • Мнения: 405
Имам аз един въпрос: гледам всички от вас, чиито бебоци са се обърнали с главата надолу, казвате че гръбчетата са отляво, а ви ритат от дясната страна.  А моето пък е от дясно и ме рита в ребрата отляво. Дали има някакво значение това, и защо ?  newsm78

Не , не са ми обърнати органите огледално  Joy Joy Joy  Crazy  hahaha rotfImao rotfImbo


# 17
  • София
  • Мнения: 1 524
Днес аз съм караконджула  Shocked  #Crazy  Sick

от час и половина няма заспиване, то не са киселини, то не е повръщане от тях......

 BettyV невероятно сладка е, да ви е жива и здрава и бързо възтановяване на мама.   bouquet   bouquet   bouquet

Nigella най-доброто положение било с главата надолу, гръбче от ляво , но те до край се въртят с дупето наляво и на дясно, малко по-трудно им е, но го правят, а и на дясно си се раждат нормално, въпроса е да е с тиквата надолу, моето преди седмица се врътна и то надясно, аз си мислих , че диването се е обърнало цялото, поне така я усетих, но после на видеозонът се видя че само си е завъртяла тялото, доки каза няма проблем.
като усетиш яко бутане - вероятно се върти на някъде.

ANETT честито якенце, аз много харесвам бенетон и уайкики като марки за детски дрешки. За водата мисля да преварявам, но също да си купя и готовата например на ХИП, да имам. Тъпото е че и двете и преварената и тази на хип се ползват до 24 часа и после или преваряваш нова или преваряваш тази на хип, защото е  стояла  отворена. Тук няма малки разфасовки само от 2 литра.

mishonka95 ако ще раждаме заедно дан ода е на 01.10 - харесала съм си тази дата, пък да видим дали бебка и тя си е харесала таз дата.

Ивон креватчето е трепач, а скрина е направо върхът, как се разгъва дъската за преповиване, не бях се сетила, можеше подобен да ми направят за спалнята, а не сега да мрънка мъжо че имаме огромен съндък. Ама аз му се радвам, че ще побере много работи.

МГД , Нелкин, спокойно - не го мислете толкова, питайте докторите за това какво да правите за да ги подтикнете да се обърнат, аз преди време питах и моя ми каза след като ме гледа на видеозон, да лежа на дясно с крака върху възглавници по два часа на ден. Е помогна. четох и за лазене на 4 крака и за кючек, ама по- добре питайте. А на братовчетка ми бебо се обърна като влеза да ражда с планирано секцио, та си се прибра и след седмица си роди нормално. Даже да е застанало както трябва бебо, пак може да се наложи секцио по други причини, нищо не е страшно, аз не го мисля, каквото дойде, дойде.

Карина направи си консултация и с друг доктор за да си спокойна, например с този при когото ходиш на ФМ, не е проблем и 4кг да родиш по-нормалния начин - жив пример сестра ми. Въпроса е да вярваш на доки  и да си спокойна. 


Загледайте се кой е на скрина   Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 555
Тази вечер аз съм в ролята на  1countingsheep
Много ми е тъпо, че не мога да заспя, но поне ще си направя хубав нощен пир eat

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Карина какъв ти нощен пир, то си е сутрин  Joy  Joy  Joy  Joy - давай направо със закуската   bouquet   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 919
 kaffeetrmker_2  добро утро и от мен!Брех много ранно будни у тоз форум-ми то през деня няма такава активност бе Mr. Green eat чакам си мюслито и аз се удавам Каринче на гуляй!
Мегита ама ти остай прасето във Варна и гледай го сега Цезариньо застанал е заплашително зад туй другото животно...ама аз кат му гледам доволната физиономия сигур докат го снимаш  се е бил отдал на разврат newsm53 тъй той поне изобретателен не седи на сухо-пък ние с теб ша бройм мухите  Crossing Arms
  Ей ма вчера ми се скъса презрамката на ЦИЦОДЪРЖАЛНИКА  smile3506 , че минавах покрай 1 строеж и тъмън си виках ехххх вече не ми подсвиркват  тез младежи ...пред мен 1 кака Гъзоврътла фъц-фъц ходи си важно.....аз си ходя невино и дебело след нея  Thinking   и закапак хоппппп явно мойта гордост в мен взе да напира и ми изхвръкна презрамката-скъса са бе.лелелелел добре, че съм оперирана от СРАМ Mr. Green , че  тез ти ми Мекици с естествени набухватели кат са разчувстваха, че са насвобода  Whistling хе-хе добре, че бях близо до вкъщи та май никой не успя да ми се нарадва подобаващо  #Crazy  и  по-тоз повод си купих 1те секси гащи,прилагам и снимков материал ...ма кат са УГАЩЯ кат партизанин....и тъййй секси ми става.....да взема аз да пратя таз снимка на мъжо....поне да не го мъчи хормона там и да не го е яд,че не  е при дебелата си жена Thinking черното нещо отгоре е ПРЕДИ.....и после НАСТОЯЩЕСТО  smile3533

# 21
  • Мнения: 4 555
Хахаха galentinass, страшна снимка hahaha newsm10
Много идейна!

И аз имах една срамотна случка вчера.  Embarassed Понеже ми е нечовешки горещо и си стоя гола у нас, иначе пот се лее неудържимо. sweating По едно време се звъни на вратата, ама в същата минута, в която обикновено мъжът ми се прибира от работа и аз по инерция ставам да отворя. Оказа се един съсед  Embarassed

