Отсвирвате ли често съпруга си?

  • 2 953
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 271
Хи-хи, помислих, че за друго иде реч в темата Embarassed

  hahaha и аз  hahaha
E, тогава заглавието щеше да е "Освирквате ли често съпруга си?"  Whistling

# 31
  • Мнения: 824
дамммм винаги така се получава, харесваш си софтуера "приятелка" после доплащаш за лиценза "съпруга" и уж всичко е ок, но в един момент независимо, че си платил за целия период се оказва, че е демо версия  #2gunfire  #2gunfire няма вече закуска в леглото с целувка "Добро утро мили" нито "почини си докато направя салатката" .... лошото е, че дори да доплащаш неможе да се върне обратно старото положение, а замяната с нов софтуер излиза много скъпо.
Labrador,означава ли това,че ако беше финансово много по-стабилен щеше да замениш съпругата си с такава,която да ти прислугва от сутрин до вечер??? #2gunfireОпазил ме Господ от такъв мъж!Бъди сигурен,че ако само веднаж си я събудил със закуска в леглото и с думите"Добро утро,мила!"или "почини си докато направя салатката"няма и да си помислиш за"нов софтуер ".В семейството всички членове трябва да са равноправни.Много обичам да се грижа за моя мъж,но не защото така трябва според неписани некви закони,а защото и той не пропуска вазможност да ме поглези в свободното си време.

# 32
  • Мнения: 750
Никога!
Да не съм луда....Как ще го отсвирвам!Ами ако ми избега....А той си е мойто мъж!Трябва си го коткам.... Mr. Green

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дамммм винаги така се получава, харесваш си софтуера "приятелка" после доплащаш за лиценза "съпруга" и уж всичко е ок, но в един момент независимо, че си платил за целия период се оказва, че е демо версия  #2gunfire  #2gunfire няма вече закуска в леглото с целувка "Добро утро мили" нито "почини си докато направя салатката" .... лошото е, че дори да доплащаш неможе да се върне обратно старото положение, а замяната с нов софтуер излиза много скъпо.
Labrador,означава ли това,че ако беше финансово много по-стабилен щеше да замениш съпругата си с такава,която да ти прислугва от сутрин до вечер??? #2gunfireОпазил ме Господ от такъв мъж!Бъди сигурен,че ако само веднаж си я събудил със закуска в леглото и с думите"Добро утро,мила!"или "почини си докато направя салатката"няма и да си помислиш за"нов софтуер ".В семейството всички членове трябва да са равноправни.Много обичам да се грижа за моя мъж,но не защото така трябва според неписани некви закони,а защото и той не пропуска вазможност да ме поглези в свободното си време.

Как ще я разкарам след като я обичам? Нали затова си "търпим" недостатъците. Като спрем да се обичаме ще се разделим ...

# 34
  • Мнения: 17 407
НЯМа да се впечатли, ако не съм сготвила( за него), закуската я прави с малки изключения той. Доста често чисти той, за изклизането никога не е било проблем да съм без него. НЕ знам да ли ревнува, не го показва(или с много тънко чувство за хумор), така че - друга е причината да не ходя на форумски срещи Mr. Green

# 35
  • Мнения: 917
е то пък сега излезе, че мамите,дето не ходят по форумски срещи се засегнаха. е добре, и да не е форумски, с приятелки да е все тая. щото познавам мами, дето открито си казват, че мъжете им не ги пускат на среща на форума и затова не идват. а като излезем през деня мсе мъкнат по някой роднина - я майка, я вуйчо, я зетя, сякаш са им любовници. та пазят ли ги не знам
Никога!
Да не съм луда....Как ще го отсвирвам!Ами ако ми избега....А той си е мойто мъж!Трябва си го коткам.... Mr. Green
ами като не го отсвиркваш, не е ли по-голява вероятността да се отегчи от теб и да престанеш да събуждаш интереса му.
абе мъжете имат един мн хубав лаф - "палава жена", която всички харесват

# 36
  • Мнения: 6 155
Отсвирвам периодично, но не много често. Обикновенно като "наказание" Mr. Green
Да не се отпуска много Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 143
не ми е хрумнало да го отсвиря, защото каквото и да правя го правя с кеф. харесва ми да се грижа и за него и за децата и не ми е хрумнало да ги зарежа гладни щото съм станала накриво. обаче и той не ме отсвирва, бачка по цял ден, изкарва много пари и се грижи за нас. много важно, че не чисти и не готви, то пък само това оставаше. е, когато има време готви и той за кеф-прави му удоволствие.

# 38
  • Мнения: 445
Май и моя се женил за демо. Оня ден реших да направя картофено пюре, ама ИСТИНСКО - ОТ КАРТОФИ,иначе го правя от пакетче Mr. Green Той като видя какво правя каза, че се чувства като ерген, защото от тогава не съм правила истинско. Laughing

# 39
  • Мнения: 473
Точно като теб постъпвам и не желая да се превърна както казва майка ми в "прислужницата Пена". Когато нещо се прави на интересен му казвам, че прислужницата Пена умря и трябва ние двамата да се хващаме на работа. Страшно много го мързи, но аз не го оставям на мира, карам го да ходи до магазина, да чисти с прахосмукачка, да простира, да прибира прането, да мие чинии. Не мога с всичко да се справям аз, при положение, че с детето излизам сутрин от 9,00 и се връщаме вкъщи чак в 15,30 ч. Не иска да стои вкъщи това дете и то е съвсем нормално. И като се върна какво по напред - да готвя, да чистя, да правя пюрета за другия ден на малкия и т.н. хиляди други неща, вкл. моя маникюр, педикюр и др. Много добре си правиш - мъжете ни не са се оженили за прислужници, а за жени. Никъде по света го няма това като тука в БГ. Ще ги оправим мързеливците, ама иска време!

