Как се отрази времето на пеперудата? Моля, не предизвиквайте цунами

  • 2 032
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 196
Никога пък и през ум не ми е минало да я мисля откъм естетична гледна точка. Blush

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 13:47 от Бианkа

# 46
  • Мнения: 3 521
Ами защото иначе е невъзможно да се овлажни десет килограмов клитор  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А според мен е, за да не удави г-н Хипопотама в еякулат(вж. Дом и семейство).

По темата златото си остава злато пък и старо да е. Ако си била Нощно пауново око такова ще си останеш, ако е малка зелева пеперудка ще има да те гонят разни смоци.

# 47
  • Мнения: 2 891
Не разбрах, крилата наедряват с годините и телцето се уголемява  Thinking

# 48
  • Мнения: 4 736
Брррр, ужасна си. Крилата натежават предполагаемо...За песента " Уморени криле ...." не си ли чувала Mr. Green

# 49
  • Мнения: 742

По темата златото си остава злато пък и старо да е. Ако си била Нощно пауново око такова ще си останеш, ако е малка зелева пеперудка ще има да те гонят разни смоци.

  Grinning красота!

# 50
  • София
  • Мнения: 938

На фона на обясненията за увисналите крилца това "брррррр" ме наведе на други асоциации  Mr. Green Ти си ужасна!

# 51
  • Мнения: 3 423
И това, че пеперудено влюбената
стана блудна луна, какво значи?
Влюбването вече не е чрез пеперудата?
Или пеперудата вече не е влюбена. Или
луната и тя не знае на кой свят е. Хм!

# 52
  • Мнения: 4 736
Това е по Мишон. Не философствай, а сподели личен пеперуден опит Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 447
И това, че пеперудено влюбената
стана блудна луна, какво значи?

Че е в цикъл, как какво  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 185


По темата златото си остава злато пък и старо да е. Ако си била Нощно пауново око такова ще си останеш, ако е малка зелева пеперудка ще има да те гонят разни смоци.
Така е май,позовавайки се на гледките в образователните филмчета.Има застаряващи жени с добре изглеждащи пеперуди и млади с бая уморени крила Joy

Общи условия

Активация на акаунт