Нощното хранене-за или против?Вече се обърках...

  • 2 382
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 894
да, храним се нощем когато иска. И не мисля да тормозя детето - щом суче значи е гладно


 newsm10 newsm10 newsm10
и аз така Peace

# 31
  • Мнения: 319
Нещата са толкова прости според мен. От каквото има нужда детето си го иска -даваш му го и точка. Защо ние възрастните си усложняваме живота като си измисляме и опитваме да налагаме разни неща. Щом детето си иска значи има нужда - природата си знае работата просто трябва да я слушаме. Единия вариант е да си слушаш педито и да си тормозиш детето другия е да си слушаш детето и да се правиш че чуваш педито  Heart Eyes Успех в кърменето.
Peace
Храня и пет пари не давам за мнението на околните. Важното е Бебчо да е спокоен и щастлив. 

# 32
  • Мнения: 498
Миа, виждам че още нямате 2 месеца...

Лина сама си спря нощното хранен след 2-я месец, под което разбирай, че като заспеше в 22-22.30 се будеше чак към 5-6 часа. Но към средата на 4-я месец започна отново да се буди и предполагам се дължеше, на факта, че имаше нужда от повече храна. И в момента се буди, обикновено един път през нощта.

Дали ще е за вода или храна, ти решаваш:) Но, ако детето е гладно, никаква вода не може да го залъже задълго, нито пък съм реването до премала ще го направи доволно.  А и както са писали повечето, за лактацията е нужно да има кърмене преди 6 сутринта.

# 33
  • Мнения: 90
Беба сама си спря нощното хранене на няма и два месеца.Сега е на 5/пол мес. и взе да се буди към 1,3,5ч.-различно,но няма вид да е гладна, а все едно се е наспала(смее ми се глуповато и чака моята реакция Joy)Не я храня а слагам я до мен на спалнята и си заспива спокойно PeaceПредполагам че започват да я мъчат зъби:(

Общи условия

Активация на акаунт