Каква пинсета?

  • 3 908
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 459
Препоръчвам ти да си вземеш на TITANIA много са добри  Wink
Каква е цената и от къде може да се купи?Има ли различни видове пинсети на TITANIA?
Моята я взех за около 2-3лв.Купих си я от една аптека,където имаше щанд на TITANIA.Предполагам,че може да се купи от всеки магазин,където продават козметика.Да,има различни видове - избора е доста голям и не само за пинсети. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 171
Моята е SOLINGEN и съм страшно доволна Hug
И аз също. Да не говорим, че я ползвам вече 5-6 години и не е мръднала.
Не знам дали има или няма марка Солинген, но на моята пинцета пише Солинген. Титания не видях изписано никъде - нито на опаковката, нито на нея newsm78

# 32
  • Варна
  • Мнения: 672
TITANIA

# 33
  • София
  • Мнения: 2 061
Последната ми пинсета е на Ревлон. Мъжът ми й казва "злата пинсета". Не пропуска нищо. Хваща и успешно изскубва дори и най-късите косъмчета. Много съм доволна. Peace Peace Peace

# 34
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Solingen

# 35
  • Варна
  • Мнения: 563
Черна някаква,куче марка,80 ст.,перфектна.
Абсолютно! Има ги в почти всички магазини за левче. В червено пластмасово калъфче. Какви ли не ми се подмятат из нас, тази е просто супер яка. Не изпуска и най-тъничките или къси косъмчета!


точно така,моята е същата и съм мн доволна  Peace

# 36
  • Мнения: 2 197
Аз имах една страхотна пинсета за левче, но дъщеря ми я разтреби някъде. И се наложи да си купя нова. Избрах си тефлонова такава на Титания. Много е добра, най-вече защото върха и не е остър и не реже косъмчетата (имах веднъж една пинсета, която беше точно като бръснач)

# 37
  • София
  • Мнения: 1 936
Моята е Solingen 2384 INOX, страхотна е.
Преди това имах Revlon, която беше много по-хубава, но за съжаление не мога да намеря пинсети на тази марка вече...

Общи условия

Активация на акаунт