Препорьчайте ми Ал Инклузив по Южното Черноморие,по-евтинко

  • 10 801
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Хотел Роза-Черноморец-вчера се върнахме оттам,останахме много доволни,43 лв на ден,от първи септември е по 35 лв на човек,ядене и пиене на корем,качихме по 2 кила за една седмица  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 581
Аз също горещо препоръчвам хотел Роза-Черноморец. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 896
Обаче снимките от хотела много ме впчатлиха Embarassed
http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=97#


ето и сайта

aз резервирах току що, 5 нощувки от 09.09. дано да е добро.
Поръчах си с изглед към морето както и цяла спалня, не две единични легла, иначе имат и кошарки в хотела.
Няма интернет в стаите, нито wireless point близо до него. Но това за лудите, които ако се наложи ще бачкат и по време на почивката.

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 15:43 от Гуш

# 18
  • Мнения: 1 893
Хотел Роза-Черноморец-вчера се върнахме оттам,останахме много доволни,43 лв на ден,от първи септември е по 35 лв на човек,ядене и пиене на корем,качихме по 2 кила за една седмица  Mr. Green
Имат ли сайт?

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
А дали може да се намери нещо такова по на юг, в Царево например?

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Хотел Роза-Черноморец-вчера се върнахме оттам,останахме много доволни,43 лв на ден,от първи септември е по 35 лв на човек,ядене и пиене на корем,качихме по 2 кила за една седмица  Mr. Green
Имат ли сайт?

ето http://www.travel.bg/package_view.jsp?ID=8&lang=1&kt=1&pid=21025 .
Резервации се правят чрез агенцията.

# 21
  • Мнения: 2 159
Хотел Роза-Черноморец-вчера се върнахме оттам,останахме много доволни,43 лв на ден,от първи септември е по 35 лв на човек,ядене и пиене на корем,качихме по 2 кила за една седмица  Mr. Green
Имат ли сайт?

ето http://www.travel.bg/package_view.jsp?ID=8&lang=1&kt=1&pid=21025 .
Резервации се правят чрез агенцията.
това не е ли много евтино? newsm78

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами толкова е ,за тези пари-предоволно.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
А дали може да се намери нещо такова по на юг, в Царево например?

Ето това например

Аз лично се отказах вече да ходя в Арапя, от година на година става все по пренаселено, мръсно, а за инфраструктурата да не говорим.
Но виж може да ти хареса  Wink

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Благодаря, знам го този комплекс,  но не бих искала да ходя точно там. Арапя си е къмпинг, комплекса е построен в нищото. Аз предпочитам градски условия. По същата причина не харесвам Лозенец и Синеморец.

# 25
  • Мнения: 2 070
А този потел на Влас - в цената на двойната стая дали влиза и детето или за него се доплаща. На 3години.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 896
А този потел на Влас - в цената на двойната стая дали влиза и детето или за него се доплаща. На 3години.

Ние няма до плащаме за Ема - 2,5 год. За 3- годишни не знам, по-скоро не, то къде 2,5 там и 3.

Общи условия

Активация на акаунт