PRISON BREAK: season 3 (VIII тема )

  • 20 255
  • 472
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 164
Ооо, ако ще чакам 4 месеца да разбера края, спирам и ще си дръпна целия сезон Другата Коледа!!!  ooooh!

Aз ще забравя всичко, какви са тия почивки?! Колко добре ми беше като изгледах 2-ри сезон за 3 нощи. А тоя сега на час по лъжичка... Tired
Много е досадно, за вас не знам, но за мен така няма тръпка, всяка серия се мъча да си спомня какво е било в предишната. И сега с Изгубени е същата работа. Не го бях свалила и по ТВ го гледам и нищо не помня, изгубих интерес така... Confused

# 421
  • Мнения: 9 100
И аз съм така.
Запълвам празнината с други сериали и честно казано, ПБ почна да ми втръсва, особено след като махнаха Сара. Някак си нещо в мен се пречупи Mr. Green

# 422
  • Мнения: 446
2 ли са новите епизоди,кои са като номер 7 и...

# 423
  • Мнения: 529
 Момичета, субтитри има ли към 2та епизода?
При мен нещо липсват.

# 424
  • София
  • Мнения: 44 209
6 и 7... субтитри има ли вече???

# 425
  • София
  • Мнения: 5 828
Няма.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Някой гледа ли вече 6 и 7 епизод...?Преди малко ги изгледах,но не можах да разбера на края на 7ми епизод какво точно си казаха Уистлър и мацката с черната коса-той я помоли за още 4дни отсрочка,тя се съгласи, после тя му отговори:
Let brothers know, след това той и зададе въпрос,който няколко пъти връщах да чуя и пак не разбрах.
Все чувам: Gretchen"s about is a fair-май не го написах правилно, а тя отговаря She's fine-дали става въпрос за Сара или Уистлър пита за неговата мацка?

# 427
  • Мнения: 2 897
Gretchen/Susan: I'll let the brothers know.
James: Gretchen, about Sofia..?
Gretchen/Susan: She's fine. Burrows (Lincoln) is taking really good care of her.

# 428
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Gretchen/Susan: I'll let the brothers know.
James: Gretchen, about Sofia..?
Gretchen/Susan: She's fine. Burrows (Lincoln) is taking really good care of her.
Кажи ми,че имаш субтитрите на английски Laughing просто или съм много зле със слуха,или само притенциите са ми големи,че знам езика
Ееех, мислех си че има надежда за Сара.. Confused

# 429
  • Мнения: 2 897
Нямам субтитри никакви и си чувам много ясно репликата Laughing..
Ако гледаш по-често филми без субтитри ще свикнеш.
Не е проблема в "знаенето" на езика.
Със субтитри се разглезва ухото до някаква степен.
Поне аз така мисля.

A за Сара за сега няма надежда, просто актрисата не се е разбрала за паричното заплащане и т.н. с продуцентите. Не е било замислено така.

# 430
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Някой знае ли кога ще са готови субтитрите? http://DMCA-removal-from-Google не ми се отваря newsm78

# 431
  • Мнения: 776
Изтеглих сериите, но още не съм ги гледала! Направо откачам така без субове smile3511 Banghead, няма ли да излизат вече, нито в  арената, нито в замунда има! Разбирам, че не е лесно на хората дето са се заели с превода, ама много дълго чакаме. Обикновено до следобеда са готови!!!!!

# 432
  • Мнения: 2 255
Гледам,ядосвате се за субтитри.И не е само с този сериал...тези хора,дето ги превеждат,го правят ей така,за спорта,нали?Е,нормално е да им писне в един момент.Да не подражават на стачкуващите сценаристи е Щатите Mr. Green

# 433
  • Мнения: 776
Гледам,ядосвате се за субтитри.И не е само с този сериал...тези хора,дето ги превеждат,го правят ей така,за спорта,нали?Е,нормално е да им писне в един момент.Да не подражават на стачкуващите сценаристи е Щатите Mr. Green

Явно! Ама още не са излезли профсъюзните им ръководители да си кажат исканията Mr. Green

# 434
  • Spain
  • Мнения: 3 750
momi4eta една молба имам - нещо не ми се зарежда саита със субтитрите - ако някои ги има ве4е може ли да ми ги прати на amkabg@yahoo.com ! ама веднага  Wink
мерсаж !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт