Отговори
# 15
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
На мен ми прави впечатление един факт- най-добрите ни приятели/ки са половинките ни. Предполагам има логика в това - те са ни най-близки, споделяме с тях всичко,знаем че няма да ни предадат, еднакви интереси...  Със съпругът ми ми е най-приятно да си ходим напред-назад,да си говорим, да си пътуваме, да си спорим, коментираме,да си обменяме идеи,съвети - както за работите ни,така и за лични неща. Crazy

# 16
  • Мнения: 945
Според мен приятелството е като брака... трябва да вложиш много енергия и да го поддържаш постоянно, zа да можеш после да береш плодове. В момента, в който станем семейни и се родят деца вече не остава толкова много време zа приятелите, не може да си на 100% на раzположение zа тях, а и те zа теб. Освен това се променят интереси, стил на живеене и т.н И ако приятеля ти в тоzи момент не е на същата вълна то тогава и приятелството си отива.

Има и приятелство от раzстояние, когато се виждате 1 път годишно и всичко е супер (и аz имам такива), но това zа мен не влиzа в графата най добър приятел, а мноооооого добър поzнат.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И ние се променяме, и приятелите също. Обикновено ги запазваме, ако се променяме в една и съща насока.

Общи условия

Активация на акаунт