СЕПТЕМВРИ месец на чудеса да бъде в нашите сърца.

  • 12 483
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 098
чудесна новина Бори-Ана  Hug . Дано я пуснат час по-скоро, за да почувства топлинката на дома си, и по- бързо да се оправи.

# 256
  • Мнения: 7 114
И това паве да не шава, докато Дари сама не реши какви са й плановете за него.  Crossing Arms
  bouquet

# 257
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Тъкмо говорих с Дари !  Grinning  Каза че е добре за сега , от обезболяващите нищо не усещала , бебо бил добре . Доста свежичка ми звучеше . Позволих си да и предам от ваше и мое име много гушки и цунки . Тя ви благодари много и ви връща гушките и цунките. Каза че има възможност утре да я пуснат да си ходи в къщи !  Praynig

# 258
  • Мнения: 219
Дари - стискаме палци скоро да си вкъщи и вече да нямаш проблеми !!!  Praynig  Peace
Много гуш на всички  Hug

# 259
  • Мнения: 419


Ритка,честит рожден ден!Ако има нещо по ценно от здравето,по желано от щастието,по бленувано от любовта,по красиво от мечтите и по търсено от късмета,то аз ти го желая от цялото си сърце!
Много те обичкам,миличка!

# 260
  • Мнения: 1 210
Рита, Честит празник и от мен!
Желая ти много здраве, много любов и всичко най-прекрасно в този живот.

# 261
  • Мнения: 3 091
Рита, честит ти ден рожден!
От сърце ти пожелавам много щастие, любов и късмет!

# 262
  • Мнения: 255
Рита ,слънце Честит Рожден ден,пожелавам ти да си най щастливата и обичана жена и много ,много скоро и мама.

 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 263
  • Мнения: 7 114
Аууу, НеНЕГ_РИТА!
Честито ти порастване, Любима моя!
Искам да ти пожелая да си имаш всичко, което ти липсва!
И да съхраниш слънцето, което играе в очите ти!


# 264
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит празник мила Ритка,да си жива и здрава,много обичана и щастлива,да сбъднеш мечтите си!Остани  все така лъчезарна ,усмихната и добричка.Весел празник и мнооого подаръци.  bouquet Heart Eyes Hug

# 265
  • Мнения: 345
Ритка, честит празник и от мен мила. От все сърце ти пожелавам много любов и късмет за напред, във всичко!
  Hug newsm51 и весело изкарване newsm44

# 266
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейте мацки

честит рожден ден и от мен на Рита,да си ни жива и здрава и много си те обичаме.Целувки и п0регръдки от мен.Весел празник миличка...и скоро да се сдобиеш с най-съкровенната ти мечта  bouquet  bouquet

Момичета аз съм добре,Влади и той е добре с изключение на тази нощ  цяла нощ  беше неспокоен.И то е заради носленцето му.Хрипти когато диша и имам чуството че е като храчка в гърлото му и неможе д ая изхрачи.Мисля че има  течни сополки дето му се стичат в гърлото.Та днеска слетобед сме на лекар да го преслушат.Цяла нощ се услушвах като глуха свиня да го слушам как диша милото.

Инъче сме добре,растем,хубавеем,папкаме,започна да се кокори,сутрин му е пауъра ..като се одЗъби от 7 часа та чак до 12 киризи .И се държим на ръце защото иска да го гушкат нашия.И сега е в мен засмукал бибата и слушаме музика Mr. Green Mr. Green с него двамата.

нямам много време да влизам във форума ,много ми липсвате.Прегръщам ви много и ви Цилювам  bouquet

и бремелинките   да се пазите   bouquet

# 267
  • Мнения: 280
Рита ,честит рожден ден, да си много здрава и всичките ти мечти да станат реалност   bouquet

Момичета , благодаря ви от сърце за подкрепата която ми оказахте.  Hug Hug Hug  bouquet
Вече съм си вкъщи и се опитвам да забравя кошмарните нощи и дългите дни от престоя ми в АГ-то. Моля се повече да не ми се налага да ходя там. За павенцето  Laughing ще се наложи да си го отглеждам още известно време и да се надявам ,че няма да мърда от там (дано и бебчо е на същото мнение и да не го подритва много). Ще пия и хапове за да не ми пренася инфекции, веднъж седмично ще пускам стерилна урина за антибиограма и се надявам ,че всичко ще свърши добре през декември.
Много ви целувам ,много ви прегръщам, много ви обичам и много ви благодаря за подкрепата  Heart Eyes Hug

# 268
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честит рожден ден Рита! Здраве , щастие късмет и много много любов и сбъднати мечти !! Целувки от мен  Hug Heart Eyes  bouquet  и весело изкарване на празника!

Даренце добре дошла миличка! Heart Eyes Hug Много се радвам че си си вкъщи вече !   bouquet  Много гушки на теб и бебо от мен !

# 269
  • Мнения: 7 114
Дари,  Hug
И да щеш, и да не щеш - след 2 месеца пак ще си в болница.  Wink
Ние ще си дзиндзирикаме от вълнение.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт