Щъркели се готвят да отлетят на юг, но през ФЕВРУАРИ пак ще дойдат тук!

  • 16 065
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
   Здравейте на всички!
ephrossina, страхотна булка си. Честито!!!

Мами, благодаря на всички за съветите относно проблема ми с Барса,  ... аз не мисля, че е проблем да си я гледам, дори напротив. Но всички около мен искат да я махаме, дори и таткото. Той ми мрънка за нея от поне 4-5 месеца, а аз все отлагам, така че, не е причината бебето. Нашите и те се притесняват как съм щяла да я разхождам, защото много дърпа. Вярно, трудно ми е, но пък има ли желание всичко е по-лесно. Да, ама не. Не мога да им го обясня. Та, изплаках си каквото ми тежеше, съжалявам, че ви натоварвам с моите проблеми.
Поздрави на всички и приятна вечер.

# 271
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Ефросина, страхотна булка си, направо сияеш! Пожелавам ти винаги да си така щастлива!    bouquet  bouquet  bouquet
Днес и аз правих палачинки. Мислех да не пиша, да не се прияде на някое тумбаче, ама щом всички си признават. На нас ни е "неделна традиция" - закуската в неделя е палачинки, само веднъж сме пропускали откакто живеем заедно - като бях в болницата да раждам Благун, но тогава ги направих в събота Wink . Даже като ме изписаха от родилния дом един от първите дни беше неделен и се поглезихме с таткото. Никак не умея да готвя и рядко включвам печката, но ми е така приятно да поглезя малко мъжа ми в неделя.
Готика, ако ходиш при Мазнейкова или някой от тази клиника, направи за всеки случай консултация поне с Томова. Във форума има теми по този въпрос.
А за нейната клиника - от ортопедията мъжът ми е крайно недоволен. Препоръчаха операция без да се направят никакви изследвания, а после когато настояхме да си направим изследванията във Военна болница се оказа съвсем различен проблема. Тогава отново имаха наглостта да препоръчат на мъжа ми инжекции за 2400лв и след няколко консултации във Военна б-ца и Горна баня се оказа, че лечението на въпросното заболяване става само с хапчета за 17 лв, тези инжекции са много рискови, болезнени и с ефект за 6 месеца. Добре, че не ги послушахме направо, а си потърсихме и други мнения.
Пухка, лек път и после искаме снимки и да разказваш! Hug
Лека нощ!

# 272
  • Мнения: 124
Ефросинка  страхотна булка си. И аз като vivi се влюбих в колието и прическата. Пожелвам ти от сърце тази твоя усмивка да краси винаги лицето ти и да се обичате с твоята половинка безкрайно Simple Smile
И аз се развълнувах Simple Smile
Мили мамета от Бургас и региона - нека се съобразим с vivi и си спретнем среща на 16.09.2007 - какво ще кажете. Аз по принцип на 17.09 трябваше да съм в софия за ФМ, но ще я преместя защото на 17 се пада първия учебен ден а аз имам първокласник тази година. Мисля си първо да уточним датата мамчета а после мястото. Хайде приемам предложения Simple Smile може и за друга дата по нататък  Wink

На всички мами лека ност от мен и се усмихвайте като ephrossina Simple Smile  Peace   bouquet




# 273
  • Мнения: 552
 newsm74ЕФРОСИНКА ЧЕСТИТО!!! Снимките са уникално готини   bouquet Пожелавам Ви дълго семейно щастие и много радости и усмихнати моменти...а и поне още няколко бебока !  Two Hearts   txtloves
А аз да си споделя и мойто мнение(на всяко гърне мерудия ама кво пък толкова): Страшно много ми хареса на Дени сватбения тоалет...много е оригинален ,ефирен,красив и т.н. и т.н. ...като принцеска си миличка
Айде много целувки и лека нощ!

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 023
ephrossina, страхотна булка си. Честито!!!  bouquet
Наистина прическата и колието са страхотни,но и ти не отстъпваш пред тях.

