Отговори
# 45
  • Мнения: 1 029
аз съм изключително страстен пушач.Но с голямо удоволствие забелязвам, че все повече млади хора масово ги отказват или голяма част изобщо не са пробвали

# 46
  • Мнения: 1 029
Одобрявам всякакви кампании против пушенето, и все пак според мен ако една бъдеща майка не може да спре цигарите в името на здравето на детето си  Rolling Eyes Confused за мен тя е безотговорна.

добре , че направи това уточнение-  " за мен", защото познавам много майки, които не успяха напълно да откажат цигарите ( в това число и аз, признавам), но са страхотни майки. И ако цигарите изобщо са някакъв критерий, то значи има ужасни майки- непушачки.
Така, че - безмислени са тия съждения за отговорността


# 47
  • Мнения: 1 900
Това е моето лично мнение. Не съм целяла да засегна никой Naughty

# 48
  • София
  • Мнения: 17 592
Мисля, че снимките са по-добър вариант, защото аз например като пушач мога да кажа, че даже и не чета надписите върху кутиите, въпреки че са написани с големи букви. Единственият който ми направи впечатление е този който предлагаше номер за помощ. Струва ми се, обаче че това отпечатване върху кутиите ще има по-скоро превантивен ефект за тези които не са започнали да пушат, отколкото голям ефект върху вече пристрастилите се пушачи. Разбира се, това никак не е малко. Защото всъщност най-добре е никога да не се започва.

Доста точно изразява и моето мнение. Дългогодишен пушач съм, спрях ги, преди да почна да правя бебето и... започнах отново, веднага, щом родих.  Embarassed

# 49
  • Мнения: 728
Бях доста страстен пушач, по няй път пушех по 2 кутии на ден, надписите не са ме спирали, може би и снимките не биха ме спряли.. Когато хората ми казваха колко вредно е и т.н аз им отговарях, че много добре знам какво причиняват цигарите, и това решение си е мое. Когато забременях обаче нещата се промениха, отървах се от тоя гаден навик, не съм палила цигара от доста време насам.. не мисля и да почвам, защото много добре знам че ако ги почна пак, не надписи, не снимки ми  нищо няма да ми помогне.

# 50
  • Мнения: 223
Ох, и аз пуша и то по много, опитах лепенки, дъвки не става
явно характерът ми е калпав
Светулке, пак питам, какъв е този метод iqs / www.iqsbulgaria.com
това ли е - ми то изглежда доста страшно, а и малко скъпо ми се струва
ама пък казват, че почти 70% се отказвали
не зная да вярвам или не

# 51
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз никога не съм пушила през живота си и не мисля да започвам Peace
Пиша по темата, защото имам приятелки, които са наистина страстни пушачки, но по време на бременността отказаха цигарите, а 2 от тях вече са с големи деца и не пушат все още Hug
Дано повечето майки да спрат, поне за 9 месеца  Praynig

# 52
  • Мнения: 17
Ох, и аз пуша и то по много, опитах лепенки, дъвки не става
явно характерът ми е калпав
Светулке, пак питам, какъв е този метод iqs / www.iqsbulgaria.com
това ли е - ми то изглежда доста страшно, а и малко скъпо ми се струва
ама пък казват, че почти 70% се отказвали
не зная да вярвам или не

Лично аз не съм пробвала този метод, но моя приятелка спря да пуши с помощта на IQS. Беше бременна, но не успя да откаже цигарите сама, а не смееше да пробва с лепенки и др. подобни средства. И на мен ми се струва скъпичко, но то вече и да пушиш не е евтино  Wink. Иначе от нея знам, че процедурата не е болезнена и се извършва от лекар- физиотерапевт. Ако се обадиш на телефоните в сайта сигурно ще отговорят на всичките ти въпроси.   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт