Замразихте ли стволови клетки от пъпна връв?

  • 13 658
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
Ние също сме доволни от тях.

Иначе анче_мамче може и да е права.
Каквото и да е дай боже на никой да не му се налага да ги ползва.

# 151
  • София
  • Мнения: 4 899
Имам известна информация, че за момента това съхранение е безмислено. В семейството имаме неврохирург, който е добре запознат и споедли, че тези стволови клетки трябва да бъдат генно изменени, а до момента в цял свят това не е постигнато и било адски трудно. Не знам дали го обяснявам добре, но той ни каза, че в момента това събиране на стволови клетки е една банка за пари.

Напълно подкрепям това мнение. Бях казала нещо подобно в една друга такава тема и ме разпънаха на кръст, така че ще се въздържа от коментар сега. Аз лично съм против тази процедура, тъй като според мен няма смисъл от нея!

# 152
  • Мнения: 676
Имам известна информация, че за момента това съхранение е безмислено. В семейството имаме неврохирург, който е добре запознат и споедли, че тези стволови клетки трябва да бъдат генно изменени, а до момента в цял свят това не е постигнато и било адски трудно. Не знам дали го обяснявам добре, но той ни каза, че в момента това събиране на стволови клетки е една банка за пари.
Аз току-що четох за едно детенце в Португалия, което е излекувано точно със стволови клетки взети от пъпната връв при раждането на братчето му.

# 153
  • Мнения: 4 447
Имам известна информация, че за момента това съхранение е безмислено. В семейството имаме неврохирург, който е добре запознат и споедли, че тези стволови клетки трябва да бъдат генно изменени, а до момента в цял свят това не е постигнато и било адски трудно. Не знам дали го обяснявам добре, но той ни каза, че в момента това събиране на стволови клетки е една банка за пари.
Аз току-що четох за едно детенце в Португалия, което е излекувано точно със стволови клетки взети от пъпната връв при раждането на братчето му.

Мисля, че до известна степен има значение от какво е болно детето. Пък и ПР материали колкото искаш. Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 4 899
Имам известна информация, че за момента това съхранение е безмислено. В семейството имаме неврохирург, който е добре запознат и споедли, че тези стволови клетки трябва да бъдат генно изменени, а до момента в цял свят това не е постигнато и било адски трудно. Не знам дали го обяснявам добре, но той ни каза, че в момента това събиране на стволови клетки е една банка за пари.
Аз току-що четох за едно детенце в Португалия, което е излекувано точно със стволови клетки взети от пъпната връв при раждането на братчето му.

Мисля, че до известна степен има значение от какво е болно детето. Пък и ПР материали колкото искаш. Peace

Ооо, PR и рекламата са голяма работа, особено когато става въпрос за много пари!
Това, което аз знам е, че като помогне въпросната процедура, ефектът е само за 3-4 месеца.
А после рязко влошаване, дори състоянието може да стане по-лошо и от преди трансплантацията.
Докато не се избистри цялата тази дейност със стволовите клетки до такава яснота, каквато е
например функцията на аспирина, ще го считам за поредната машина за правене на пари!  Crossing Arms

# 155
# 156
  • Мнения: 872
Не, тогава не знаех,че има такова нещо.

# 157
  • София
  • Мнения: 3 787
Не,все още не беше разпространена тази услуга и само бях дочувала нещо.Смятам за второто,живот и здраве,да се възползвам Wink

# 158
  • Мнения: 2 908
Не.До колкото знам,е скъпа услуга и нямам тази финансова възможност да си я позволя. Sad

# 159
  • Мнения: 554
Да!

Баща ми подари въпросната процедура на малката. Раждах в Шейново, и ползвах криосеиф.

# 160
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Проучих нещата - беше много скъпо и се отказах.

# 161
# 162
  • Мнения: 47
да и аз замразих в Канада и съм спокойна.Дано не се наложи

# 163
  • Мнения: 983
Не. Нямам възможност.

# 164
  • Мнения: 1 144
С предишните ми две деца нямаше оферти за такава процедура, така че не бях обмислила. За тази бременност съм решила да замразя. Токуда, където ще раждам, работят с Малинов и мисля да замразя там. Ако някой е недоволен от тази клиника, моля да ми пише на лични, докато е време, за да взимам мерки и да търся друга клиника. Благодаря ви предварително.

И дано не ми се налага да ги ползвам.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт