Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Български почти в никакъв случай, освен бельо. Иначе връхни дрехи - ужасен дизайн и просто си личи, че не са измислени.
Турски - да. Ишлемета, шити в Турция - най-добре. Само че докато намериш канал и турците започнат да ти заделят от партидите за износ - доста ще почакаш. Освен ако вече нямаш утъпкана пътека.

За китайски не коментираме изобщо. Воня, дизайн, изкуствени материи - не бих в никакъв случай. Едно да има, но да е качествено и красиво.

# 16
  • Мнения: 5 255
Качествени  Peace, каквито и да са те  Wink /български, китайски, турски.../

# 17
  • Мнения: 2 039
Ако трябва да избирам между тези възможности-турски(по-красиви са).
Друг е въпросът, че най-предочитам английските и те са 90% от гардероба на сина ми  Heart Eyes Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Досега турските дрехи,които съм му купувала водят класацията значително по качество.Нито една блузка или панталонче не се е развалило,като нови са,ще облекат още идно бебче.
Иначе в началото на лятото му купих доста български комплекти-тениска и къси панталонки-вече почти всичко се развали и развлече.Някои от нещата са с поправяни шевове и т.н.Да не говорим колко трудно намирах картинки,които ми допадат и не са чак такъв кич.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Бельо, долни блузки, анцуг за в къщи и дрехи за игра - български, не много скъпи ( изключвам, момента преди да се роди, когато от мерак купих много скъпи бодита и гащеризончета)
От дрешките за излизане, повече ми харесват турските, разбира се не от битака.
Китайски - засега само дънки,, джинси. Имам подарени тениски и блузки - не ги обличам на детето поради гадните материи.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
български Peace

# 21
  • Мнения: 8 769
Български. bg Колкото може повече български.
Първо-по-качествени са (тия, които са качествени, разбира се; има и кофти качество).
Второ-предпочитам да допринасям за развитието на българската икономика и в частност шивашка индустрия, отколкото за турската, както и за вносителите й.
Трето-имам неприятен опит от турски стоки.
Има и четвърто, но няма да го кажа. Stuck Out Tongue
Харесвам и предпочитам да купувам и марковите американски/английски стоки, шити тук на ишлеме.
Друг е въпросът, че най-предочитам английските и те са 90% от гардероба на сина ми  Heart Eyes Peace
От Варна ли си ги купуваш и ако да-откъде?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Не купувам вече нищо от БГ! Да живее online търговията!  Peace
Дрехите, които се продават в БГ (български и още повече пък турски) не ми допадат: нито като качество, нито като дизайн още по-малко пък като цена!  Stop

# 23
  • Мнения: 29
Аз предпочитам турските,харесват ми и като качество и като дизайн,имаме разбира се и български,но често не отговарят на размера си,избеляват,или се свиват или се развличат,но за игра стават.За китайските...няма да коментирам,ужасни са.

# 24
  • Мнения: 2 936
определено турски! миналата година купих анцунг на Руди,ами хубав излезе и материя,и цвят...сега взех  и един суитчер-ще видим колко ще го бъде..материята ми изглежда стегната,но за бг-бельо вече съм абсолютно против-всичко се изпокъса,пусна ластици... ooooh!
може й да има повече качествени бг-дрехи на подобни фирми като Руди,но пък моделите и картинките на повечето са  Confused
китайските не купувам  Naughty

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Напоследък българските фирми доста занижиха качеството,а цените... ooooh!.Май станах фен на NEXT,няма мърдане. Peace

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:57 от Фантичка

# 26
  • Мнения: 5 255
Масово по етикетите пише :
made in china
made in turkey
made in philippines
Много от производствата са изнесени именно там, заради евтината работна ръка.
В БГ също се шият много ишлемета  Grinning
Дъвкана тема, та предъвквана  ooooh!
Къде е най качественият памук  Whistling

Затова съм отговорила, че купувам качествени дрехи, с какъвто и произход да са те Peace

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Масово по етикетите пише :
made in china
made in turkey
made in philippines
Много от производствата са изнесени именно там, заради евтината работна ръка.
В БГ също се шият много ишлемета  Grinning
Дъвкана тема, та предъвквана  ooooh!
Къде е най качественият памук  Whistling

Затова съм отговорила, че купувам качествени дрехи, с какъвто и произход да са те Peace


 Да ,там ги шият,но е факт,че са здрави. Peace

# 28
  • Мнения: 5 255
...но е факт,че са здрави. Peace
Именно Peace

# 29
  • Мнения: 884
Аз купувам от Англия основно дрехи,по разбираеми причини  Mr. Green , и така като гледам етикетите всички са произведени из Азия .Но е факт, че  не мърдат при пране. Май в София отвориха М&S ,ако имат детско спалните им гащеризончета и бодитата са много добри, силно препоръчвам!Същите са  и на Мothercare.

Общи условия

Активация на акаунт