Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 525
  • 378
  •   1
Отговори
# 225
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ей момичета сетих се от какво спря да ми се омазнява косата. Бях забравила, но като се чудих какво още да сложа в маската и като разглеждах в аптечката и козметиката видях Себорал Форте и като се зачетох се светнах, че той намалява масната секреция, препоръчва се и при косопад. Бях забравила, че го бях добавила към розовата вода и хининовата вода, и всеки път след баня си слагам на главата и това чудо. Та от както го добавих се забелязва този ефект.  Peace

# 226
  • Мнения: 3 314
Ей момичета сетих се от какво спря да ми се омазнява косата. Бях забравила, но като се чудих какво още да сложа в маската и като разглеждах в аптечката и козметиката видях Себорал Форте и като се зачетох се светнах, че той намалява масната секреция, препоръчва се и при косопад. Бях забравила, че го бях добавила към розовата вода и хининовата вода, и всеки път след баня си слагам на главата и това чудо. Та от както го добавих се забелязва този ефект.  Peace
       Извиняваите за невежеството ,но това какво е ? newsm78

# 227
  • Мнения: 893
Ей момичета сетих се от какво спря да ми се омазнява косата. Бях забравила, но като се чудих какво още да сложа в маската и като разглеждах в аптечката и козметиката видях Себорал Форте и като се зачетох се светнах, че той намалява масната секреция, препоръчва се и при косопад. Бях забравила, че го бях добавила към розовата вода и хининовата вода, и всеки път след баня си слагам на главата и това чудо. Та от както го добавих се забелязва този ефект.  Peace
       Извиняваите за невежеството ,но това какво е ? newsm78

Като хининова вода, но с други билки, течно...против косопад и за растеж - 1, 50-2 лв.

# 228
  • Мнения: 27
Estir какво е себорал форте ?Кажи нещо повече за него моля

# 229
  • Мнения: 4 496
Това е "Билков екстракт  за отстраняване на пърхот,особено при мазна кожа(себорея олеоза).За стимулиране регенерацията и растежа на косата.Използва се и при гнездов косопад".
Преписах ти го направо от опаковката.Купува се от аптеките.Даже май бяха два вида,но незнам разликата помежду им.Пише,че се втрива в корените на измита коса,не се изплаква.Но аз лично не го ползвам така,а също като Estir го слагам в маската.

# 230
  • Мнения: 3 314
 newsm51 smile3525 newsm51   Благодаря ви

# 231
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това е "Билков екстракт  за отстраняване на пърхот,особено при мазна кожа(себорея олеоза).За стимулиране регенерацията и растежа на косата.Използва се и при гнездов косопад".
Преписах ти го направо от опаковката.Купува се от аптеките.Даже май бяха два вида,но незнам разликата помежду им.Пише,че се втрива в корените на измита коса,не се изплаква.Но аз лично не го ползвам така,а също като Estir го слагам в маската.

Да, абсолютно точно, само че аз не го слагам в маската. Слагам го след измиване заедно с равни количества от хининовата вода и розовата вода. Пръскам в корените след баня. А за хининовата вода имаше тема с хвалби. 

# 232
  • Мнения: 205
Това е "Билков екстракт  за отстраняване на пърхот,особено при мазна кожа(себорея олеоза).За стимулиране регенерацията и растежа на косата.Използва се и при гнездов косопад".
Преписах ти го направо от опаковката.Купува се от аптеките.Даже май бяха два вида,но незнам разликата помежду им.Пише,че се втрива в корените на измита коса,не се изплаква.Но аз лично не го ползвам така,а също като Estir го слагам в маската.

Страхотна идея! Не се бях сетила да го пробвам в маската, много ви благодаря момичета!  bouquet Peace
Досега само след баня съм втривала в корените.

# 233
  • Мнения: 4 496

Страхотна идея! Не се бях сетила да го пробвам в маската, много ви благодаря момичета!  bouquet Peace
Досега само след баня съм втривала в корените.

Косата не ти ли става като на клечки в корените?Моята,като съм слагала без измиване,после стои разделена на кичурчета в основата,а по дължината ставаше като разплетена кошница. Mr. Green

# 234
  • Мнения: 893
Аз пък си пръскам всеки ден или хининова вода или Себорал Форте...Дори на суха коса... Hug
Мн съм доволна Simple Smile Peace

красим, аз нямам такъв проблем....стои си нормална Simple Smile

# 235
А този себорал форте може ли да се ползва от бременни.Аз също съм чувала доста добри отзиви за него.

# 236
  • Мнения: 205

Косата не ти ли става като на клечки в корените?Моята,като съм слагала без измиване,после стои разделена на кичурчета в основата,а по дължината ставаше като разплетена кошница. Mr. Green

Не, учудваш ме! Даже ми ставаше много пухкава, доволна съм

# 237
  • Мнения: X
А този себорал форте може ли да се ползва от бременни.Аз също съм чувала доста добри отзиви за него.
НЕ! Това е екстракт от чемерика, а тя е силно токсична. Rolling Eyes  Naughty

# 238
  • Мнения: 4 496

Косата не ти ли става като на клечки в корените?Моята,като съм слагала без измиване,после стои разделена на кичурчета в основата,а по дължината ставаше като разплетена кошница. Mr. Green

Не, учудваш ме! Даже ми ставаше много пухкава, доволна съм

Може би съм слагала повече от необходимото...Затова обичам продукти с пулверизатор... Blush

# 239
  • Мнения: 27
Ще взема да го пробвам тоя Себорал Форте, защото от маската съм много доволна косата е една такава бляскава и мека.Но все още ми пада косата.Та ще видим дано това спре косопада

Общи условия

Активация на акаунт