ПУДРА ИЛИ ФДТ ПРЕДПОЧИТАТЕ...

  • 2 033
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Фондьотена предпочитам.
Но ползвам и пудра.Но никога самостоятелно.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 475
По принцип, идеята е да се комбинират добре заедно и двата продукта- за добър краен резултат. Peace
Иначе, аз наблягам лятото повече на пудрата, защото кремовете, които слагам, поради слънцезащитата в тях, стоят по-мазни и лъскави, което аз добре прикривам и матирам с пудрата. Peace
А за студените дни-определено нося в комбинация двете. Wink

# 32
# 33
  • Мнения: 6 618
И двете . Peace

# 34
# 35
  • Мнения: 17 546
Само ФДТ. С пудра става твърде "тлъсто" и изглежда като маска, колкото и да е качествена пудрата. Пудра слагам върху ФДТ само, ако се налага грим за късно вечер, за да запечати по-тежкия вечерен грим.

# 36
  • Мнения: 46 515
Крем, ФДТ, пудра. Винаги.

# 37
  • Мнения: 4 496
ФДТ,кожата ми е суха на места,и стои много грозно с пудра.Или аз не съм улучила хубава такава. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 713
И двете ползвам.
По принцип най ми харесва лицето само с пудра, но моята кожа е смесена и на места ужасно суха, на други - мазна и само пудра не върви. Докато си сложа червило и вече ми е изпръхнала кожата. Rolling Eyes Затова първо клепам ФДТ и после пудра. Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз не се чудя кое от двете да избера, защото ги ползвам съвместно.
Рекапитулацията ми е следната: през лятото разхода на пудра се увеличава, за сметка на ФДТ и съответно плавно нараства разхода на последния през есенния период и ескалира през зимата за сметка на пудрата. Но това е за моята кожа и за видовете козметика, които аз ползвам. Но винаги ръка за ръка и така се случва, че едното винаги свършва по-рано от другото. За неуспешните покупки темата е друга.

# 40
# 41
  • Мнения: 544
И двете.По принцип зимата ползвам ФДТ, а лятото пудра.Понякога когато бързам слагам само пудра, но пък когато имам време и повод -крем, ФДТ, пудра Blush

# 42
  • Мнения: 2 849
И двете ,макар рядко да слагам .Първо нанасям лек крем ,после ФТ и леееко пудра за финал .

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт