Червената коса - подържане

  • 16 260
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 170
Gerry68, наистина си много хубава,постигнала си страхотен цвят. Моят опит с Вулканото беше злополучен и сега сложих само в корените някакъв микс на Lakme, за да се уеднакви цвета. Нямам търпение обаче да я направя по-светла и в същото време се страхувам да си направя кичури. Ти през колко време ги правиш и с какво?  Не знам тук с какво ги правят, но вече писах че след две обезцветявания ми съсипаха косата - беше дълга и гъста, а сега  #Cussing out

# 91
  • Мнения: 278
Обезцветявам само с белина(блондор на Вела) и ги оставям така те стават оранжевеещи,а самата ми коса е розовееща и се получава много свежа комбинация Wink е поне за моят развинтен мозък е така Simple Smile))
правя кичури на няколко(4-5)месеца веднъж  и много нежни просто да изглежда прошарено !!!
а с червенкото само боядисвам корени и ..корени и...корени  Hug

# 92
  • Мнения: 4 496
ЕТО  новия ми червен цвят-Велатон-тропическо червено.

# 93
ДА има истинска къна най накрая
www.verdesbg.com

Купих си я от Ремедиум аптеки в София Peace
А червените са 5 вида

# 94
  • Мнения: 6 315
Много офф: jana23 това не е къна, а боя. Естествена къна има по индийските магазини и в нея няма пероксид, няма нищо такова.

# 95
  • Мнения: 332
 Оофффф,мен до гуша ми е дошло!Косата ми е много дълга и гъста,боядисвам се червена от 10години,а не е постригвана от 11г. За едно боядисване са ми необходими 4 бои от домашните или 2 професионални! Боядисах се със Сери,така ми изгори косата втория път,че още не мога да се оправя  #Crazy Оставих я да почине няколко месеца,та сега чета и се чудя с какво да се наклепя.Естественият ми цвят е кестеняв,но в моминта съм като лисица в главата  #Crazy Какви ли бои не съмм пробвала,до сега само Сери ми е правила косата с желания цвят с трайност по 2-3месеца.Виждам,че сте споменали 2-3 основни бои,ми трябва да ги почвам една по една,да ведя какво ще стане Crazy
 Та искам да попитам защо Wella Koleston  не може да се използва в къщи?

# 96
  • Мнения: 229
От години косата ми е боядисана в чарвено.Първите години пробвах какво ли не , но през последните 5 ползвам само Вулкано на Лонда.Издържа ми поне 3месеца, като се има в предвич , че и слагам домашна маска 1 път в седмицата.Страшно съм доволна и не бих я сменила с нищо друго.Правя се единсвено и само на фризьор , който използва по силен окислител за корените и по слаб за дължината

Общи условия

Активация на акаунт