Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Добро утро!!!
Хера, много мерси за подаръка.
Ако може само някой да смени цвета на цифрите, защото този черен цвят много ме подтиска.

# 31
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Малък подарък от мен на първа страничка за мартенските мами  Crazy
Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 135
Хера благодаря за доста полезната за нас информация супере  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 621
  bouquet  bouquet  bouquet
пожелавам хубав ден на всички
при мене има промяна преди можех да спя по 24 часа а сега съм като  нощна птица спала съм само 1 час  newsm78 какво ли ни чака още
и въпреки всичко никога досега не съм била по-щастлива ще си имам бебче  newsm32

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ако може само някой да смени цвета на цифрите, защото този черен цвят много ме подтиска.
И на мен много не ми харесва черния цвят но все пак Били е положила труд. Принципно могат да се сменят.

# 35
  • Мнения: 594
Здравейте момичета! Да се включа и аз след близо едномесечно отсъствие.
Да ви попитам вие вече записахте ли се на ЖК? Аз мисля в понеделник да отида при личната лекарка и да си взема направление. Дано не ме мотае като предния път.
Вчера иначе бях на гинеколог, та термина ми е 17.03. Ако Били може да го добави в списъчето на първа страница  Praynig

# 36
  • Мнения: 3 621
Добре дошла Ирра и моя термин е 17.03. , пожелавам ти хубава бременност и здраво и щастливо бебче  newsm30  без значение дали памперса ще е розов или син

# 37
  • София
  • Мнения: 3 123
Херич ,благодаря ти!  bouquet

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе толкова много любими никове имам тук, че чак не се стърпях сутринта Crazy Ама защото и сержи е у нас...иначе време през крив макарон с терминатора Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 69
здравейте и от нас! нося ви само хубави новини  Hug

както знаете, приеха ме в болница в сряда сутринта с ужасно звучащата диагноза "заплашващ аборт", във вторник имах непоносими болки в корема през целия ден, обаче от мига в който постъпих - нищо
пуснаха ми изследвания, почти веднага се установи, че нямам абсолютно никакви проблеми с бременността - бебчо си расте и отговаря на седмиците си, сърчицето му тупка, всичко е окау! Въпреки това бяха длъжни да ме държат, сложиха ми 3 инжекции и това беше единственото нещо, което ме боля ... даже още ме боли Д-то от тях. Оказа се че е било нещо чревно, най-вероятно от храна и бързо отмина...
Престоят ми никак не беше тягостен и скучен, въпреки че бях в отделение патологична бременност - нямаше тежки случаи - повечето бяха преносени мързеливковци, оито не искаха да излизат и няколко мами в ранна бременност с леко кървене или болки. Бяхме по две в стая с ТВ, който дори не успях да гледам и за 5 мин. Момичето до мен е един от най-невероятните хора, които съм срещала - духът на цялото отделение, просто няма начин да не се влюбиш в нея. Усмихната, жива, приказлива, как веднъж не каза ОХ! Забавляваше всички. Общо бяхме 10-15 в цялото отделение и станахме големи приятелки ... обикаляхме си по стаите или се събирахме в коридора или заедно на разходка, все нещо се смеехме, нещо като на лагер ... и никой не мрънкаше и не се оплакваше, дори тези, които се страхуваха какво става и какво им предстои сякаш се отпуснаха и позабравиха. Мойта "съквартирантка" пренасяше цели 12 дни и беше голямо чакане, имаше контракции на всеки 15 минути, но не се зачестяваха, трябва много да я е боляло, но не показа за секунда! вълнувах се, все едно аз ще раждам. Какво ли не опитахме да го изкараме лъвче и момиче ... обаче то не!- в първия ден на дева и момче ... очарователен младеж Heart Eyes... Толова емоции събрах, мога да пиша цял ден ... и много научих ... покрай мен се родиха 4 бебета - бързо станахме близки с мамите и сякаш ги познавам цяла вечност. Видях, че е трудно, боли ... и  т.н. ... но не е само това ...  бях близо до тях непосредствено преди това ... всички се вълнувахме ... после висяхме под прозорците да гледаме бебчовците ... цялостно емоциите са страшно хубави - а като видиш усмивките им с бебетата в ръце - просто няма такава гледка! Кураж на всички, само положителни емоции и всичко ще бъде наред! Аз се радвам, че попаднах там точно в такъв момент, защото има далеч не толкова розови ситуации. Хората, с които се запознах са страхотни и винаги ще ги помня! Да не забравям екипът, който се грижеше за нас, хвърчаха като самолети като видят, че някой е светнал лампичката си, инжекции и лекарства точни на минутата. Едно от преносилите момичета прокърви обилно и такава реакция - ние се шашнахме. С бясно тичане докараха количка, доктори и акушерки се насъбраха около нея и пак с тичане я изнесоха към родилно - бяха я резнали секцио, въпреки че планираха нормално раждане, важното е че всичко е наред и вече е мама на момиченце! Не знам дали успях да ви окуража, надявам се!!
А моята история ... всички знаеха, че ми няма нищо, но трябвало поне 5 дни да стоя, момичетата като почнаха да раждат една след друга и напускаха, много ми ставаше мъчно, а и вече не ми се стоеше ... молих им се да ме пуснат за уикенда и да се върна - те НЕ! В петък вечерта си събрах багажа и напуснах срещу подпис на своя отговорност.  Blush Екипът се разсърди, но не чак много, защото знаеха, че ми няма нищо и е безмислено да ме държат и мъжът ми си ме взе доволен.
Сега като прочетох написаното, малко е като идилия ... не е баш така, все пак е болница, но хубаво че съм запазила предимно приятните спомени ... иначе храна отврат ... баня обща, душове я работят я не, чаршафи на петна ... някой като е на смяна в лошо на стоение не дават да излезеш за 5 мин., дори да излизаш от стаята не дават ... а път то е як пек и жега ... нооо тези неща се преживяват! Важното е да сме здрави и всичко да мине добре! Аз съм заредена положително за дъъълго напред Peace

Съмнявам се, че някой ще има търпение да изчете всичко, което написах, но аз много се радвам, че го споделих  Grinning
Поздрави на всички ... после, като наваксам с изписаното докато ме е нямало, ще се включа по актуалните теми  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 3 123
браво миличка,знаех си,че всичко ще е наред!  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 621
Къдричка радваме се за хубавите новини около тебе , липсваше ни и се радвам че отново си тук , я кажи започна ли да ти расте коремчето  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 135
Къдричка радвам се много много за теб и, че престоя ти там те изплнил с много позитивна енергя. Но от къщи по хубаво си няма  love001

# 43
  • Мнения: 4 406
Малък подарък от мен на първа страничка за мартенските мами  Crazy
благодаря и аз!  bouquet

# 44
  • Мнения: 575
Къдричка добре дошла отново, радвам се че всичко е наред и си в добро настроение Hug

Общи условия

Активация на акаунт