144 или 128 училище в София

  • 8 352
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
кофти  Tired
Щот' щерката догодина ще е в 5-ти клас там.
Дано случим на добри преподаватели и на читава класна.  Praynig

# 46
  • София,
  • Мнения: 4 267
Шани, а твоята дъщеричка в каква паралелка е? Ние искаме да сме в художествената, замислям се и за музикалната, защото ми казаха ,че в художествената местата се запълвали най бързо. А също и за хореографията искам да питам само с народни танци ли се занимават, защото синът ми харесва танците, но за жалост не народните, а латиноамериканските - танцува вече две години в детската градина с учителите от школата "Танцувай с мен" и сигурно ще продължи да танцува в школата като тръгне на училище. А аз разбрах, че в 144 се водят занятия с тази школа извънкласни дейности де.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
С рисуване е щерката. Те са 2 паралелки, но аз ти препоръчвам "Б". Класна е Карова. Добра е, млада и ги държи сравнително строго.

В самото школо май има занятия по много неща... Половината съученички на щерката ходят на латино танци, а тя сама - на пиано. Плаща се, обаче.

# 48
  • София,
  • Мнения: 4 267
Шани, а случайно да знаеш дали е започнало записването в училището на първолаците или поне от кога започва? Да отида да подам молба, то сега ми е доста трудно, че с бебето не излизам още, че е студено, ама като се постопли ще отида, но пък да не закъснея. А в молбата трябва ли да посоча при коя учителка желая да бъде детето ми. А може ли друг да ти подаед молбата. Тя на моята кума малката също учи в това училище, та и те ми го препоръчаха, но тя е в музикална паралелка и е трети клас сега. Ох, то станаха много въпроси, извинявай, че те притеснявам! Hug

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не знам дали от сега записват.
Пък и нали знаеш, че децата минават тест, за да ги одобрят по един или друг профил.
Дъщеря ми беше приета и в музиката и в рисуването. Тя пожела да е в рисуването. После аз се обадих и ми бе съобщено, че е записана в Б клас. Нищо не съм проверявала и проучвала предварително. И бих казала, че случихме.

Общи условия

Активация на акаунт