нормално ли е все о6те да се буди но6тем

  • 2 045
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Нормално е.Малко са децата,които спят непробудно цяла нощ.

Сънуват, топло им е, студено им е, да, понякога и зъбите ги тормозят, но това не е главната причина.
Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 281
преди от глад или за водичка, после зъби, кошмари, а към днешна дата за пишкане или пък нещо се е случило през деня и тя си го изживява!

какво е това сън и има ли почва у нас!  Cry

# 47
  • Мнения: 1 568
преди от глад или за водичка, после зъби, кошмари, а към днешна дата за пишкане или пък нещо се е случило през деня и тя си го изживява!

какво е това сън и има ли почва у нас!  Cry


 Peace

# 48
  • Мнения: 1 877
Е,та то на нас тогава започна този период!Сега не смея да се похваля,но от няколко дена спи по цяла нощ.

# 49
  • Мнения: 3 069
Мисля си, че сте в период на зъбоникнене и това е нормално.

# 50
  • Мнения: 1 568
Моят чак след 4-5 година започна що годе да спи нормално!

# 51
  • Мнения: 96
И ние сме така.Ако се събуди 5-6 пъти смятам,че е спал добре.И мен ме събаря безсънието.Сега давам Страмониум и определено е по-добре.

# 52
и александър е така.като по часовник се разбужда към 4ч. и трябва да го взема при мен,иначе няма спокойствие

# 53
  • Мнения: 27 524
Възможно е, а и съвсем нормално  Peace
Може да е глад, може да е жажда, може да е желание за близост, натрупани емоции от отминалия ден и още куп неща. Ние сме родители за да сме насреща, независимо от причнините  Peace

# 54
  • Мнения: 473
 И ние сме същите - на 7 месеца сме и ни растат зъби,  напоследък по цял ден не спи / най-много да дремне за 1 час /, не се спира и спи добре няколко часа докато си леглем ние и се започва - вода, ядене, друскане... хич не сме спокойни. Лекарката ми каза, че така щяло да бъде до годинка - дано да сме от щастливците.....

# 55
  • Мнения: 558
Ха! Успокоих се, че нашичкия е съвсем нормален след всичко което прочетох тук!!! Аз съм от ставащите през един час мамки, дето не са спали от раждането насам...
От 7 будения- веднъж иска да суче, в останалото време иска гушкане и това е положението.... на 9 месеца и отгоре сме, имаме 6 зъба и 2 напират...

# 56
  • Мнения: 19 296
и ние се будим нощем.като бебе се будеше само да суче и пак заспиваше.сега е по-неспокойна.понякога се събужда и иска да играем.

# 57
  • Мнения: 209
ти ме развесели!дъщеря ми е вече на година и два месеца и се буди средно по 5 пъти на нощ!за вода или пък просто да се гушне!има време ще трябва да почакаш още докато настъпи моментът, в който ще можеш да се наспиш Peace

# 58
  • Мнения: 191
Дъщеря ми (сега на 7 г.) спря да се буди и да се крани нощем когато беше на 3 месеца. Много рядки и се е случвало да с епробуди - коагто е болна например. Малкият е вече на 1,4 г. и се буди минимум 2 пъти на нощ. Не яде, не пие вода, просто се буди, реве и и трябва да стане някои )Аз или таткото) да дадем биберона или просто да го потупаме по дупенцето да заспи пак. Понякога се буди и по 10 пъти на нощ. Не знам зъби ли са какво ли е - просто детето си е такова. На сестра му да не би да не са и никнали зъби. Аз сиго обяснявам с това, че е момче - а момчетата са си проклети и се гледат доста по-трудно.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Не сме се справили  Cry Марти до 5 месечен спеше непробудно и оттогава... И отгоре на всичко придоби супер гадния навик да пие вода през нощта и аз давам, щото ми се спиии. Сега се опитвам да махам водата.

Общи условия

Активация на акаунт