Опасен ли е епилатора?

  • 3 351
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 903
В края на бременността, освен риска от контракции, както са казали и другите мами, аз съм чувала и следното:
Заради повишените килограми в третия триместър рискът от разширени вени и спукани капиляри по краката се
увеличава много повече, а епилаторът създава допълнителен "стрес" за краката и затова не е препоръчително.
Не знам до колко това е вярно, но пък "Страх лозе пази" - аз за бременността си се спрях на бръсненето.

# 31
  • Мнения: 1 216
Звучи ми смешно, но що има изрична инструкция - значи има причина.
Аз го ползвах през цялата бременност (крака, ръце и подмишници). За интинмите части използвам други методи, много ми е мазохистично с епито.

# 32
  • Мнения: 1 101
Ползвах го до последно.

# 33
  • Мнения: 148
Аз издържах изцяло бикини с кола маска, та епилатора ми е като детска играчка Joy

# 34
  • Мнения: 617
Аз се епилирах по време на бремеността.

# 35
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Тази инструкция съм я пропуснала. Епилирах се през цялото време и навсякъде само за бикините ползвам козметик.

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592
Хич не съм си правила труда да чета книжката на епилатора, не ми е и хрумнало, че може да пише нещо подобно. В един момент, обаче, започна да ме боли много и спрях... т.е, спрях първо триъгълника, после - горната част на краката... е, а накрая ме мързеше да мацотя с депилатоар части крака, пък да епилирам други части - и всичко с крема... Но ако не те боли - действай. Определено проблемът е в болката, променя се чувствителността.

# 37
  • София
  • Мнения: 36 088
Не  Peace

# 38
  • Мнения: 1 233
Аз използвах за крака и ръце Peace

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ползвах си го редовно ,но само за краката

И аз  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт