Предложение за работно време на форума на бг-мамма!!!!!

  • 2 301
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Иситната е че това е страшна краста и колкото повече се чешеш толкова повече те сърби  Joy /ама едно сръвнение напраих  ooooh! / .... както и да е ... Мисълта ми беше ,че всеки е зависим малко или много ,обаче при мене е много .
С мъж ми  вечер стигаме до бой кой да виси пред компа / накрая разбирасе аз побеждавам/ ,и кисна почти винаги до това време / 02:06ч. / ровейкисе и четейки !

А за гафовете немога да кажа че има такива ,но ще се изразя и аз като МЕРЕЛИН - когато няма нет в къщи цари любов и мир ,и е чисто спретнато и има 2-3 ястия сготвени .   Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Blush  Blush Flutter

# 16
  • Мнения: 750
Ам аз кво правя тук в 02.19ч? Ама поне нямам спящ мъж до мен че да се вайкам. Обаче искам работно време, поне вечерен час, дневната смяна не ме интригува особено. Мда, и аз понявга си имам болежки от усукването около монитора Thinking

# 17
  • Мнения: 2 386
Моля, моля!  Crossing Arms
Аз съм от 'обратната страна на Земята'..

Гласувам против! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Работното време ще убие удоволствието от четенето и писането във форума.  Thinking
Гафове нямам покрай седенето във форума. Само дето една колежка ме пита дали искам бебе, щото е видяла, че вися в този форум.  Laughing
Не мога да спя тази нощ, приятелят ми хърка, майка ми ме ядоса по телефона вечерта и влязох тук да се разнообразя.  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Не съм съгласна с това предложение! Naughty
А аз като се събудя посред нощ или рано сутрин?    ooooh!
Като не мога да вляза в бегемамата, поне да прочета и да се информирам за събитията от света и у нас, защото форумът е затворен .... Какво ще стане тогава? newsm78
Не мога да сготвя, че ще вдигам шум, не мога да изчистя, пак под същата причина, не мога да се развихря и в спалнята, пак защото другите спят ...  Whistling
Не! Naughty Категорично съм против за въвеждането на работно време! Naughty

# 20
  • Мнения: 25 621
Форумът не ти е виновен, Цоцоланке, ами липсата на организация, викам аз!  Naughty
Я се стягай! Какво си се разплула пред компа! Крайно време е да овладееш изкуството да работиш, четейки и пишейки във форума, да готвиш, четейки и пишейки, да гладиш, четейки и пишейки, да чистиш, четейки и пишейки... Ако имаш лаптоп, може и децата да разхождаш и да пазаруваш, четейки и пишейки. Тъй, ами! Организация му е майката и бързо четене и писане!
Ами ако ходеше в няколко форума, както правим някои тук, а?  Wink (Макар че на мен ми се наложи да съкратя броя им - само 4-5 останаха.  Cry Пусто време, не стига, беее!  #Cussing out).
Но пък посещаването на повече форуми предпазва от прекалено пристрастяване и вживяване.

А, сещам се и други фатки - компа задължително в дневната, докато домочадието гледа филм, ти си във форума, но все пак с едно оче следиш и филма и участваш живо в коментарите. Съответно, държиш в течение и домашните за най-новите клюки и течения във форума. Също гледаш компа да е разположен на стратегическо място - на две крачки от печката, хладилника, дъската за гладене и терасата, естествено. Така трябва да си със силна хрема, за да не подушиш навреме загорялата манджа или ютия...  Whistling
А и при наличието на такъв брой чаавета, въпрос на време е да не можеш да се класираш изобщо да седнеш на компа. Ама и там му се намира колаят - с подкупи и заплахи си изпросваш по 5 минутки от времето на всеки, нищо, че после ще те обвиняват, че минутите станали 50, на кой му пука?  Rolling Eyes
И, задължително е да не правите грешката да купувате повече компютри! Един за цялото семейство трябва да е! Иначе няма оправия, да знаеш! Ние направихме грешката да сложим още един в стаята на сина и сега ми е мъка как ще си общувам с детето - сигурно по скайпа...  Tired Което ми напомня, че трябва да купим още една камера. Въх!  ooooh!

# 21
  • Мнения: 5 370
Ъъъъъъ...мога да предложа един лек, но е мноооого драстичен. Казва се "да работиш на 14 км. от местоживеенето си". И да нямаш време за разкатавки форумски на работа. Намалих си среднодневната бройка постинги от 4,75 на 4,10.....скоро и под 4 ше слезна. bowuu
Не че имам време за готвене - но все по-често даже и вечер не се включвам. Все пак имам и някакви граници, в които мога да поемам драми-реални или виртуално-все пак.

# 22
  • Мнения: 4 585



То работно време има и сега - първа, втора, нощна смяна и
технологична почивка от 4.30 до 5.30. Нощната смяна оставя
след себе си по други теми и настроение на първите страници.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Съгласна съм с предложението.
Доста време си бях спряла нета у дома, ползвах само в работни дни от 9 до 5, идеално. Покрай ССК се наложи пак да си пусна нета вкъщи. Прясно от вчера - детето по нощница, с книжка в ръка, ме чака да спим и ме подканя, ли подканя... Горкото ми фъстъче. Бях се зачела в темата за проклетите свекърви. Изчетох я, детето си легна късно. Мисля пак да си спра нета вкъщи Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 25 621
Прясно от вчера - детето по нощница, с книжка в ръка, ме чака да спим и ме подканя, ли подканя... Горкото ми фъстъче. Бях се зачела в темата за проклетите свекърви.

Уууу, няма да се научиш и ти!
Да беше му прочела на детенцето приказката за лошата свекърва! Хем мъдрост, хем поука, хем да го подговиш отсега за туй, що го чака!
Пък после - що свекървите били лоши! Не свекървите, ами тъщите, че не са си научили децата от малки къде им е мястото!  Crossing Arms
Колко мащехи ще види дъщеря ти, а? А свекърви може да има даже много!  Mr. Green

# 25
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Дори и да не е работно време, дали пък да не се ограничи достъпа до няколко часа дневно?
2-3 например....
Който както иска да си го разпределя  Mr. Green
(което ме подсеща че е време да се махам от компа)

# 26
  • Мнения: 220
ама от цялата работа-секса е по случайност ако се засечем в банята Mr. Green

обаче съм забеязала,че като нямам нет-което е само няколко дни в годината у нас всичко светва от чистота и има сготвено първо ,второ и десерт Joy
Това важи в пълна сила и за мен.И децата тогава са най-радостни ,защото има десерти.а в другото време караме на пържено и печено.  chef

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами научете се да се контролирате пък! Против Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 668
Така е ... Няма контрол  Crossing Arms И аз съм против !
Аз съм си решила проблема от скоро - във форума влизам само от офиса ! В къщи не пипвам компютър . Просто съм си забранила да се доближавам до него  Wink И си го спазвам ...
Много ми е добре . Успявам и по някой филмче да изгледам вечер и с детето си играя и мъжът ми е доволен  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 406
Ами научете се да се контролирате пък! Против Crossing Arms
който не може, а му се иска, да помоли за бан.

Общи условия

Активация на акаунт