# 275
  • Мнения: 53
ephrossina   честито  Grinning
Невероятно красива булка си!
Желая ви дълъг и изпълнен с любов и доверие семеен живот   bouquet

Аз да ви кажа имам чувството че дебелея ужасно бързо. Щом и малкия забеляза. Преди няколко дни ме загледа и ми казва " Мамоооо, това бебе расте като стрела"  Laughing
незная как ще изглеждам към края, но здраве да е.

# 276
  • Мнения: 198
Ephrossina, честито! newsm51
Желая ти изпълнен с щастие и любов семеен живот!

# 277
  • Мнения: 28
ephrossina ЧЕСТИТО  bouquet и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН    bouquet!!!! Страхотна булка си, както някой беше казал- направо сияеш! Пожелавам ви да сте мнооого щастливи!

Момичета лека седмица! Аз съм се настроила за 3 раб.дни, но ще видя шефа какво ще измисли  Confused

# 278
  • Мнения: 70
rosi_bosi , аз съм ЗА! Когато ви е удобно на вас-аз нямам ангажименти. А много ми се ще да се видим...така, че останалите мами да кажат дали ги устройва....
ephrossina , Честито! Изглеждаш чудесно и дано винаги си така щастлива!

# 279
  • Варна
  • Мнения: 691
ephrossina честито и от мен. Наистина си мн хубава булка. Бебо си е поиграл и се е наслушал на музичка. Сега релаксирай и се наслаждавай на семейния живот

# 280
  • Мнения: 58
Ephrossina,честит рожден ден! Да си жива и здрава, от късмет да не се отървеш, а птиченцето на щастието винаги да е на рамото ти....Относно снимките от сватбата-ти не си просто булка....ти си истинка принцеса-сияеща, усмихната, лъчезарна...невероятно красива... Blush
jajda, всеки си има трепети....Няма значение какви са-малки или големи...споделяй ги с нас, че да се радваме и ние. Същото важи и за въпросите и съветите....От много глава не боли... Hug
Puhka , приятно пътуване...и да показваш снимки, че и ние да попътуваме с теб по света, че надали ще имаме възможност. Hug

# 281
  • Мнения: 674
Ephrossina Браво   bouquet Наистина си страхотна булка !Още веднъж да ти пожелая щастлив семеен живот и
да напълните къщата си с дечица  Simple Smile
и  разбира се  newsm59 весел празник днес   




На всички останали много  Hug и понеже наближаваме 15 стр.нека да изберем заглавие на следващата ни тема.
На 1-ва стр. най-долу има няколко предложения,но се приемат и нови идеи  Peace

# 282
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Оххх ама пак сте изписали сумати странички - немога да ви изчета.Ама много ни е хубава и женствена булчицата Simple Smile Ефросина страхотна си!! Желая Ви много здраве, късмет, щастие и дълъг семеен живот. А колкото до новата тема - аз харесах ето тази и мисля че е подходяща  Joy Нашите Февруарски бебоци в коремчетата ни правят подскоци! - izabella

# 283
  • Варна
  • Мнения: 245
Здравейте момичета  Hug
Нямам възможност да се включа по всичко което сте писали, само първо  да повторя и аз като  всички, че Ephrossina е била много хубава и лъчезарна булка  и второ, че съм за лекциитена 9 месеца във Варна, ако се организирате там съм  Smile
Лек ден, после ще пиша повече Wink
За заглавията всички са прекрасни, което изберете все ще ме радва  Mr. Green

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 11:14 от Lady V

# 284
  • Мнения: 377
Ephrossina, и аз да повторя, че си била много хубава булка. И нека още веднъж ви пожелая на теб и съпруга ти дълъг и щастлив семеен живот!
Пухка, лек път и да си изкараш много хубаво!
 "Нашите Февруарски бебоци в коремчетата ни правят подскоци!" - и на мен това заглавие много ми харесва.
Варненки има ли още желаещи за лекциийте на 9 месеца, на 13.09.2007 от 9.30 в Годзила на ул. Мария Луиза. За сега сме :  Lady V , Krasuna

Общи условия

Активация на акаунт