Възможни ли са такива приятелства?

  • 1 872
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
Една от най-близките ми приятелки е малко по-млада от майка ми. Аз съм на 23, а тя е на 40.
Изключителен човек е, много по-зряла и мъдра за много неща. Нейните съвети са ми много по-ценни, защото има опит и е преживяла доста неща.
Тя от своя страна ме приема за много по-порастнала от повечето на моята възраст и затова толкова си допадаме и сме добри приятелки.

Така че, смятам че годините нямат значение, когато хората се разбират и уважават.

# 31
  • Мнения: 1 910
Мисля за възможно. Аз харесва много една жена, която е 12 години по-възрастна. Излизаме и си изкарваме чудесно.

# 32
  • Мнения: 2 254
Имам много добра приятелка,с която разликата ни е 12 години....сприятелихме се ,когато аз бях на 20....подобно на твоя случай....
Възможно е такова приятелство!!!

# 33
  • Мнения: 2 386
Пу, помислих, че съм аз... Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 370
Пу, помислих, че съм аз... Mr. Green
К'о някой ден ме нападнат лудите и решим да тръгнем в тази посока-защо не. Heart Eyes
Само че тогава вече ще съм с достатъчно опит и ич няма да питам ни в теми, ни тебе даже. Laughing

# 35
  • Мнения: 3 423
Имам приятели от всякаква възраст.
Даже една приятелка на 62. Чудя ти
се на въпроса, честно, странен е.

# 36
  • Мнения: 5 370
Имам приятели от всякаква възраст.
Даже една приятелка на 62. Чудя ти
се на въпроса, честно, странен е.
За тебе може и да е, защото не знаеш подробности. За мене-не е. Peace

# 37
  • Мнения: 1 120
в началото на юни бяхме на почивка в чужбина само аз и половинката ми.там се запознахме с едно семейство,което е с 20г. по-голямо от нас,можеха да ни бъдат родители.с тях си прекарахме страхотно.противно на очакванията,те са веселяха по цяла нощ.докато не изгрееше слънцето,не си лягаха  Laughing сега често се виждаме и ми е много приятно.честно казано не усещам никаква разлика в годините

# 38
  • Мнения: 2 212
Напълно възможно. В моята работа, аз съм единствено на 23, най-близките ми колеги са от 34 до 40 като възраст. Смея да твърдя, че станахме приятели и то близки. А преди това работих на едно място, където средната възраст беше така 20+, т.е. почти всички връстници, е не можах да се приспособя и да завържа приятелства (въпреки, че и по-малко работих де), но според мен зависи от човека, не от възрастта  Peace

# 39
И аз съм убедена, че може да има такива приятелства. Аз също имам приятелки, които са над 10-15 години по-големи от мен и ги чувствам наистина близки.

# 40
  • Мнения: 47
И аз имам много добри приятели, които са десетина години по-големи от мен.

Общи условия

Активация на акаунт