СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-2

  • 9 589
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 342
Гледам желаещи за среща няма...нищо.Ние сме леко болни.Кари от два дни е със сополи и температура.Днес я водих на преглед и казаха,че гърлото и не било червено и било от зъбките.А дано и и мине по бързо. Вие как сте ?Похвалете се нещо!

# 31
  • Мнения: 789
Ами ще се похвалим, що да не се похвалим  Wink Най-после приключих с подреждането и апартамента придоби по-приличен вид. Утре обаче се почва с боядисването. Дано да съм избрала хубави цветове, че единия не го знам какъв е, а е предвиден за хола, та ще има да го гледам най-много него.
Мислим малко на гости да идем тия дни та се надявам времето да се оправи. Нещо много рано иска да дойде зимата май.
Тони, внимавайте, че имало някакъв грип. Мъжо се поразболя малко, гърлото го боли, подсмърча ми, та като ходил до аптеката и му казали, че много болни имало. Дано да е от зъбите при вас, бързо да се оправяте!

# 32
  • Мнения: 984
mama toni аз искам на разходка, но в това време как да стане  Confused

# 33
  • Мнения: 1 029
Гледам желаещи за среща няма...

Ааа, има, има!  Laughing Нас ни нямаше известно време, бяхме на моренце и вчера се върнахме. Изкарахме си страхотно и така не ми се тръгваше, а и студа доста неприятно ни посрещна...  Rolling Eyes
Хайде тези дни да се видим. Вече няма да ходя на работа, така че съм свободна по всяко време. 
Таня, нормално е да ти е мъчно за старото жилище, но съм сигурна, че бързо ще свикнеш.  Peace
По въпроса за брака - за мен той не е средство да контролираш някого, нито пък дава гаранция за каквото и да било. Всичко си зависи от хората и тяхната нагласа за живота. Такива са ми наблюденията на хората около мен, а и мога да го потвърдя от личен опит  Wink

# 34
  • Мнения: 342

Добре дошла на Белисима.Щом се пооправи Кари ще ви пиша за среща,а ако някой друг иска да организира..нека...само пишете кога и къде.

# 35
  • Мнения: 342
Къде сте майчета..?Само аз май си пиша тук. Ето да се посмеете малко.http://bgflash.com/details.php?image_id=711

# 36
  • Мнения: 789
Готино  Laughing

А ние се разболяхме  Cry Такава хрема досега не е имала, като река постоянно течеше 2 дни, имаше и Т, на ръце я държах, за да спи. Като усети, че я слагам в леглото - рееев. Последните 2 дни пък често е със запушен нос и не може нито от бутилката да пие, нито да суче нормално Sad Дано днес да се оправи вече, че само драпа да излезе на терасата, залепя се за пролуката на парапета и жално гледа площадката, направо сърцето ми се къса  Cry То и времето едно никакво...

# 37
  • Мнения: 342
Оххх Танче много неприятна и упорита история са тези сополи....ние сме така от четвъртък и още имаме...добре,че поне температура нявма вече.Айде пожелаваме си бързо оправяне и навън...

# 38
  • Мнения: 1 029
Много неприятно с тези настинки, ама то в това време май всички ще се разболеем... И мен от два дни ме наболява гърлото, но за сега се държа. Дано и Яна да не се разболеем покрай мен. Rolling Eyes

Пожелавам бързо оздравяване на Ива и Кари!  Hug

# 39
  • Мнения: 789
Вижте това: http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=4896

А за настинките се ядосавам, че не дадох на Ива още предната сряда Осцилококцинум. Тогава мъжа ми каза, че не му е добре. Може би щях да я опазя.....

# 40
  • Мнения: 342
Честито лазещо бебе на Пепеляшка

# 41
  • Мнения: 1 029
Ами честито и от мен за лазенето, но не видях да се е похвалила в темата...  newsm78

Сега се сещам, че аз също пропуснах да се похваля, че Яна най-после проходи  bowuu Дълго време я беше страх да се пусне сама и само ме стискаше за ръката и като усети, че се отскубвам и веднага сядаше на земята. Но изведнъж на морето събра смелост и започна да си ходи самостоятелно и сега е доста по-стабилна.  Laughing Май ще трябва да правим прощъпулник скоро, та някой ако е правил или знае повече нека каже по-подробно какво точно се прави и канят ли се гости или само най-близките присъстват? 

# 42
  • Мнения: 342
За прощъпулник си каниш който си искаш,може само и най близките.Месиш питка..или някой който иска и преди да се изпече детето тр.да стъпи в/у нея.После нареждаш в/у бял чершаф разни неща като:Четка-художник,вестник-журналист,топка-спортист........и така си наричаш разни предмети,после търкулваш питката и тр.да  пуснеш Яна след нея и..квот хване. Така съм гледала,че правят,а и тук там по форума съм попрочела.
Айде утре следобяд среща в градинката на Пиротска и Опълченска.Предложете час иначе по късно аз ще предложа.

# 43
  • Мнения: 789
Малко ще поправя Тони за прощъпулника  Wink Върху белия чаршаф (бяло платно е по принцип) се търкулва питката към предметите, ние ги бяхме наредили на дивана, за да може да ги стигне лесно. А след като се изпече питката нямаше помен от отпечатъка на крачето й, ама карай... Канят се по принцип роднини. Ето малко инфо: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/286/

Честито пропълзяло бебе на Пепеляшка,  да вземе и тя лично да се похвали все пак  Wink

Ние още сме с хрема, Господ да я убие!!! Цяла седмица мина вече  Close Като почна да й чистя носа е такъв рев, че все се чудя как съседите не са викнали полиция... От реването пък стават нови сополки и така се "забавляваме" постоянно. Поне по обяд успяхме да излезем малко, че тя милата все тука взе да й писва. Сега гледам, че пак се е раздухало Sad
Вижте това, на мен мъжо ми го прати: http://www.dailymotion.com/video/x2xcuh_fight-for-kisses-wwwffkwilkinsoncom_fun
Да видим дали ще последва примера, че все го бъзикам, че е решил да се замонашва с тази брада Wink

# 44
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, ние сме си вече в Бг!
Утре по кое време се събирате?

Общи условия

Активация на акаунт