Култови реплики, фрази, надписи и т.н.-4

  • 42 494
  • 219
  •   1
Отговори
# 180
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 512
На крайбрежната алея вьв Варнал
   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134900&photo=28

# 181
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
"Тук се продават валчери Глобол"
надпис в един магазин до нас

# 182
  • Мнения: 211



Превод : Докосването на жиците причинява незабавна смърт. Глоба $200.

# 183
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856


# 184
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Май само аз се хиля на това, но ще го напиша. Начинът, по който беше казано беше култов:
Буги Барабата обяснява в ефир колко бил стар.
"Като бях млад, крадях дъски от Ноевия ковчег, за да си направя електрическа китара....успях и с нея свирих на абитюрентския бал на Тутанкамон".
Полу-заспала, крива и сбутана почти под седалката на шофьора на маршрутката....полу си ударих главата в тавана от смях...  Grinning

# 185
  • Мнения: 589
Условия на задачка от последния брой на Бърборино-то. От средните страници за Задружното катериче семейство.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/68/16990_991.JPG

Четете внимателно.

Четох два пъти ... ама нищо не открих, кажи къде е уловката

# 186
  • Мнения: 9 905
Условия на задачка от последния брой на Бърборино-то. От средните страници за Задружното катериче семейство.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/68/16990_991.JPG

Четете внимателно.

Четох два пъти ... ама нищо не открих, кажи къде е уловката

миии, катеричета, зайчета......последно? Simple Smile

# 187
  • Мнения: 589
Условия на задачка от последния брой на Бърборино-то. От средните страници за Задружното катериче семейство.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/68/16990_991.JPG

Четете внимателно.

Четох два пъти ... ама нищо не открих, кажи къде е уловката

миии, катеричета, зайчета......последно? Simple Smile

Ааааааа  newsm78 уф, не ставам за първолаче

# 188
  • Мнения: 1 924
Май само аз се хиля на това, но ще го напиша. Начинът, по който беше казано беше култов:
Буги Барабата обяснява в ефир колко бил стар.
"Като бях млад, крадях дъски от Ноевия ковчег, за да си направя електрическа китара....успях и с нея свирих на абитюрентския бал на Тутанкамон".
Полу-заспала, крива и сбутана почти под седалката на шофьора на маршрутката....полу си ударих главата в тавана от смях...  Grinning
Joy
Буги си е култова персона,ръси лафове нон-стоп Mr. Green

# 189
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 126
и аз се включвам с два-три бисера  Hug
родните: надпис на птицефермата в Мраморен (до Враца) - за N-тия конгрес на БКП - големи яйца (ударението на Я)
и пак от района - реклама на крайпътно заведение "По всяко време на денонощието "Мара Врачанка" предлага топла бира и студени кебапчета"
и от братския Съветски Съюз - Пионер, люби Родину - твою мать!

# 190
  • Мнения: 4 458
в един парк има надпис: "Don't play with ball in the  park!" (не играйте с топка в парка)newsm78

# 191
Из опътване на прахосмукачка: Не се опитвайте да спрете прахосмукачката с ръце или с половите си органи...явно е имало опити..

# 192
  • Мнения: 447



Умивалнята на Трети Добруджански каварерийски полк.
 Дъъълго помещение, от едната страна чешми с обща мивка.
Над всяка чешма има различни надписи:
 Мухите пренасят дизинтерия
 Мухите пренасят коремен тиф
 и т. н
 А в дъното голям лозунг
Бойци и командири, унищожавайте мухите!

В село Огняново, на сградата на кметството: "Избивайте мухите!!! Те са обществен враг №1!!!"
 Joy Joy Joy

# 193
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Какво да запишете на телефонния си секретар:

 Здравейте. Това е телефонният ми секретар. Ако имате лоша новина, кажете я веднага, а ако е добра, изчакайте сигнала.

Здравейте. Няма ме вкъщи. След сигнала говорете каквото си искате. И без това ще се обадя само на когото искам.

Вие се свързахте със знаете кого, аз съм досещате се къде, оставете ми знаете какво след досещате се кое...

Ало, алоооо, ААА, хвана ли се ?!

Всъщност аз съм си вкъщи, но не искам да разговарям с един досадник. Оставете ми съобщение и ако не ви се обадя, значи това сте вие.

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 18:59 от Millla

# 194
  • Мнения: 524
Какво да запишете на телефонния си секретар:

 Здравейте. Това е телефонният ми секретар. Ако имате лоша новина, кажете я веднага, а ако е добра изчакайте сигнала.

Здравейте. Няма ме вкъщи. След сигнала говорете каквото си искате. И без това ще се обадя само на който искам.

Вие се свързахте с знаете кого, аз съм досещате се къде, оставете ми знаете какво след досещате се кое...

Ало, алоооо, ААА, хвана ли се ?!

Всъщност аз съм си вкъщи но не искам да разговарям с един досадник. Оставете ми съобщение и ако не ви се обадя значи това сте вие.

  Joy Joy Joy Вече нямам стационарен телефон, иначеее.....

Общи условия

Активация на акаунт