зелена карта

  • 4 806
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 702
Няма как да спечеля. Не си пускаме фиша - не ни влече нататък.
Виж в Европа бих живяла с удоволствие - Белгия, Австрия, Швейцария, Италия. За Германия чувам противоречиви неща, но мисля, че и там би ми харесало.

# 76
  • Мнения: 3 830
Зависи от обстоятелствата...

# 77
  • Мнения: 1 147
Опалянка.. Crazy
Още ли ги дъвчете тез зелени карти..
Моята дори не е зелена, оказа се вчера.
Те това е разочарование, смятам да се връщам..
Сериозно, Тигърче, както си го направиш. С деца до 23 часа и всеки ден в компании не ми е приоритет, па ако ще и на Луната да ида. Хората са го казали One man's meаt is another man's poison.
Боза не пия, не пуша, вафли не обичам... Изобщо- родена х'американка съм!  Mr. Green


Хехехе, паднала си си и ти на д...то  Grinning
И аз така се разочаровах с таз зелена карта. Зелена, делена, ама всъщност розова. Щях да ходя да се разправям.

# 78
  • Мнения: 6 958
За да се спечели трябва да се подаде първо и след като си подал значи искаш и ще заминеш - елементарно  Thinking

# 79
  • Мнения: 685
Живяла съм в Америка, хареса ми, но се прибрах в България заради важен за мен човек. Да! Бих заминала, защото знам къде и как мога да живея !!!!

# 80
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не бих заминала за САщ. Но тъй като не бих, не бих си пуснала документите за зелена карта. Тъй че ми е малко странен въпросът, в смисъл щом си пуснал документи, значи иска да идеш, значи няма какво да му си чудиш newsm78

 Peace
Изобщо не бих кандидатствала за зелена карта.

Общи условия

Активация на акаунт