Безплатно фризьорски услуги в Бургас

  • 1 915
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 752
Това беше поради причина, която са обяснили вече. Първият и вторият постинг са от един и същи потребител .. тъпо е. Иначе не оспорвам уменията на момичето, може да го бива.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз май имам късмет при подстрижките. Никога не са грешали при тази процедура.

Нормално е момичето да иска да привлече интерес. Мисля, че не е злонамерено.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Това беше поради причина, която са обяснили вече. Първият и вторият постинг са от един и същи потребител .. тъпо е. Иначе не оспорвам уменията на момичето, може да го бива.
е то явно че не съм от най-наблюдателните  hahaha
извинявам се ако съм прозвучала грубо  Hug

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Аз мисля да си правя нещо с косата,обаче все още не съм решила какво точно  newsm78 Ще ми направиш ли и консултация? Wink

# 19
  • Мнения: 4 111
Вторият постинг може би е трябвало да бъде от гост   Thinking
На въпроса - в Русе на времето имаше такива салони за начинаещи фризьори - безплатно подстригване и ходеха предимно пенсионери без особени претенции. Може да опиташ.

# 20
  • Мнения: 917
Пиша на лични

# 21
  • Мнения: 24
Аз се престраших и отидох. Момичето е много внимателно и много се старае. Направи ми косата точно както й обясних че искам. Останах много доволна и се уговорихме след два дни да ми направи и кичури.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Идеално щом си останала доволна. Понякога курсист може да те подстриже в пъти по-добре отколкото дългогодишен професионалист, но с лош ден.

# 23
  • Мнения: 917
аз искам  Mr. Green

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Пиши на лични на момичето и после прилагайте снимки за резултата.  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 390
Аз се престраших и отидох. Момичето е много внимателно и много се старае. Направи ми косата точно както й обясних че искам. Останах много доволна и се уговорихме след два дни да ми направи и кичури.
Аха. Tired Outta Joint



# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
мацката че се издъни с промоцията - така си е, но ако кара същите к,курсове за които си мисля - те са на училище за фризьори Капанов  Flutter и има смисъл да се пробваш. Недостатък е че работят бавно, щот все пак се учат пък и чакат учителя  да мине да каже "браво" или "така не"  Naughty
аз се пробвах, даже с две курсистки /два различни курса/ и не умрях, дори останах доволна. Моят данък съм го платила, вие сте  Peace
/мацката да не си пуска тема ами да драсне ред-два в "къде в Бургас?" и Отчетната по градове. Там са бургазлийки

# 28
  • Мнения: 917
Aaaaa не .. има ред на записване   Naughty  иначе отива в Списъка  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт