Окепазиха ме!!!

  • 17 798
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 432
При4еската съм изтървала.Не мисля 4е е сеир .Искрено съ4увствам,но като 4ета мненията сигурно не е толкова зле.Даже сигурно изобщо.И аз съм ревала след подстригване и то защото не съм свикнала да се гледам с къса коса.Сигурно ве4е и е минало на Шоколина и се фръцка с новата коса  Wink
Ина4е съжалявам 4е съм истървала ,мнооого съм любопитна да видя при4еските й!!!  Peace

# 151
  • Мнения: 633
chockolina ,мила защо не ми се отварят снимките  ???!
 
 

# 152
  • Мнения: 4 053
chockolina ,мила защо не ми се отварят снимките  ???!
 
 


щото не са там вече  Wink

# 153
  • София
  • Мнения: 3 328
Искам и аз да видя Чоколина  Cry

# 154
  • Мнения: 819
И аз пострадах по същия начин,щях да полудея,ама ми оправиха косата,е,по-късо е от желаното,ама поне с форма.Аз отидох да ми вземат връхчетата,а тя ми оряза 4 пръста над тях...

# 155
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вие хубаво коментирате снимките но аз защо не мога да ги видя  newsm78 Отваря ми начална страница  #Crazy

# 156
  • Мнения: 5 500
Чоколина каза, че ги маха, защото не иска да става световно известна с тази прическа!
Вие по-нагоре не четете ли?

# 157
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Чоколина каза, че ги маха, защото не иска да става световно известна с тази прическа!
Вие по-нагоре не четете ли?



Мерси - явно съм пропуснала  ooooh!

# 158
  • Мнения: 4 916
Вие хубаво коментирате снимките но аз защо не мога да ги видя  newsm78 Отваря ми начална страница  #Crazy


Може би ги е свалила.

# 159
  • Мнения: 17 407
Не четете ли? Самата Чоколина пише, че ги е махнала.

# 160
  • Мнения: 17 546
Ми то коментара, по повод прическите приключи. За да не питат още хора къде са снимките защо не се заключи. Няма какво да кажем повече по въпроса.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 08:57 от Кристал

# 161
  • Мнения: 11 747
Хей,жалко че не можах да видя прическите - голямо любопитство ме хвана!

Някой може ли да постне снимки на някоя и друга прическа от най-модерните в момента - рошави,надърпани и т.н.,както бяха описани.Падам си по такива неща,хем да знам какво да казвам на моята фризьорка да ми направи.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Хей,жалко че не можах да видя прическите - голямо любопитство ме хвана!

Някой може ли да постне снимки на някоя и друга прическа от най-модерните в момента - рошави,надърпани и т.н.,както бяха описани.Падам си по такива неща,хем да знам какво да казвам на моята фризьорка да ми направи.

Има тема "Актуални прически", виж там.  Wink

# 163
  • Мнения: 11 747
Благодаря ти,Киса!Не съм я видяла!

# 164
  • Мнения: 1 259
Не успях да отворя снимките,но едвали ще изглеждаш зле.... и все пак ти съчувствам за самия ужас който си преживяла!

Общи условия

Активация на акаунт