Ягодка- обсъждане на продуктите- м. септември

  • 32 689
  • 852
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 10 310

Взех си пролетта, пак беше намален от 100 на 35, идеално попива в кожата, но мирише на старо и гранясало, не ми създавал проблеми иначе, измазах го целия, щото пени се , не пени се, пари съм давала.....
Мисля, че и nad_tab си беше поръчала и по същата причина го върна....
nad_tab,ще кажеш ли твоето мнение за продукта?

Не мога да помогна... точно привършвам Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector    и ще почна този за който питаш.... горещо препоръчвам този на Биотерм, слагам капка под дневния крем и кожата ми е като на бебе  Mr. Green

# 841
  • Мнения: 776

Взех си пролетта, пак беше намален от 100 на 35, идеално попива в кожата, но мирише на старо и гранясало, не ми създавал проблеми иначе, измазах го целия, щото пени се , не пени се, пари съм давала.....
Мисля, че и nad_tab си беше поръчала и по същата причина го върна....
nad_tab,ще кажеш ли твоето мнение за продукта?

Не мога да помогна... точно привършвам Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector    и ще почна този за който питаш.... горещо препоръчвам този на Биотерм, слагам капка под дневния крем и кожата ми е като на бебе  Mr. Green

Подкрепям с две ръце за Source Therapie Peace Hug, страхотен продукт Heart Eyes - универсален, подходящ и за най-мазната и за най-сухата кожа!

# 842
  • Мнения: 4 202


Не мога да помогна... точно привършвам Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector    и ще почна този за който питаш.... горещо препоръчвам този на Биотерм, слагам капка под дневния крем и кожата ми е като на бебе  Mr. Green

Това серум ли е?
Подходящ ли е за през деня, че там пише Night Care.

# 843
  • София
  • Мнения: 10 310


Не мога да помогна... точно привършвам Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector    и ще почна този за който питаш.... горещо препоръчвам този на Биотерм, слагам капка под дневния крем и кожата ми е като на бебе  Mr. Green

Това серум ли е?
Подходящ ли е за през деня, че там пише Night Care.

Както вече писах го слагам под дневния крем... в листовката пишеше че се ползва сутрин и вечер.

# 844
  • Мнения: 4 202

Както вече писах го слагам под дневния крем... в листовката пишеше че се ползва сутрин и вечер.

Мерси    bouquet

# 845
  • Мнения: 264
Момичета, пуснали са новите оферти!
А в раздела на бяла козметика има един travel set на Клиник - 3те стъпки за мазна кожа за $13.

# 846
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
nad_tab,а с какво си почистваш лицето и какви кремове ползваш?

# 847
  • Мнения: 1 204
Момичета, пуснали са новите оферти!
А в раздела на бяла козметика има един travel set на Клиник - 3те стъпки за мазна кожа за $13.
може ли линка  Rolling Eyes

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=32541&goChar=G
мнение за туи  Laughing ?

# 848
# 849
# 850
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Момичета, пуснали са новите оферти!
А в раздела на бяла козметика има един travel set на Клиник - 3те стъпки за мазна кожа за $13.

Аз не го видях това, да не е 13%??

# 851
  • Мнения: 1 685
Този крем дали е подходящ за моята 30 годишна кожа без бръчки http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=31151&CatgId=15

# 852

Общи условия

Активация на акаунт