Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 539
  • 378
  •   1
Отговори
# 180
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Вие къде си съхранявате въпросните масла?Аз ги сложих в хладилника после ги извадих....та сега се удя къде да ги дяна newsm78

В хладилника, срока на годност на тривитаминола е малък. А и на опаковката пише да се съхранява в хладилник след отварянето. 

# 181
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Девойки, коя се мажеше с екзематин,моля да каже през колко дни и колко седи. Аз за  песа го бях взела,имаше едно петно без козинка,буквално за дни покри с лъскава нова. Grinning

Екзематин Ц съм слагала към основната маска с тривитаминол.

# 182
  • Мнения: 3 416
Този Екзематин пък къде може да се купи и действително ли расте толкова бързо косата от него #Crazy

# 183
  • Варна
  • Мнения: 3 415
във ветеринарните аптеки Wink...а за бързия растеж не мога да кажа:)

# 184
  • Мнения: 603
jorjeta Благодаря,ще опитам и надявам се да съм удовлетворена от резултата  smile3521.
Относно съхраняването- аз го слагам в един шкаф,а пък и да ви кажа тази една опаковка не ми стига за много време,някъде 4 намазвания.От днес пак ще го слагам в маската

# 185
  • Варна
  • Мнения: 3 415
усмивчице, кажи после като започне буйния растеж Grinning  bouquet

# 186
  • Мнения: 430
Ето и моята косичка newsm03

# 187
# 188
  • Мнения: 4 496
Тц,иска парола...

# 189
# 190
  • Мнения: 222
Аз си правих маската с Тривитаминола - много стриктно, цялото шишенце. През това време не си боядисвах косата и тя доста изсветля (и от слънцето също, предполагам) - стана светло кестенява, на места до тъмно русо (а съм тъмно кестенява). Миналата седмица се бодисах за първи път след близо двумесечна почивка. Е, най-после се харесах! Определено имаше ефект от маската - косата ми се освежи и израстна много бързо.
Благодаря на всички, които споделиха с нас "рецептата на Деси" и особено на zizi top за хубавата тема и ценните съвети!

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Този Тривитаминол .. който се продава във ветеринарните аптеки ли е  Rolling Eyes
Мои приятелки се скъсват да го купуват - витамини за коне  newsm78 , но много го хвалят

Цената на красотата е висока. Съгласяваме се, че сме млади кобилки само и само да имаме буйна грива  Laughing

# 192
  • Мнения: 2 309
Така и аз се записвам в тази тема, ако може  Grinning преди да се включа изчаках да направя няколко пъти маската, за да видя има ли някакъв ефект. Правих я 3 пъти, включих жълтък, зехтин, мед, кис.мляко, аспирин. Тривитаминолът го отлагам засега, докато намеря време да открия ветеринарна аптека, но реших да не чакам и да почна с посочените съставки. Май ще се окаже, че това е моята комбинация. По принцип косата ми е изрусена / в момента преливам към кестенявата гама, че много се изтощи/, с мазни корени и сухи краища, скалпът е склонен към дерматити. Ефекта, който наблюдавам след 3 мазания е леко намаляване на омазняването, цветът е по-блестящ, косата е като кадифе. Умишлено не слагах балсам и кристали, за да видя реално какъв ще е ефекта. Целта ми е по-скоро намаляване на омазняването и заздравяване на косъма, а не толкова бърз растеж.

Продължавам с четенето на старите теми, но някои от тях нещо ми дават грешка  Thinking

# 193
  • София
  • Мнения: 3 164
И аз се включвам към ползващите Тривитаминол.
Слагах само веднъж засега, но доста добре ми се вижда - косата ми е доста мека и придоби блясък. Имам обаче няколко въпроса, сигурна съм, че са дъвкани, но не мога да изчета 10 теми само заради това.
Първо, колко често мога да я слагам?
Второ, трябва ли да правя почивка? В смисъл, да я слагам примерно 1 месец и после толкова да не правя.

# 194
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз се включвам към ползващите Тривитаминол.
Слагах само веднъж засега, но доста добре ми се вижда - косата ми е доста мека и придоби блясък. Имам обаче няколко въпроса, сигурна съм, че са дъвкани, но не мога да изчета 10 теми само заради това.
Първо, колко често мога да я слагам?
Второ, трябва ли да правя почивка? В смисъл, да я слагам примерно 1 месец и после толкова да не правя.


Достатъчно е да прочетеш първият пост в темата Wink. Прави се 2 пъти седмично в продължение на 2 месеца, после има почивка 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт