Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23

  • 12 942
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 204
Я кажете само с Пума ли сте имали проблеми с номерацията?
Адидас как е?

Според мен адидас също трябва да се взима с един номерпо-големи, но други момичета казаха, че не са имали проблем.
Аз нося 36 номер, от адидас си поръчах розовите сатенени маратонки 37 1/3 и са ми абсолютно по мярка.
мацка я кажи как ще ги почистваме тези сатенени бонбон4ета  Laughing направо като знам какьв е прашуляк навьн  ooooh! и лоши ми става   newsm78

# 31
  • Мнения: 4 371
И аз имам каталог. Донесоха ми го у нас. Ако си поръчам, ще ми подарят красива завивка, но много малка - 140х180 Confused
Харесах си няколко неща, които не бях забелязала в сайта. Интересно, че е на английски, и е даден редут.ком. Поне успях да прочета това онова, че до сега все на сляпо поръчвам.
Каталога не съм го поръчвала м/у другото.

# 32
  • Мнения: 3 576
мацка я кажи как ще ги почистваме тези сатенени бонбон4ета  Laughing направо като знам какьв е прашуляк навьн  ooooh! и лоши ми става   newsm78
В пералнята Wink

# 33
  • Мнения: 1 204
мацка я кажи как ще ги почистваме тези сатенени бонбон4ета  Laughing направо като знам какьв е прашуляк навьн  ooooh! и лоши ми става   newsm78
В пералнята Wink
хеххее дано не ги извадя на части  Rolling Eyes
но пьрво ще изчакам някой друг да тества този метод  Joy  Joy  Joy
защото имам само кожени,който не сьм прала така  Laughing

# 34
  • Мнения: 346
мацка я кажи как ще ги почистваме тези сатенени бонбон4ета  Laughing направо като знам какьв е прашуляк навьн  ooooh! и лоши ми става   newsm78
В пералнята Wink
хеххее дано не ги извадя на части  Rolling Eyes
но пьрво ще изчакам някой друг да тества този метод  Joy  Joy  Joy
защото имам само кожени,който не сьм прала така  Laughing
аз всички мои маратонки,че и на мъжо в пералнята пускам,но със студена вода и на кратка програма здрави ги вадя де Wink,чякай да не чуе мъжо за пералнята,чееееееееее
сега като казвате за тия номерации,добре,че поръчах на адидас с един по големи,като дойдат ще докладвам

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз имам каталог. Донесоха ми го у нас. Ако си поръчам, ще ми подарят красива завивка, но много малка - 140х180 Confused
Харесах си няколко неща, които не бях забелязала в сайта. Интересно, че е на английски, и е даден редут.ком. Поне успях да прочета това онова, че до сега все на сляпо поръчвам.
Каталога не съм го поръчвала м/у другото.
Според написаното на самата оферта завивката е за легло 140х180, а не с тези размери.

# 36
  • Мнения: 3 576
Кожените не се перат, тях само с мокра кърпичка ги забърсваш и са готови.
Иначе съм пускала в пералнята велурени маратонки и гуменки, само им вадиш стелките, на 30 градуса и ги слагаш в някаква калъфка от възглавница.

# 37
  • Мнения: 346
Кожените не се перат, тях само с мокра кърпичка ги забърсваш и са готови.
Иначе съм пускала в пералнята велурени маратонки и гуменки, само им вадиш стелките, на 30 градуса и ги слагаш в някаква калъфка от възглавница.
ДА но ако са и отвътре кожа,а ако не,в пералнята,да за калъфката забравих да кажа

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Аз нямам сатенени бонбончета, но обувки от лицева кожа ме научи Смърфиета да пера със сапун и мека четка. И работи. Кожата се запазва, обувките са чисти.

# 39
  • Мнения: 639
Ако някоя мама от Пловдив прави поръчка скоро,може ли да ми поръча ето това:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5404185& … ue&ksource=-1
и ако не съм много досадна, да попитам пак:
Има ли ограничение за бройките от един артикул и до колко?

# 40
  • Мнения: 177
Момичета,продавам тези обувчици Puma http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-impulse-cat-ii-puma.asp … t=1&hasprev=0
Поръчах си 40 номер,но отговарят на 38.Страхотни са,умрях си от яд,че не ми станаха.

Бих искала да са за мен.За колко ги продаваш? Peace

# 41
  • Мнения: 3 216
Днес разгледах каталога на Линката-много скьпо бе:shock: И едни грозноватички дрешки Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 219
Маратонките ни от години ги пера в пералнята /Адидас са/ на около 40 градуса.
Никога нищо не се е разлепяло. И се изпират чудесно.

# 43
  • Мнения: 855
Аз си бях поръчала за мен и за мъжа ми Адидас и са ни точни. Поръчах номерата, които по принцип си носим - 37 и 42 . Но явно при различните марки и модели има и разминавания.

# 44
  • Мнения: 4 427
Какъв е тоя каталог?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт