Избелване на зъбите

  • 10 957
  • 52
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 885
Преди около половин година си избелих зъбите с Опаласценс и искам да подчертая, че не получих никаква чувствителност на зъбите по време на избелването.Тъй като исках максимален резултат и най-бялото възможно, избелването продължи 3 седмици с 6 шприци и резултатът е невероятен.Ефектът си е същия и 6 месеца по-късно.Много съм доволна.Бих го направила отново ако се наложи Grinning

Ще се наложи!
Аз избелвах за пръв път по-миналата година. Верно, че зъбите ми не бяха много жълти А1, и А2-3 за кучешките. Сега съм Б1  Grinning, но преди няколко месеца избелвах отново с 1 шприца.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 451
Аз избелвах за пръв път по-миналата година. Верно, че зъбите ми не бяха много жълти А1, и А2-3 за кучешките. Сега съм Б1  Grinning, но преди няколко месеца избелвах отново с 1 шприца.

Малко съм очуден, че сти си правила избелване на зъбите при цвят А1. Това е само един тон по-тъмно от Б1.
Честно казано вие сте една от много малкото хора, които се раждат и живеят с натурално "избелени" зъби. Човек спокойно може да ви завиди. (от онази благородната завист  Wink  )

# 47
  • Мнения: 1 885
Еми да се похваля и аз с няколкото неща, които наистина са ми хубави  Rolling Eyes Twisted Evil
Всъщност избелвах главно заради кучешките зъби. Дразнеше ме, че са по-тъмни.
Ето резултата:

http://canas1.hit.bg/ton4o.JPG

# 48
  • Варна
  • Мнения: 451
Еми да се похваля и аз с няколкото неща, които наистина са ми хубави  Rolling Eyes Twisted Evil
Всъщност избелвах главно заради кучешките зъби. Дразнеше ме, че са по-тъмни.
Ето резултата:

http://canas1.hit.bg/ton4o.JPG

поздравления от мен за хубавата усмивка (аз ще си завиждам тайничко за цвета - моите са А2)

# 49
  • Мнения: 19 302
а кой метод е най-щадящ за зъбите?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 451
а кой метод е най-щадящ за зъбите?

Едва ли можеда се твърди със сигурност, че единят вариант е по-щадящ от другия. Общо взето има две течения при избелването. Едното казва че домашното е по-безопасно (защото гелът е с по-ниска концентрация), а другото - че офис избелването е по-безопасно (защото гелът престоява по-малко време в контакт със зъбите).
Аз съм се избелвал домашно, но сега предпочитам офис избелването. Всичко зависи от това, колко пари можете да си позволите да изхарчите за това и колко време можете да отделите.

# 51
Здравейте.Преди години си избелвах зъбите и ефекта беше невероятен.Като отидох на зъболекар докторката много ми хареса цвета на зъбите без да знае че съм слагала избелващ гел.На мен ми излезе около 120 лв.Ако някоя мадама реши да я прави тази маниполация ниама да сбърка.

# 52
  • NY
  • Мнения: 209
Преди близо 5 години се подложих на процедурата  за избелване с Brite Smile http://www.britesmile.com/learn/index.asp?tf=0&pc=
най -добрата система тук
шейда ми беше А2 ,исках А1.Б1 е неестествено бял. Заболекарят ми е познат и ми обясни ,че това е цвета на млечните зъбки при децата, но за голям човек не е най добрият избор. Другото, на което ме светна е, че ....процедурата не е съвсем безопасна и ако се повтаря често емайла се разваля. Също обясни ,че резултата е временен, колкото и да се пазим от цветни храни, да ползваме специални течности за изплакване и избелваши дъвки. Геловете които се продават, видим ефект трудно докарват и пак вредът.

Моят сеанс трая 15-20 мин ,защото зъбите ми са сравнително бели и корекцията беше минимална. Но след това беше ужас, бях на болкоуспокоителни един ден, зъбите ми се оказаха много чувствителни. И всичко това за  да съм с малко по бели зъби за около месец само  Rolling Eyes
После си върнаха нормалният цвят. От тогава ползвам само паста която е за избелване.
 

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 20:17 от Eklere

Общи условия

Активация на акаунт