обичате ли да ви гледат на кафе

  • 8 763
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
Не , не обичам и не вярвам на такива глупости!!!!! Twisted Evil Шарлатанки , колкото си щеш! Само да има будали да си дават парите!!!! Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 6 015
Ами, не пия кафе...но веднъж тая година, поминалият месец пих, защото исках да ми гледат много на кафе, преди това бяха гледали на двама мой близки и им казаха доста верни неща и им предсказаха доста неща, реших да пробвам, а гледачката се отказа с думите- Много лошо, много лошо, някой твой близък роднина- мъж е на легло и скоро ще умре....и спря да ми гледа с думите- По нататък неискам да гледам, че виждам лоши неща... Та аз нямам близки роднини който да са на легло, само съседа който за мен е бил дядото който по стечение на обстоятелствата съм нямала и найстина почина  smile3518. Тая гледачка ми гледа на 13.07, а той почина на 12.08.... Повече никога през живота си нейскам да пия кафе, а какво останало някой да ми гледа- по добре е да незнаеш съдбата си...каквото е писано ще стане- неможеш с едно гледане в бъдещето да промениш нищо....

# 32
  • Мнения: 105
Леля ми е много търсена гледачка на кафе във Варна, призната при това!Много време мина от както ми гледа последно и още си спомням какво ми каза.По принцип не вярвам на тези неща, но някой от предсказанията и са се случили до сега и  Rolling Eyes не искам да знам нищо за бъдещето, защото сега знам какво да очаквам  Flutter

# 33
# 34
  • Мнения: 223
Гледаха ми на кафе и на карти и то все познати,но невярвам много на тези неща!

# 35
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,не обичам да ми гледат!Веднъж само съм ходила с приятелки ,ей така за майтап и от тогава си казах,че повече няма да стъпя!

# 36
  • София
  • Мнения: 397
Много обичам,въпреки че не вярвам на повечето неща. Имах съученичка,която гледа на кафе и я помолих да ми каже нещо за предстоящия събор на село. Там имаше младежка компания и си бях заплюла единия пич. Но съученичката ми каза,че няма да отида-пътищата ми били отрязани.Аз й се изсмях,защото даже си бях купила билет за рейса,тя обаче беше категорична. Е ,на автогарата сестра ми отиде до тоалетната,а рейсът тръгна 10-на минути по-рано и аз не можах да я извикам-тоалетната е чак в градинката. Умрях от яд,но и повярвах,че има хора,които познават.

# 37
  • Мнения: 6 167
здравейте мами,аз съм новак и се извинявам ако има такава тема и съм я пропуснала,та споделете обичате ли да ви гледат на кафе,да ходите по врачки ,да знаете какво ви очаква в бъдеще да разгадавате имате ли магии и вярвате ли в тях аз обичам да ми гледат на кафе но човек който умее а не някой да лъже

не, не обичам и не го правя.
без да искам да обидя никой лично, за мен това е примитивно поведение на нестабилни хора.

# 38
  • Мнения: 4 555
Освен, че не пия кафе, никога не са ми гледали. И въобще на гледачка никога не съм ходила.
Иначе съм чувала всякакви истории. Даже станах свидетел на една такава. Една позната се върна много разочарована, защото гледачката й беше предсказала много невероятни неща, които после се сбъднаха съвсем точно.
Въпреки това не вярвам.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 524
Не вярвам на предсказания на гледачки, но умирам от кеф мама да ми гледа, не че тя може де  Mr. Green ама си се веселим двете така. Та последно ми каза че ще родя или на 5-ти или на 7-ми, защото тези цифри видяла в чашата си  Joy  Joy  Joy пак се хилихме, а аз и викам неееее,  на 1-ви искам, моляте виж пак. Все пак можеш да сбъркаш 7 с 1 нали.

# 40
  • Мнения: 1 731
Нямам нищо против да ми гледат ама много и не вярвам. Crossing ArmsНавремето една ми гледаше ама нищо не позна и сега като се сетя каквото ми каза ,нищо не е станало. Naughty

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Обичам да и доста съм ходила

# 42
  • Мнения: 2 161
Бях на 18 години,когато с две приятелки отидохме при една гледачка.Носим си чашките и докато чакаме да ни приеме се заливаме от смях.Влизаме и трите при нея,тя казва туй онуй,а когато стигна до мен ми казва:А ти ще се омъжиш скоро за мъж с буквата Ф.Излизаме си навън,вървим,смеем се и вече усилено разсъждаваме познавам ли някой с Ф.Аз казвам:Ф...Ф...Ф...,ами някой Фанат от гората ще е!Няма кой друг!Пак смях луд.И след няколко месеца се запознавам с мъж,на име Филип и се женим.Но не вярвам на гледачки.

# 43
  • София
  • Мнения: 397
Бях на 18 години,когато с две приятелки отидохме при една гледачка.Носим си чашките и докато чакаме да ни приеме се заливаме от смях.Влизаме и трите при нея,тя казва туй онуй,а когато стигна до мен ми казва:А ти ще се омъжиш скоро за мъж с буквата Ф.Излизаме си навън,вървим,смеем се и вече усилено разсъждаваме познавам ли някой с Ф.Аз казвам:Ф...Ф...Ф...,ами някой Фанат от гората ще е!Няма кой друг!Пак смях луд.И след няколко месеца се запознавам с мъж,на име Филип и се женим.Но не вярвам на гледачки.
Е значи умишлено си затваряш очите,какво по-голямо доказателство от това?Като споменахте дата на раждане се сетих и друго.Термина за голямото дете ми беше 1ви,пак една позната ми беше гледала и ми каза със сигурност,че ще го родя на 3ти.На мен не ми се вярваше да го пренося,дори мислех,че ще излезе по-рано,но наистина родих точно на трети! Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 1 951
Къде ходите да ви гледат на кафе.Искам и аз.Може и на лични.Ходила съм на две ,три места,но за жалост нищо не стана,като ми бяха казали.Явно не съм уцелила точното място.

Общи условия

Активация на акаунт