Да питам за Топлофикация

  • 1 229
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Като дойде изравнителната сметка май има срок за обжалване. И тогава се качва в мрежата на топлофикация.

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
А как ги получихте, по пощата ли? Аз не съм получавала нищо.

# 17
  • Мнения: 7 112
Нашите обикновено ги дават на отговорик някакъв от блока - съседка.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Да,и нашите ги дават на домоуправителя,той ги пуска в пощ. кутии.Има срок за обжалване и на сметката и на прогнозният дял за следващия отоплителен сезон.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Триста цирки на гъ*а да им излезнат на Техем. Цяла зима спрени радиатори, а единият - отчита. Не много, но достатъчно. По телефона питане - защо? Ами студено му станало на топломера Rolling Eyes 7 (!) топломера и на другите 6 явно не им е било студено, ама на този точно му е захладняло...

# 20
  • Мнения: 46 520
Когато дойде, на различните места е различно.

Депозит се връща или приспада от него, ако има нужда, след като представите бележки, че са платени всички консумативи до датата, на която сте напуснали имота.

# 21
  • Мнения: 9 050
Чакат изравняването, защото сметките ( включително и за общите части ) са по прогнозни данни. Може да се докаже, че имате да доплащате, а може да се докаже, че имат да ви връщат пари. Попитай хазяите коя е фирмата, която е поставила топломерите и им звънни. Ще ти кажт кога ще ви е готово изравняването. Изравнителните сметки се бавят, ако не са засечени всички топломери в блока.
На мен по телефона ми казаха колко имат да ми връщат. Така че, ако в блока ви вече всичко е засечено, могат и по телефона да ти кажат резултата.

Общи условия

Активация на акаунт