Перник-7

  • 20 097
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 589
Здравейте, банда!
Отдавна не съм писала, но вече съм си в Перник и ще се включвам по-честичко! Embarassed Нещо за среща си говорите, а? Бройте ме и мен!
Кристи, аз не мога да дам мнение за пернишките гинеколози защото не съм имала досег с тях, но ти пожелавам сладко и безгрижно бременеене, леко раждане и прекрасно малко човече през пролетта!
 Да знаете, че много ни хареса почивката в Албена! Догодина пак сме там! Посетихме и бабите в Смолян. Най-хубаво си е у дома. Ако ви се гледат снимки- моля
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=171486
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=173277
Коте, къде се изгуби? Гошко го виждам с дядо, но той ни познава и очичките му светват като ни види. Ти да не започна работа?
Аница, дължа ти извинение за парчето кроасан с шоколад. Поиска ли ми нещо детенце, не мога да откажа!  Embarassed Дано нямате реакция! Praynig Аз също съм против шоколада, ядките и колата, но понякога отстъпвам Embarassed, пък и четох наскоро, че лошата слава на шоколада била незаслужена и дрън-дрън... Дано не му излезнат пъпки на Деянката! Praynig
 Виждам, че сте се одрямали и не пишете, та да си редактирам още веднъж поста. Имам едно въпросче. Съществува ли някъде в Перник детски клуб и ако да къде се намира, ходили ли сте, какви са отзивите, цените, забавленията?

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 16:58 от mama-eli

# 61
  • Мнения: 255
Привет, сладурки!

Мама Ели, не се притеснявай за шоколада. И аз взех да отстъпвам вече. Всички му носят шоколад и аз давам по малко. Е, че му излизат пъпчици по устата - излизат, но бързо минават. Иначе за парти клуба или бегло понятие за такова нещо - има на Ю. Гагарин, до пицария Белисима. Много е зле, но ние като ходихме тъкмо го бяха отворили и беше първия рожден ден. Аниматорите се отказаха да пазят Деян - казаха, че такова щуро дете не са виждали. Направи опит и да избяга и то нееднократно. Та си тичах аз след него както обикновено. А той се раздвояваше непрекъснато от кои е - от малките или от големите. Трябваше да има клоун, но нямаше. Майката с рожденичката беше бясна. Иначе доколкото си спомням беше 3.50лв. на час за дете, ама ако искаш по-добре си провери.

# 62
  • Мнения: 1 608
Коте, къде се изгуби? Гошко го виждам с дядо, но той ни познава и очичките му светват като ни види. Ти да не започна работа?
Съществува ли някъде в Перник детски клуб и ако да къде се намира, ходили ли сте, какви са отзивите, цените, забавленията?
Първокласник имамммммм. Учи в София. Познай къде се губя. А работата знаеш - аз от къщи действам сега.
Има клуб и то съвсем близо до вас. Блока на Гагарин, който е до АйПи Видео. Номер не знам, цени не помня. За среща с децата става.
Боби да разказва залових я, че го посещава. Grinning

# 63
  • Мнения: 1 608
Аниматорите се отказаха да пазят Деян - казаха, че такова щуро дете не са виждали. Направи опит и да избяга и то нееднократно.
Хехе та те деца виждали ли са? Такова дете, толкова лесно и приятно за комуникиране щуро им се видяло. Joy

# 64
  • Мнения: 589
Здрасти, банда!
Коте, ама нали щеше да е в 11-то Ванко? Shocked Къде го записахте! Сигурно е някое школо за надарени деца  newsm78
  Благодаря за инфото за клубчето, явно е нещо ново и е добре да се добави в първа страничка!
А работата знаеш - аз от къщи действам сега.
Никога не е ставало въпрос с какво се занимаваш, пък и не обичам много да задавам лични въпроси.  Embarassed Все пак е супер, че успяваш да работиш у дома!

