КАС СЕ ПРЕВЪЗПИТАВА БЕЗИНИЦИАТИВЕН МЪЖ????????????

  • 3 384
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 753
Минал ли е 30 ...никакъв шанс....характера е 100 процента изграден (това важи и за жената),...въпроса е каквото си търсила, това си намерила, а още преди да се стигне до взаимоотношения - семейство, деца, домакинската в къщи, ,,,се знае кой кой и кой какво,....грешката е когато не се оценят нещата в началото, и се приемат фактите с надеждата, че в бъдещето ще се 'промени', ..няма такова 'животно',....няма такава работа

# 31
  • Мнения: 187
 HugБоже,Боже пък аз си мислех, че само аз мрънкам, мърморя и крещя.На моя хобито му е да ремонтира автомобили - ако имате нещо за ремонт - давайте, иначе с всичко друго сама се оправям.Иначе от всичко разбира, и при него не е точно безинициативност, а чист мързел, ама много голям мързел.Дай ни цял ден да мерим диваните по дължина, и да се оплакваме колко сме изморени от работа.Три седмична отпуска я прекара, легнал под микробуса заедно с кучето.През два часа се пита какво ще се хапва,следобедна почивка просто задължителна от 13.00 до17.00ч. ами как да му остане време на горкия да подхване нещо в къщи,я вижте колко ангажименти има.И така вече почти девет години, няма превъзпитаване или се примиряваш, или от време на време стартираш Трета световна война Mr. GreenАз прилагам втория начин, хем ни освежава връзката, хем ни е много сладко сдобряванито Mr. Green Heart EyesАма иначе си го обичкам много Two Hearts dancing Two Hearts, много

# 32
Ами може би е възможно да се превъзпита, но ако си струват всички останали положителни качества на мъжа Simple Smile

# 33
  • Русе
  • Мнения: 2 354
загубена кауза  Naughty
Не се превъзпитава

# 34
Ако на всичкото отгоре липсата на инициативност е съчетана с инфантилност- мале...

# 35
  • Мнения: 25 664
Бой, глад и стрижка! Точно в този ред!  Naughty
Проверено и доказано в течение на векове, опит и народна мъдрост, бла-бла-бла...
Има малък процент мъже, обаче, които и това не ги оправя. Моят е от тях...  Cry  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 2 211
Бой, глад и стрижка! Точно в този ред!  Naughty

Да, това е изпитана и резултатна тактика!

# 37
Бих добавила и пълна липса на внимание. Оставяш го да тъне в неведение, спасяваш се където можеш и чакаш да пририта за животоспасяващите- храна, бира...

# 38
Аз утре съм на сватба и ще си търся нов мъж

# 39
  • Мнения: 175
Не се превъзпитава, аз затова й го смених  Mr. Green.

# 40
  • France
  • Мнения: 726
Т.к. сме скарани, той си купи пластмасови чинии и чаши, за да не мие. Готви си сам. Върху пералнята са му дрехите, като му свърши бельото ще се сети да я пусне, да простре и да си ги изглади. Чудно ми е дали тогава ще оцени колко време и енергия изисква довакинската работа?
Иначе, вече 4г чакам да оправи колелцата на меката мебел..... Ще чакам......докато не си купя нова #2gunfire

# 41
  • Мнения: 2 716
Ама безхаберието не е липса на инициативност. От домакинска работа всеки бяга (ето аз сега, вместо да готвя...)
Инициативата я разбирам като изненада с билети за театър или нещо такова. А не, да се сети да си измие чиниите. Голям праз. За товаи аз мога да го подсетя.

# 42
  • Мнения: 474
Ама вие коментирате само безинициативност в къщи. Ами спрямо работата? Щото моят мъж в къщи е същия като горепосочените ваши съкровища, но в бизнеса си е просто змей. И... аз това го предчувствах още от началото на връзката ни преди 7 години- за работата си е неуморен, но в къщи ако няма чиста вилица просто ще яде с лъжица, ако няма ядене- ще маже филии и т.н. Едно време, когато реших да се сгаджосвам сериозно с него имах и друг ухажор- добро момче, домошарче, всичко си можеше и правеше в къщи, вкл. сам си майстореше мебелчета- недодялано, но имаше желанието. Да, ама той не обичаше да ходи на работа, аз бях в пъти по-амбициозна в професията си и бачках като луда, което него го дразнеше. Ами доволна съм, че си избрах моя си мъж. Е, понякога и аз изпадам в амок от безхаберието му за битовизмите у дома, но ... стискам палци и се моля да си развива бизнеса и да не си прехвърли там безинициативността  Praynig

# 43
  • Мнения: 141
Ама вие коментирате само безинициативност в къщи. Ами спрямо работата? Щото моят мъж в къщи е същия като горепосочените ваши съкровища, но в бизнеса си е просто змей. И... аз това го предчувствах още от началото на връзката ни преди 7 години- за работата си е неуморен, но в къщи ако няма чиста вилица просто ще яде с лъжица, ако няма ядене- ще маже филии и т.н. Едно време, когато реших да се сгаджосвам сериозно с него имах и друг ухажор- добро момче, домошарче, всичко си можеше и правеше в къщи, вкл. сам си майстореше мебелчета- недодялано, но имаше желанието. Да, ама той не обичаше да ходи на работа, аз бях в пъти по-амбициозна в професията си и бачках като луда, което него го дразнеше. Ами доволна съм, че си избрах моя си мъж. Е, понякога и аз изпадам в амок от безхаберието му за битовизмите у дома, но ... стискам палци и се моля да си развива бизнеса и да не си прехвърли там безинициативността  Praynig
4овек трябва да си избере по-малкото зло.браво,приветствам те за избора ти-след като мъжа ти ба4ка и вади пари,за другото ще се намери лесно,още пове4е,доколкото разбирам не е и претенциозен.можеш ли да си представиш да живееш с някои нереализиран и мързелив мухляр,парите да му вадиш,да му готвиш,да му слугуваш,4е и да иска от теб да му казваш колко е велик,защото от моите наблюдения това е картината на нереализираният комплексар

# 44
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Отнема толкова време и енергия че не си заслужава.
На място казано Peace

Общи условия

Активация на акаунт