Перник-7

  • 20 096
  • 304
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 244
Момичета имам една огромна молба,спешно ми трява телефона на д-р Галева,ако го имате Simple Smile

# 91
  • Мнения: 3 372
Момичета имам една огромна молба,спешно ми трява телефона на д-р Галева,ако го имате Simple Smile
Веднага ти го давам
7-31-31  bouquet

# 92
  • Перник
  • Мнения: 277
Защо Ви е доктор Галева?   Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 109
Момичета имам една огромна молба,спешно ми трява телефона на д-р Галева,ако го имате Simple Smile
Веднага ти го давам
7-31-31  bouquet
Не е това!!! Сега в кабинета е с 67 и е след 3 часа следобед. Имам мобилен, ако ти върши работа.0887808633

# 94
  • Мнения: 3 372
Боби, и аз мерси за инфото  bouquet Явно моето е било старо, ама съм ходила при нея преди година...

# 95
  • Мнения: 109
За нищо, моля ви се. Винаги сте добре дошли Simple Smile
Как сме днес? Кой какво прави? Някой да е сготвил нещо вкусно? Аз пак съм гладна Rolling EyesЕй, няма оттърване. Вънка сигурно е чуден ден, а аз съм се забила в тоя магазин и няма мърдане брате.
Завиждам на всички, дето са сега на разходка. Моля, поджиткайте един километър и за мен.

# 96
  • Мнения: 3 372
Боби, тоя магазин дето си ти сега има ли надпис "МУЛТИМЕДИЯ" и отгоре един плакат "Голивуд" newsm78 Embarassed /Нали на Цар Борис беше newsm78/
Иначе относно яденето, и аз съм гладна и се чудя какво нещо диетично да ям....сигурно пак месо Sick

# 97
  • Мнения: 109
Има, има Tired Ей тука ме забиха. Днеска се омаях от работа. Не си чувствам краката.

# 98
  • Мнения: 3 372
Има, има Tired Ей тука ме забиха. Днеска се омаях от работа. Не си чувствам краката.
Значи всеки ден минаваме от там с маршрутката Peace Ще ти махна следващия път Flutter

# 99
  • Мнения: 109
Ок, ще дебна Joy По кое време да се закотвя пред вратата?

# 100
  • Мнения: 3 372
Ок, ще дебна Joy По кое време да се закотвя пред вратата?
Оспамихме темата, но днес към 18.30 Joy

# 101
  • Мнения: 109
Сори за спама Embarassedама аз в толкоз си тръгвам.
Привет девойки Hug Как е живота днес?
Ели, къде се губиш?
Момичета, някой да знае дали детската градина при Банята в КварталО работи или са още в стачка?

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 17:07 от bobia

# 102
  • Мнения: 244
Мерси момичета намерих я и си записах час.
Аз съм в един страшен ремонт и хич нямам време да пиша,като свърша ще пиша по-често

# 103
  • Мнения: 589
  Тук съм, ама само поглеждам и бягам. Нямам време за писане. Whistling Дребчо го хвана някакъв вирус и три дни е с температура. Педи каза, че много дечица са така. Поразява всички лигавици - от гърло до черва, стомах, очи... Нас ни изби на разстройство и сме на диета. В кварталО втори ден сме без вода и откачам. Нещо тръби сменяли... Дано я пуснат по-раничко, та да сготвя! Да мия зеленчуци с поливане от чашка не ми се ще  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 255
Здравейте, пилета!

Ели, много съжалявам за Малчо  Sad. Тия вируси са голяма напаст. На мен не ми се мисли как ще е като дам Деянката на ясла - сигурно всяка седмица ще е болен. Яйде бързо да оздравявате и да тичат заедно и да щуреят.

Боби, за съжаление нямам инфо за тази детска градина. Айде да си те местят пак в НДК-то, че да ти е по-спокойно.

Айде мацки, пък пишете по-честичко. Аз отивам да се дзверя какъв подарък да купя на една мацка, че довечера сме на рожден ден. Айде чао и до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт