Трудност при поемане на въздух

  • 11 183
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 358
Напълно възможно е от стрес, на нервна почва да получи такъв задух. Аз съм така - нервата като ме удари, съм като риба на сухо. На мен много ми помагат капките мента, глог и валериан. Може и на таблетки, но капките са по-ефикасни. Напълно безвредни са и струват само 2 лв. в аптеката.
И при проблеми със щитовидната жлеза може да се получи такава трудност при поемането на въздух, но там има и други симптоми.
Това са билки нали?
Той като ми каза за Валериан, все едно говори за психично болен и не иска да се тъпче с медикаменти.
Аз мисля, че си е билка и не води до зависимост, но не знам дали съм права.Ще потърся повече информация.

# 16
  • Мнения: 1 568
Всичко се оправя!Спокойно! А и при мъжете има друг фактор-те са много страхливи и панирани по-отношение на здравето си! И може и сам да си влияе,той го мисли и така му става по-тежко! Ти се успокои! Ще се оправи-сигурна съм!
Пиши и се успокои!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 358
Всичко се оправя!Спокойно! А и при мъжете има друг фактор-те са много страхливи и панирани по-отношение на здравето си! И може и сам да си влияе,той го мисли и така му става по-тежко! Ти се успокои! Ще се оправи-сигурна съм!
Пиши и се успокои!!!!

Сигурно... като му измерили кръвното в кабинета било 130-140  Shocked
След 10 мин пак му го измерили 80-120.
Каква е тази психика мъжка, нямам думи.  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 358
Благодаря ти много!
Аз по принцип съм склонна към черногледство и се  панирам лесно.
Дано всичко пак е плод на моето въображение.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 568
Благодаря ти много!
Аз по принцип съм склонна към черногледство и се  панирам лесно.
Дано всичко пак е плод на моето въображение.  Rolling Eyes


И аз съм същата,чак се чудя на себе си как можах да ти "изтръскам"такива страхотии! Съжалявам! Всичко ще е на ред,сигурна съм!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 347
И аз имам такива проблеми, в пубертета много често ми се случваше да не мога да "си поема" въздух, сега по-рядко (явно съм станала по-дебелокожа Simple Smile ). И на мен са ми казвали лекари, че е на нервна почва и то очевидно не е нещо рядко срещано - като бях бременна специално се консултирах и за това, веднага го разпознаваха по описанието и казваха, че е на нервна почва. Разбира се, никога не бих си позволила по описание да "поставя диагноза", но след като е ходил на лекар и са му казали същото - споко! Лекички успокоителни - билкови или валидол или валериан - май помагат на доста хора, пък и са много безвредни.   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 358
Благодаря ви момичета!  bouquet
Ще опитам да го убедя за билките и да си почива повече. Дано е това само! Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Льонеберя, не се притеснявай толкова. Не е страшно  Wink

П.С. Сега се сещам, че това състояние се наричаше май сърдечна невроза.

Общи условия

Активация на акаунт