# 65
  • Мнения: 3 372
Здрасти народе Hug
Ама аз съм забравила да ви се похваля, че изкарах книжка Flutter Вече е време да внимавате още повече като пресичате Crazy
А за срещата какво става newsm78 Не ме вземате на сериозно май Cry
Ние с Галски се видяхме на по водка/джин преди 2-3 седмици Whistling Ако искате да повторим с повече народ Mr. Green

# 66
  • Мнения: 589
Милена, честито за книжката! Няма да внимаваме, като пресичаме! Щом са ти я дали, значи си я заслужила! Сега се качваш на новата кола и бръм, където си поискаш! За среща нещо говорите  newsm78 Давайте ден и час и да се събираме! Следващата събота???

# 67
  • Мнения: 255
Привет момичета!

Аниматорите се отказаха да пазят Деян - казаха, че такова щуро дете не са виждали. Направи опит и да избяга и то нееднократно.
Хехе та те деца виждали ли са? Такова дете, толкова лесно и приятно за комуникиране щуро им се видяло. Joy
Сега като се замисля  newsm78, май наистина не са се занимавали с деца.

Милена, честита ти книжка! Безаварийно каране! А на срещата ще черпиш  Wink. Шегувам се.

# 68
  • Мнения: 3 372
Ако се състои ще черпя Flutter

# 69
  • Мнения: 255
Ехоо, привет!

Как сте? Как я карате?

Някой може ли да ми каже къде се намира ХЕИ, че трябва да нося на Деянката секрети някакви - ще го записвам на ясла. Ама ми се къса сърцето.

Чудя се  newsm78, на Боби не им ли свърши ремонтът в НДК?

Дано успеем да спретнем срещичка, но на мен ми е много далечно, за да мога да кажа дали ще мога в събота. Мога само да обещая, че ще се постарая.

# 70
  • Перник
  • Мнения: 277
Намира се точно срещу механа "Кукери" - една бяла сграда,4 или 3-етажна(не съм сигурна),на "Софийско шосе" в центъра.

# 71
  • Мнения: 255
Билка, благодаря ти за инфото   bouquet.

# 72
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Я, колко новини откак не съм посещавала темата!
Честита книжка, Милена! И умната, че по пътищата е пълно с идиоти!
Кристи, желая ти лека бременност и здраво и красиво бебче на финала! Аз ходех на консултация при Крумова - не съм очарована, но не съм и недоволна. Прави необходимия минимум изследвания, не се престарава с обяснения - ако изрично не питаш за нещо, няма да ти каже. Иначе гъбички лекува много добре - от първия път всичко минава.
Коте,честит ти първокласник! Браво, че успяваш да работиш от вкъщи! И аз искам, ама за сега не става  Thinking

Ние с Мама Ели се видяхме в неделя из кварталО, аз за малко да не я позная  Embarassed ама съм си шматка, признавам си.
Е, хайде лека нощ!

# 73
  • Мнения: 589
Здравейте, перничанки!
 Много ни заспа темата, та да я повдигна малко.
Коте, кажи как се справя първокласника! С желание ли ходи? На теб ти е доста напрегнато май. Стояла съм над главата на щерката докъто свикне в първи клас, но много бях доволна от госпожата, която им се падна в занималнята. Прекрасен човек, чудесен педагог! Децата я убожаваха.
Светле, ами така ще е, като сме се срещали веднъж! Време е за нова сбирка Wink
Милена, новия аватар много ми харесва  Heart Eyes

Сега да ви отправя едно въпросче Embarassed Препоръчайте ми добър адвокат по финансови, имуществени и фирмени сделки в Перник. ВСофия имаме познат, който е супер, но не ми се ще да го разкарвам.

# 74
  • Мнения: 3 372
Милена, новия аватар много ми харесва  Heart Eyes
Мерси, стремя се към този изглед Flutter

Общи условия

Активация на акаунт