Най-сексапилен български мъж - гласуване!

  • 10 773
  • 195
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 622
Еее, пишем тук, че не го харесваме ББ, но тълпата яко се подмокря - ей ги вече 74 станали, днес бяха 36... Не я разбирам аз ССФ...

И аз. С тоя китовски поглед...Ама нейсе. А Жоро Любенов има само 8 гласа  Rolling Eyes

# 136
  • София
  • Мнения: 4 753
Само на мен ли Николай Бареков ми е секси  Party Mr. Green
Макар, че отдавна не съм гледала сутрешния блок. Незнайно защо фаворит не мога да определя, повечето не ги намирам за секси. Може би Ники Илиев и Милен Велчев  Joy

# 137
  • Мнения: 5 622
Бреков, след един компромат, който гледах за него, как е водил супер тъпо и просташко чалга шоу в някакво заведение и е попявал даже, не ми е много секси..Все е онова елече(дето беше с него на клипчето) си го представям... Shocked

А Милен Велчев го свързвам с Иван Костов, с тия тъмни кръгове около очите... Rolling Eyes

А Тоя Ники Илиев не беше ли, дето беше забременил Анелия(една истерична от ББ) и после се правел на ни лук ял, ни семе хвърлял?..  Stop

# 138
  • Мнения: 2 212
Еее, пишем тук, че не го харесваме ББ, но тълпата яко се подмокря - ей ги вече 74 станали, днес бяха 36... Не я разбирам аз ССФ...

И аз. С тоя китовски поглед...Ама нейсе. А Жоро Любенов има само 8 гласа  Rolling Eyes

Е, какво да се прави, малко сме ценителите...

# 139
  • София
  • Мнения: 4 753
Бреков, след един компромат, който гледах за него, как е водил супер тъпо и просташко чалга шоу в някакво заведение и е попявал даже, не ми е много секси..Все е онова елече(дето беше с него на клипчето) си го представям... Shocked

А Милен Велчев го свързвам с Иван Костов, с тия тъмни кръгове около очите... Rolling Eyes

А Тоя Ники Илиев не беше ли, дето беше забременил Анелия(една истерична от ББ) и после се правел на ни лук ял, ни семе хвърлял?..  Stop
Олеле, ето защо ми изглеждат секси - щото не знам клюките  Laughing
ето го ники илиев кой е

# 140
  • Мнения: 5 622
Да, да знам го как изглежда. Не бих могла да пропусна. Водеше Мело тв мания ако не се лъжа, навремето....

# 141
  • София
  • Мнения: 4 753
Да, да знам го как изглежда. Не бих могла да пропусна. Водеше Мело тв мания ако не се лъжа, навремето....
Да, същият  Crazy

# 142
  • Мнения: 6 417
Ники Илиев е гадже на Ивет Лалова.  Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 5 622
Ники Илиев е гадже на Ивет Лалова.  Rolling Eyes

Е, и? Това какво му пречи да е забременил момичето и после да си плюе на петите?  Crossing Arms
Сега ще му се пада,  Ивет да го забремени него и да го изостави. Да види, хубаво ли е  Crossing Arms  Joy

# 144
  • Мнения: 6 417
Еее, историята с Анелия е отпреди няколко години.

# 145
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
 тоя от рекламата на парфюм Ефтерпа - нема такъв красТавец  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 5 622
Еее, историята с Анелия е отпреди няколко години.

Е, да де, ама резултата си остава завинаги нали?

# 147
  • Мнения: 2 386
Уточнявам, че аз за ББ глас не давам! Crazy
Блатечки по 5, това е истината  Mr. Green


# 148
  • Мнения: 4 473
Гласувах.  Peace

# 149
  • Мнения: 765
Как се казаваше водещият на Сървайвър ? Новият ? Искам да гласувам за него . Ако го няма в анкетата няма да гласувам .

Общи условия

Активация на акаунт