АПРИЛки се роят и бебета броят

  • 13 211
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гласувах и аз - ЖК по ЗК и гинеколог отделно. При мен се получи добре, че се оказа, че моята лекарка е започнала да води ЖК в кабинета си по ЗК. Така ще си ходя само при нея и на частно и за консултации по ЗК.
Ритка, я пак да попитам Blush - ако отида на 3Д в 11г.с. дали ще е достатъчно за това изследване. Ако се наложи ще отида до София, но ако става и по този начин, ще си спестя едно ходене.
Гледам пишете кой къде е раждал. Аз първия път раждах в МД-София, сега живот и здраве се глася за Бургас Laughing

# 31
  • Мнения: 269
Аз съм раждала преди 9 години в Шейново !!

# 32
  • Мнения: 167
Е пак да се запиша.

Аз ще ходя на ЖК по ЗК и  на частно при гинеколог във Фемина-
Д-р Врагалева.Тя  е прекрасен гинеколог и работи с ЗК.

Отделно ще ходя и веднъж месечно при  д-р Цанкова от МД защото само на нея разчитам да ми направи серклаж.

За раждането мисля в МД,живот и здраве.




# 33
  • Мнения: 56
Браво на Ясмина и Сладка мама ....страхотни сте моми4ета...дано в новата ни теми4ка....само хубави неща да се пишат.Аз не пиша 4есто но ви следя редовно...и искам да ви кажа 4е дружинката ни е много готска....браво ,браво моми4ета.... newsm74
И аз ка4их снимки

# 34
  • Мнения: 410
запис и от мен!поздравления за новата тема smile3525,страхотна е.днес се вклучвам късно,но нямаше как-чак сега се освободи компа newsm62.добре дошлаМАРЛА newsm51.като гледам май съм единствената за 07.04 ама ще видим какво ще кайе доктора на 30.желая ви лек ден sun

# 35
  • Мнения: 865
здавейте и от мен!!!!!току-що моята докторка беше категорична,че пак съм бременна.терминът е 26.04.малко се чудим какво да правим/вижте ми линийката/дали ще се справя?????????? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78има ли други като мен???????????? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 36
  • Мнения: 48
здавейте и от мен!!!!!току-що моята докторка беше категорична,че пак съм бременна.терминът е 26.04.малко се чудим какво да правим/вижте ми линийката/дали ще се справя?????????? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78има ли други като мен???????????? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Това е много хубава новина! Да, вярно, детето ти е много мъничко, но все пак има хора, които гледат близнаци и се справят. Честито   bouquet

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Благодарности за новата тема и албумчето    bouquet
При първа възможност и аз ще кача снимка. Вчера ходих за втори път на видеозон и видях тупането на сърчицето също така и го чух  ooooh! (т.к. на първия се виждаше само празното сакче). Сега вече съм по спокойна. Като цяло се чувствам превъзходно - спря да ми се спи и по нищо не мога да разбера, че съм бременна, а да, гърдите ме наболяват. Първата си бременност също изкарах много леко.
Имам въпрос към вас до кога мога да спя по корем, за първото ми дете докторката беше казала до когато на мен ми е удобно, то бебето си намирало място, очаквам и вашето мнение  baby_neutral.
Относно анкетата аз ще ходя само на ЖК по ЗК, т.к. при  същата докторка раждах първото си дете освен това ми е близка и съм много доволна, няма нужда да ходя на частни прегледи.

# 38
  • Мнения: 2 751
здавейте и от мен!!!!!току-що моята докторка беше категорична,че пак съм бременна.терминът е 26.04.малко се чудим какво да правим/вижте ми линийката/дали ще се справя?????????? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78има ли други като мен???????????? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Ще се справиш само ако имаш желание  Hug
Със сигурност ще ти е трудно, но когато човек иска-може. Знам го от опит  Hug

# 39
  • Мнения: 100
Привет,момичета!   bouquet
Идеята за анкета е много добра ,ще е полезно със сигурност!В отговор на първата- смятам да се запиша само на ЖК по ЗК,а ако се наложи ще ходя и на частно.С първата си бременност бях така-посещавах си редовно ЖК,а всеки месец ходех при друг гинеколог, и се чувствах добре.Сега ще изчакам още поне месец докато отида на първи преглед при док.Въпреки желанието ми да съм на ясно с всичко,предпочитам като ида да имам достатъчно инфо от прегледа,а не да ме разхождат и да ми говорят неясноти понеже е рано...Така си мисля,пък дано всичко да ми е ок до тогава. Praynig
И аз се отчетох в албумчето и като видях снимките на вече публикувалите мами,много се зарадвах!Страшно обичам усмихнати хора,а в отбора на Априлки 2008 като гледам има само такива! HugМного сте готини-sladka mama,marinela flo,lorelai,milenaq,kally,bezmerna-приятно ми е да съм сред вас.Хайде,и другите априлки,последвайте примера и качете по някое друго фото Flutter
киша,това положение може би ще е по-благоприятно за теб и семейтвото ти,защото децата с малка разлика(около година) израстват със сходни интереси и проблеми,а и ти все още ще си на ТИ с памперсите и режимите на хранене,сън и бодърстване...,така че имаш ЧЕСТИТО от мен и горе главата!Желая ти лека бременност  Heart Eyes,пък като гледам сме с еднакви термини...,което хич не е лошо Wink!!Добре дошла в априлския отбор!
Марла,добре дошла и на теб  bouquet!

# 40
  • Мнения: 48
Благодарности за новата тема и албумчето    bouquet
При първа възможност и аз ще кача снимка. Вчера ходих за втори път на видеозон и видях тупането на сърчицето също така и го чух  ooooh! (т.к. на първия се виждаше само празното сакче). Сега вече съм по спокойна. Като цяло се чувствам превъзходно - спря да ми се спи и по нищо не мога да разбера, че съм бременна, а да, гърдите ме наболяват. Първата си бременност също изкарах много леко.
Имам въпрос към вас до кога мога да спя по корем, за първото ми дете докторката беше казала до когато на мен ми е удобно, то бебето си намирало място, очаквам и вашето мнение  baby_neutral.
Относно анкетата аз ще ходя само на ЖК по ЗК, т.к. при  същата докторка раждах първото си дете освен това ми е близка и съм много доволна, няма нужда да ходя на частни прегледи.



Не си мисли, че няма да ти се появят симптомите на бремнността. На мен започна да ми се гади преди няколко дена, а съм в 9 седмица. Това, което ти е казала докторката е така, и аз спя по корем и питах доки, и неговото мнение беше същото.

# 41
  • Мнения: 100
aynav,честито тупкащо Two Hearts!Чудесна новина!    bouquet

# 42
  • Мнения: 100
ronijel,честито тупкащо  Two Hearts и на теб!!!  bouquet

# 43
  • Мнения: 100
Ясмина,за протокола,на 26г. съм,живея в Попово.
 bg smile3558 Two Hearts
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЛЮБОВ ПРЕЗ УИКЕНДА!!!И никакви оплаквания smile3503!!!

# 44
  • Мнения: 3 116
Ronijel, честито ви сърчице миличка   bouquet

Киша, добре дошла Simple Smile Няма да ти е лесно, но ще се справиш  Hug

И аз добавих малко снимки, старички са, но някакси скъпи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт