Сгъваема/ преносима рамка за тоалетна чиния

  • 8 061
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Ето това е другият вариант.


http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-Portable-Potty-Blue/dp/B000HSZTRO
Всъщност то е сгъваема рамка за гърне. Не съм виждала в нито едно заведение /дори и в тези с детски кът/ гърнета. А да си ходим с нашето... Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Теа, това не е ли всъщност сгъваемо гърне без дъно, в което се поставя съответно пликче, надявам се с абсорбиращ материал вътре?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 062
Точно такова е.
Ние си носим гърнето навсякъде. Смеят ни се, но какво да направя.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние си носим гърнето навсякъде. Смеят ни се, но какво да направя.

Мислех си, че ние сме единствените, които си ходим с гърнето навсякъде Grinning
Но просто нямам избор. Дани категорично отказва да пишка в тоалетни, прав или пък като го държа на ръце.
За това много ми се иска да намеря такова сгъваемо гърне или сгъваема дъска за тоалетна чиния.

Пак задавам въпроса - виждали ли сте някъде в София, такива?

# 19
  • Мнения: X
И аз тази пролет се скъсах да търся такава сгъваема седалка за тоалетна. Оказа се че са спрени от производство и почти никъде не се намират. Имаше остатъчни количестъа в някои италиански интернет магазини, но цените за доставка от Италия са безумни. В крайна сметка имах късмет и попаднах на нова такава седалка в ибей. Много практична вещ, ползва се много при пътувания и ваканции. Наистина е леко нестабилна и не ляга добре на всички тоалетни чинии, но това не е чак такъв проблем. Кoпмпактна е и лесно се пренася.
Успех в търсенето!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 062
Добре де, не е ли по-хигиенично да си носите собственото гърне? В крайна сметка не тежи 20 кг. Вярно, по-обемно е, но пък само детето си седи на него, все пак. Аз и със и без сгъваема седалка, не бих сложила детето в обществена тоалетна да седи. Някакси после все ще ми е мръсна седалката...

# 21
  • Мнения: X
Защо да е по-хигиенично? Както измиваш гърнето, така и измиваш седалката.Даже почистването на седалката е в пъти по-лесно. Какъв е проблема с хигиената?
Ако пътуваш с кола с голям багажник разбирам да си носиш гърнето. Но при пътувания с влакове и самолети, с повече от 1 дете, всеки спестен багаж е добре дошъл. Който пътува често знае за какво става въпрос.
Изобщо не мога да си представя във влака или самолета да извадя гърнето и синът ми да седне там да ака. И после как ще го почиствам с тези малки чешмички там...Бррррр... Предпочитам си седалката.

# 22
  • София
  • Мнения: 752
И аз се опитах да намериа в София такава сгъваема седалка, но за сега неуспешно. Другото което се сетих като вариант, но не знам колко ще се получи, е да си купя един пакет покривала за тоалетна чиния (от тези за еднократна употреба, които би трябвало да има във всяка обществена тоалетна) и да си нося по няколко в чантата. Те като са хартиени са малки, леки и не се налага да ги мия после...тя тоалетната си ги издърпва сама като се посне водата.

Какво мислите по въпроса?

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 062
Казвам, че на мен ще ми е нехигиенично и неприятно. Това е. По тази причина си ползвам гърнето. Навсякъде.

# 25
  • Мнения: 1 114
Според теб до колко години ще ползвате гърне, а?
Нали все пак ще дойде момент, в който ще се наложи да ползвате тоалетна.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт