Чешки инвеститор: "Работниците много крадат и пушат"

  • 1 818
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
егати чешкия инвеститор.

# 31
  • Мнения: 7 837
Ама естествено, че тъпия чех е виновен, дава малки заплати, а ние сме най-най. Я бързо да си изнася производството някъде другаде, а ние ще си внасяме пясък  и камъни от там, напр. от Румъния. 1-2-5-10 като него да се изкажат леко негативно и ето ти имидж.
А и мина времето на чуждите фирми-експлоататорки. Специално чужденците се следят под лупа, а и синдикатите гледат да изстискат каквото могат.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 825
Еййй, от девет кладенеца вода ще донесете, само и само да "обясните" лошото държание на работното място на българския служител и работник....
Факт е - българинът е мързелив и крадлив, скатава се от работа и  гледа да изклинчи, заплатата винаги е малка и той никога не е оценен подобаващо, а от нашия Кодекс на труда по комунистически не вярвам някъде да има - работника има всички права, а работодателя - само задължения

# 33
  • Мнения: 2 381
Ха, че те българите си крадат навсякъде.
Работи във фабрика за химикалки - има до 10 коляно в къщи. При все че са сложени камери.
По коледа се продават парфюми, които вървят с подарък. Купуват парфюма взимат подаръка, след 1 ден връщат парфюма, подаръкът остава за тях.
Решават да си тръгнат от чужбина, теглят парите от кредитните карти, натоварват контейнери с мебели и коли и отпрашват за родината. Всички го били правили.
Иначе другите си го заслужават. Ние да си оправдаем краденото от 10 кладенеца вода ще донесем.

# 34
  • Мнения: 7 837
Решават да си тръгнат от чужбина, теглят парите от кредитните карти, натоварват контейнери с мебели и коли и отпрашват за родината. Всички го били правили.

Малко в страни от темата, ама що хвалби чувам специално за това... И всеки започва с "Заслужават си го...пък и аз съм си го изплатил с лихвите...". На нас и на руснаците и бившите републики, се носи тая слава. В банката като чуят България и вече имат едно наум  Tired

# 35
  • Мнения: 2 978
........Малко в страни от темата, ама що хвалби чувам специално за това... И всеки започва с "Заслужават си го...пък и аз съм си го изплатил с лихвите...". На нас и на руснаците и бившите републики, се носи тая слава. В банката като чуят България и вече имат едно наум Tired

То и тука вече стана страшно.
По 10 човека на ден ходели да теглят кредит с фалшиви карти...представям си какво е на вън ooooh!

# 36
  • Мнения: 3
 hahahaЕй,голям смях!Този чешки бизнесмен,собственик на фирма"Камък и пясък"намерил на кой да разправя разни небивалици!Тази история е описана 1"1 за фирмата на Остап Бендер "Рога и копита" в романа на Илф и Петров.Да е от западноевропейските бизнесмени да махнеш с ръка,ама този ....? За 110 evr,за месец и половина ,той да не си мисли че на Балканите ще му изгребат Черно море!? #Crazy bowuu

Общи условия

Активация на акаунт