# 40
  • Мнения: 750
е то пък сега излезе, че мамите,дето не ходят по форумски срещи се засегнаха. е добре, и да не е форумски, с приятелки да е все тая. щото познавам мами, дето открито си казват, че мъжете им не ги пускат на среща на форума и затова не идват. а като излезем през деня мсе мъкнат по някой роднина - я майка, я вуйчо, я зетя, сякаш са им любовници. та пазят ли ги не знам
Никога!
Да не съм луда....Как ще го отсвирвам!Ами ако ми избега....А той си е мойто мъж!Трябва си го коткам.... Mr. Green
ами като не го отсвиркваш, не е ли по-голява вероятността да се отегчи от теб и да престанеш да събуждаш интереса му.
абе мъжете имат един мн хубав лаф - "палава жена", която всички харесват
Ако бях казала,4е го отсирвам,щеше да се намери някоя да каже,,Ама така като го отсвирваш,не мислиш ли 4е ще си хване друга?''......А като казвам истината,4е не го отсвирвам,пак добронамерена дама,решава,4е така ще се отег4и пък от мен! CrazyТо на жената угодия нама! ooooh!
Отговарям-Не,не смятам!Все пак аз не му ска4ам на сила на ханша,той сам си ме дебне по завоите!А и от хубавото защо да бягам?Да не съм глупа4ка!Да го отсвирвам,4е видиш ли да го ,,накажа'' за нещо!По голяма глупост от това няма!Щом една жена с думи не може да се разбере с мъжа си и се стигне до там да го ,,наказва,, като го отсвирва когато той я желае...То тя ще е отсвирената много скоро и то за дълго(да не казвам за винаги)!Мда...

# 41
  • Мнения: 6 155
Да го отсвирвам,4е видиш ли да го ,,накажа'' за нещо!По голяма глупост от това няма!Щом една жена с думи не може да се разбере с мъжа си и се стигне до там да го ,,наказва,, като го отсвирва когато той я желае...

Не е зле преди да се правиш на умна да прочетеш за какво е темата!

# 42
  • на майната си
  • Мнения: 425
Като чета и оставам с впечетлението, че много от дамите имат кредо - НЕ отсвирвай, ОСВИРВАЙ редовно и задоволявай всякакви нормални желания на половинките НА ВСЯКА ЦЕНА - резултатът си заслужава НЯМА ДА ИЗБЯГА/КРЪШНЕ.

Да, ама не. Тези условия не са достатъчни и си зависи от двамцата в семейството.
Не разбирам защо когато не се чувствам комфортно трябва да го обгрижвам, освирквам и всичко по реда си, щот горкото може да кривне по някоя по-свестна домакиня с нимфоманки уклони  newsm78
Ами прав му път, ако така ще го задържам халал да и е на следващата  Mr. Green.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
не ми е хрумнало да го отсвиря, защото каквото и да правя го правя с кеф. харесва ми да се грижа и за него и за децата и не ми е хрумнало да ги зарежа гладни щото съм станала накриво. обаче и той не ме отсвирва, бачка по цял ден, изкарва много пари и се грижи за нас. много важно, че не чисти и не готви, то пък само това оставаше. е, когато има време готви и той за кеф-прави му удоволствие.
Хареса ми това мнение  Peace - така мисля че трябва да се живее.
Не възприемам семейството като бойно поле, на което трябва да манипулираш и да се съревноваваш с който и да е било от членовете му.

# 44
  • Мнения: 51
Много си си добре, не се впрягай Peace Аз това не го приемам за отсвирване, а за нормален начин на живот. Нито съм слугиня, нито съм му майка, нито той е на 3 години. Когато реша да го глезя, го глезя мноооого, така че да се размаже и да му държи по-дълго Mr. Green И обикновено е в отговор на нещо мило от негова страна. С две думи - погледни ме с едното, че да те погледна с двете Peace
Така е и при нас.
Не мога да си представя постояно да съм му в услуга, а още повече и като се роди бебето, не че имам против да го глезя, но постоянно не мога да се раправам само с него.
А пък и така чат-пат като го размажеш и после получваш големи облаги Sunglasses
За излизането отдавна имаме сделка, и преди излизах по дискотеки с приятелки, ще го правя и занапред, когато мога.
Никога не сме били на принципа на мен не ми се излиза и ти няма да ходиш никъде.
Иначе гледам винаги да има за хапване, той сам се обслужва, плаща сметките, има си задължения, които са си негови.
Даже да ви кажа вечер като излизам някой път на разходка ме чака с нетърпение, на вратата и аз ида и му сложа едно сладоледче и вече ми е задължен до гроб.
 Flutter

Общи условия

Активация на акаунт