От черно - русо !!!

  • 11 819
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 432
Дааааааааа,много и отива  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 2 896
Мерси...
Ако някой се интересува - фризьора ми е Петко Топурски, салонът се намира на края на Оборище, малко преди подлеза под Ситняково. Реално при първата интервенция за осветляване (с времетраене 4-5 часа, 2 пъти ремоувър и един път боя) и аз бях леко рижа, но само след една седмица пак се боядисах  с ей тази боя

и стана почти същия цвят като на мадамата от кутията.

# 47
  • Мнения: 410
момичета помня като бях руса и като постои малко цвета и ставаше жълтав,а аз харесвам бяло-русо.ако някой се интересува има специален балсам за падане на жълтия цвят-леко лилав цвят е и се ползва 1 път седмично.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
момичета помня като бях руса и като постои малко цвета и ставаше жълтав,а аз харесвам бяло-русо.ако някой се интересува има специален балсам за падане на жълтия цвят-леко лилав цвят е и се ползва 1 път седмично.

Какъв е този балсам?

# 49
  • Мнения: 35 961
Има сега един подобен на Престиж - перлено-пепелен
помага, но не много  Tired

така изглежда кутията, но е с руса мацка

# 50
  • Мнения: 410
момичета помня като бях руса и като постои малко цвета и ставаше жълтав,а аз харесвам бяло-русо.ако някой се интересува има специален балсам за падане на жълтия цвят-леко лилав цвят е и се ползва 1 път седмично.

Какъв е този балсам?
питай за балсам за махане на жълтото,а има и друг вариант-в аптеките питай за лилак-в едно шишенце лилава течност(по принцип бабите са го използвали да си правят косите лилави).като си изплакнеш косата,в една чаша или канче капваш само 2-3 капки и се поливаш.има същия ефект Naughty-само гледай да не е много че ще станеш лилава.или от тоя лилак се слага в обикновен балсам-но най-добре да то го направи фризиьор.аз така 2 години си махах жълтото.

# 51
  • Мнения: 3 674
Аз в момента съм от 4ерно-русо.Ще си държа аватара сега с 4ерната коса,та да се сешам ,4е някога съм била хубава  Confused

Witchy...с това красиво светло око,русо би трябвало да ти ходи много ... newsm78 Може би ти просто не си свикнала още с промяната...  Wink

# 52
  • Мнения: 1 432
Аааа то не само едното ми  е такова  Wink.Да,не съм свикнала,но и цвета още рижавее  Confused.Когато се нормализира ще се похваля  Flutter

# 53
  • София
  • Мнения: 423
Наистина при всеки е различно.Аз миналата седмица си махнах черното(боядисвам се от 10 години)в къщи с помощта  на една приятелка(не е фризьорка).Купих си обезцветител на българска фирма за 1,50 лв.Всичко на всичко се мазах 4 пъти(голямо тичане до пазара беше Laughing)Накрая ми стана доста светло и си сложих кестенява боя,и от нея глътна 3 опаковки .Минах през всички гами на рижаво и русо.Грешката ми беше ,че кестенявото го бях избрала много тъмно,но с всяко къпане пада и другата седмица ще си купя по-светло.Важното е ,че вече не съм гарваново черна .Косата ми изсъхна ,но с маски и стимулатора на Икаров,който е много мазен ,става.Много е важно до колко си готов да рискуваш и каква ти е косата.Моята е много здрава ,с дебел косъм и доста дълга.Сега като видя някоя жена с черна коса пак искам,но като знам какво мазане падна ,се удържам.

     ПП - ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ СИ ИМАХ ЕДНА ЧЕРНА БОЯ В КЪЩИ ДА МОГА ДА ОТИДА НА  РАБОТА Wink

# 54
  • Мнения: 6 958
Много ми хареса с русата коса   bouquet

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз от черно боядисвано в продължение на 2-3 години за 1 ден, по-точно за 10 часа станах руса.Имах коса до кръста и не съм се постригала,запазих си косата просто малко я скъсих.Фризьора ми беше приятел,казва се Хари,но сега незнам къде работи вече.Първо ме обезцвети с едни прахчета,които аз си купих от салона на Тошо на Витошка.После ме боядиса не си спомням боята ,все пак беше преди -10-12 години Crazy

# 56
  • Мнения: 1 365
Здравейте, да се включа и аз. Вчера си махнах черният цвят от косата с Remover и после сложих отгоре за около 5 минути светло руса боя и в момента косата ми е в няколко нюанса на рижавото. В корените естествено е по-светла, но косата ми си е със същата дължина и изобщо не е изтощена. Даже фризьорката ми като ме видя беше доста учудена, защото очакваше нещо страшно. Не изглеждам много зле с тези нюанси, следващият път пак ще сложа светло русо и се надявам постепенно да постигна желаният цвят.

# 57
  • Мнения: 4 435
Честито ти нова прическа тогава.И като се направиш да пуснеш сним4ица да те видим.

# 58
  • Мнения: 1 365
Да достигна първо до цвета....

Общи условия

Активация на акаунт