Caffè alla bulgara - или Мами в Италия 65

  • 11 852
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 475
Бърз петъчен поздрав и от мен. Hug


Виж, унизителна ми е асистентката на Тео Мамукари с шалчетата по задника ooooh! Crazy Много жалка история Laughing
  Мен особено ме дразни бразилката ,която се смее като луда,но затова му плащат на момичето. Wink
Не знам дали сте гледали преди време "Либеро",на което беше водещ Мамукари.Много ме кефеше това предаване.
Той е добър водещ,но самото предаване е доста далеч от културата. Laughing
Линдита,метни паролата на лични. Wink

# 256
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Не знам какво става с тази парола, пробвайте с unovatif.

Аз влизам с тази която дадох одеве, след като сутринта ми я промениха от сайта на горната.Но защо влизам със старата все още ми е непонятно... newsm78

Успех  Praynig

давайте и вие де, например не съм виждала Лени, Кала, Ов4ева, като се сетя и за други ви фа4о сапере..

# 257
  • Мнения: 750
И така не става Линдита newsm78

# 258
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134725

Направих го публи4ен, трябва да стане ве4е... Thinking

# 259
  • Мнения: 359
А не аз не се показвам имам комплекси.
Либеро сещам се за това предаване и особенннно за Флавия Венто.Страшшшшшшшшшшно умна направо ненадмината.Пред Тео Мамукари предпочитам Джовани Флорис и Баларо,Микеле Санторо с анно зеро също и М.Костанцо когато му се разбираше все още и преди да се комерч.тотално

# 260
  • Мнения: 5 475
Овчева,говорим за съвсем различен тип предавания.
 Wink
Изобщо не визирам публицистика. Peace

# 261
  • Мнения: 438
Гери, това не е ли шоуто с шеги по телефона? Джанлука ми беше разправял колко е било готино

# 262
  • Мнения: 2 379
М.Костанцо когато му се разбираше все още
newsm62

Ние тв почти изобщо не гледаме, но шалчетата ги знам, понеже са веднага след новините, а не винаги успяваме да изклЮчим тв достатъчно бързо.
Общо взето гледаме по едни новини на седмица и по един филм на седмица. Повече от това _ рядко.

Аз пък видях Линдита с паролата nickel.

Линдита, симпатяга си Wink
Мисля, че Овчева правилно ти каза _ няма нужда от много диета, а повече спорт ще ти се отрази добре Peace

# 263
  • Мнения: 6 167
оф, аз нямам с какво да се похваля във външния си вид ( за да се показвам по форумите), предпочитам да ме асоциирате с белослава  Joy

# 264
  • Мнения: 438
Линдита е готина, винаги е била такава.  newsm08

Вие пък какво се впрягате за тези снимки? Аз не виждам нищо лошо да се видим. То е ясно, че не всички сме първа хубост и си мисля <надявам се да не греша>, че никой не влага кой знае какво в това. На мен лично би ми било по приятно да си говоря с вас след като вече съм ви и видяла. Остава все пак личния избор на всяка от вас да реши дали иска да се покаже или не, и не смея да го критикувам.  Peace  bouquet

# 265
  • Мнения: 750
Линдита  Peace Peace Hug

# 266
  • Мнения: 6 167
Току що по новините показаха Райна Кабаиванска ( говори за Паваротти). Утре ще пее на погребението му.

# 267
  • Мнения: 438
И аз разбрах, че ще пее тя утре.

А видяхте ли за малката Маделин...сега майката е заподозряна.  Shocked Shocked Shocked   Non ho parole 

# 268
# 269
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добър вечер!
Ау, Линдита, много хубави тия бони от лидл, особено амарената! Днес съм още на диета и съм ок, ако сгафя после наваксвам с лишения от следващи манджи. Ти изглеждаш чудесно, не се вманячвай с тия диети, споко!
Овчева, ох, още не съм нащракала в компа рецептите на емилова, а питките от оная вечер не бяха диетични, напротив. В рецептите от дебелариума са пълнозърнести, после ще ги видите.
Ани, говорех за конкурси за красота, наистина всички бебета са сладки, а и на конкурсите за големи момичета как да кажеш сега коя е по-красива? ТА има различни видове хубост! Това ми напомня обае и за едновремешните литературнонаучни съчинения и симпатиите и предпочитанията на даскалите по отношение на оценките после!
А моето Марги наня с нас и без да се буди нощем откак стана на 4 месеца и не съм се замисляла въобще за отделяне- да ми е пред очите, да чувам, че диша спокойно или да скоча до нея когато се задави със слюнка( както става сега при никненето на зъби) и прочие- как да го чуя детето от другата стая? Има случаи на задушавания и други нещастия, не- да си е до мен докато израстне малко. Иначе си играе в леглото, самостоятелна е, занимаваме се двете по цял ден и ми е приятно така. 

Общи условия

Активация на акаунт