Меги, то беше пълен мрак като станах и нападнах хлдилника. Ама верно, че докато го опустуша подобаващо, вече настъпи утрото  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 1 524
Карина   Joy  Joy  Joy  Joy  Joy кажи поне готин ли беше съседът или някой дядка. Ако е готин щях да потъна в земята, ама ако е дядка щях да се притесня да не припадне и да трябва да го свестявам.  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

# 23
  • Мнения: 34
Добро утро мамита!
Честито на обебилите се!!! Да са им живи и здрави бебчетата и много да ги слушкато!
Вие от сутринта сте големи шегаджийки, няма скука тука. Аз като за първо вечер що почти успях да се наспя Simple Smile
Лек и ползотворен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 1 593
 rotfImao rotfImbo newsm62 tooth newsm65

Галентинас, МНОО ме смееш, честно...  newsm65.... какви големи гащиииииииииииииии   201uu
ох, и заглавието е просто СТРАХОТНО!!!

Ивонка, леглото и скрина са РАЗКОШНИ - красота направо... наживо изглеждат още по-добре от снимката на фирмената страница...

Мишонка, и аз чакам с нетърпение да разглеждам снимки от шауъра, имам такива хубави спомени (и не само спомени   Gift ) от моя - разказвай ни за подготовката, ще ни е интересно да слушаме (поне на мене де)

Мегич, ама той Цезарчо е много добро "дете" бе - виж как си седи в ъгъла и не мърда. Ти толкова пози му правиш, как седи чинно, направо нямам думи!!!!

Бети, честита племенница, разтопих се като я видях на снимките - едно време новородените ми се виждаха смачкани и грозни, откакто и аз чакам, ей, все едно са като ангелчета - тоооолкова е сладка  Two Hearts

Джоли, честит рожден ден, мила!!! newsm59

Мерси за комплиментите на моят бебчо... ех... скоро ще се запознаем, а...

за предизвикването - ами аз принципно като че ли искам по-желание, блазни ме мисълта, но ще видим, не съм чела достатъчно за "за" и "против", но мисля, че ако не се роди до термин, ще искам, защото няма да имаме време да му вадим родилното и паспорта, докато се приберем в БГ.  

за килограмите на бебчо, ама момичета какво взехте да ме анатемосвате да раждам бебета по 3.8-3.7кг!!!  smile3513 - аз съм поръчала 3.2 - 3.3кг макс!!!
Това 2.7кг се води средно за 35та г.с. - по видеозон сме само с 4 дни напред, което междувпрочем е било почти винаги случая... ако гледам графиката, по която се движа, докторът предвижда бебето да е около 3.2-3.3кг 40та седмица.

# 25
  • Мнения: 318
Добро Утро  Heart Eyes

Галентинас Joy Joy Joy, ти си знаеш  Heart Eyes, напрао ми е чудесен деня като почне с теб:)

Меги, тоз Цезар пак се е уредил Laughing

Бети, прекрасна е девойката, да е жива и здрава!

Аз да ви кажа новини от Мирама, бебка е добре, захранили са я, по 5 гр! през 3 часа. Леле представяте ли си какви са шкембенцата им в началото. Мира ще я изпишат в края на седмицата, а бебата средата на септември някъде, за да може да се ошишка подобаващо.

Има и снимки, сега ще се опитам да ги кача, но предупреждавам бебето е в кувьоз, да не се стресне някой:)



Направих и нова папчица в албумчето ни с име "Нашите бебета" Peace 
Верно голяма сладурка! А с бебе Томас и мама Светла знаете ли какво става?  Кумата на приятелката ми роди в 29 седмичка на 17-ти в Майчин дом и каза, че до нейната бебка има едно момченце, което трябва да е наше бебе Томас, но нямаше повече информация.

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 08:32 от маграт чеснова

# 26
  • Мнения: 1 593
Пу пу да не и е уроки... ама хубаво бебенце бе... и виж какво оформеничко, да не речеш, че 32ра седмица е раждано  Heart Eyes

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Добро утро и от мен.!
Мале Галке,ша са попикая от смяс тая снимка Shocked Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Наистина бебчо изобщо не изглежда като недоносено,айде дано бързичко наддава и да радма мама и тате. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 521
Привет мами  smile3525 Как сте днес?!

BettyV да ти е жива и здрава племеницата, много е сладка smile3504 бебата smile3521

Ивон страхотни са  newsm10 здрава и послушна беба да гушка в това хубаво креватче  smile3521

meggyv я пък тоя Цезарчо...много послушен...ако не го знаем, че е жив кучо......за плюшена играчка ще го помислим  smile3503

galentinass пак изтрепа рибата  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох, малка мишчица, горкото как са го овързали  smile3518......много е сладичко бебенцето на Мирама дано да е все така добре и много, много бързо да наддава  newsm17 newsm17 newsm17

Уф пак се  newsm45
Айде чао момичета и цунки по  preggo

# 29
  • Мнения: 295
Меги, верно ли си оставила праска във Варна? Защо постъпваш така с Цезар? Laughing
И по повод плюшените играчки да питам, вие какво ще ги правите? Аз като Меги съм си ги наредила на скрина, но ми казаха всичките да ги прибера, защото събират прах и могат да предизвикат алергии на детето Confused

Дъщеричката на Мирама е голяма сладурана! Има ли си име вече?
Ама до къде и стига памперса само Joy Пу,пу,пу, красавица.

Общи условия

Активация на акаунт