Добрин Митев

  • 8 259
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916
Дайте жокер - кои са водещите кандидати за тези избори? Чувам, че и Весо Данов ще се кандидатира.

Димо Гяуров - от десните
и човека на ГЕРБ, обаче сега му забравих името. Сетих се - Свилен Крайчев.

# 31
  • Мнения: 984
Иначе се ядосвам като го плюете така ожесточено, защото не може човек от всичко да се оплаква!
Темата наистина е за Добрин Митев, тоз червей, обаче само да ти кажа, Пресияна, горе Малена много точно го е написала. Дадоха на фирмата дето оправя площадките по 2500лв. на площадка. В отчета на Общината пише, че към май са оправени 68 площадки. Супер некачествено, игрушките са забити в земята с едни шишове, които наизлязоха след един месец игра. Бетонът, е плясък, а пясъкът прилича на дребен чакъл. Пързалките цапат /синьо и червено/ пясъкът в пясъчниците беше пълен с парчета миди, които режат. Ей, за това става дума - може да изгледжа отстрани, че има нови площадки, но всъщност децата се събират на старите, защото новите, и те се убедиха, че са опасни.
Добрин Митев, все един ден ще трябва да се върне. Надявам се до тогава да има кой да го тикне за излежаване.

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нямам деца и да, от Варна съм. Трябва ли да имам, за да оценя реалното положение, в което се намира града в момента? Масово хората са недоволни от кмета на града, в който живеят - оплакванията на някои са доста по сериозни от липса на осветление и детски площадки. И имам предвид доста. Максимализма е лошо нещо, когато се отнася до неща, независещи от теб. Радвай се на чистия си град, защото можеше да не е чист, и на лампите по улиците, защото можеше да ги няма. Това ми е мисълта, и не говоря "по разкази на свои познати".

# 33
  • Мнения: 6 039
колко жалко - да се радвам на лампите по улиците???? абе хората преди 3 века са се радвали на тези неща, сега не ги забелязват. в 21 век, в Европа, на тъмно ли да стоим?
чисто - таратанци
ниска престъпност - таратанци

за 2 мандата, ако беше толкова готин, трябваше да ни прати в космоса
заслугата за облика на града ни, пак ти казвам, е на крупни инвеститори, разбираш ли?

# 34
  • Мнения: 984
Трябва ли да имам, за да оценя реалното положение, в което се намира града в момента? Масово хората са недоволни от кмета на града, в който живеят - оплакванията на някои са доста по сериозни от липса на осветление и детски площадки. И имам предвид доста.
Да, защото ти едва ли ще си нарежеш ръцете докато строиш пясъчна кула?!
Да, защото ако зе забучи детето ти на шиша, ти ще си виновна, а не Кмета.
Да, защото, ако падне между стълбите на пързалката и си счупи зъбче, ще ревеш, че си го пуснала да играе на новата площадка!
А проблемите тука са изключително селиозни:
Основна заплата средна за Варна е с 1/3 по ниска от тази в София и прави около 400 лв.
Този сезон беше слаб, защото дойдоха само гости, които ходят с мръсни крака в центъра на града и говорят нечленоразделно.
Налице е огромен проблем със социалните разходи, но иначе прогрматата на Общитата я е писала г-жа Мария Чанкова - всеизвестна социална администраторка, по-луда и от Масларова даже.
Общинския съвет се пазари за жълти стотинки - г-н Гуцанов е направо смешен
Социалния патронаж е пред фалит
Линейките на бърза помощ са в окаяно състояние.
Домовете са под всякаква критика откъм реална грижа за децата
Училищата - ремонтираха ги, но ремонтите са изключително некачествени.
Липсват места в градините и яслите поне 3000 деца остават на улицата, същото ще стане след 3 години и в начален курс в училищата - няма да има класни стаи, но за това никой сега не мисли, щот нали, не се знае кой кум и кой сват до тогава.
Ай, стига толкоз съм ти отвярала очите.

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защото от старите соц пързалки тип слонче в Южния парк детето ми изобщо не може да падне и да си счупи зъбче, нали?

# 36
  • Мнения: 6 039
Защото от старите соц пързалки тип слонче в Южния парк детето ми изобщо не може да падне и да си счупи зъбче, нали?

за първи път се сблъсквам с твоята особа, но ми изглеждаш на 19 или токущо навършила 20г студентка с извисени идеи и повърхностно мислене, влизала в общината, само за да си вземе личната карта


стой си в София и гледай какво правят хората във Варна
щото софиянци идват да ни оправят града, щото ние сме много доволни и всичко ни се струва красиво
и онова лайно дето ще го изсерат пред Общината ще остане завинаги паметник на простотията в тая Община през последните години.

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, точно извисени идеи и повърхностно мислене, направо в десетката.

# 38
  • Мнения: 6 039
Защото от старите соц пързалки тип слонче в Южния парк детето ми изобщо не може да падне и да си счупи зъбче, нали?

като го родиш и го заведеш на празалката - пак ще си говорим

# 39
  • София
  • Мнения: 13 206
Mоля, намалете темпото!!!  Grinning

# 40
  • Мнения: 6 039
тя темата и без това беше за друг, дето вече е много далеч, смятам и аз да напусна

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Всъщност може и сега да си говорим, давай. Това, че нямам собствено дете изобщо не значи, че нямам дете да водя по пързалките.

# 42
  • Мнения: 1 072
За една от вас имах представата, че е възпитана, възвишена и креативна жена.
Е, мнението ми вече не е такова.  Rolling Eyes
Дано е някакво временно неразположение.

# 43
  • Мнения: 6 039
За една от вас имах представата, че е възпитана, възвишена и креативна жена.
Е, мнението ми вече не е такова.  Rolling Eyes
Дано е някакво временно неразположение.

пия Редуктил, казах вече в друга тема - ставам зла, нервна, неконтролируема
но всъщност възпитана и още по-малко пък възвишена никога не съм била

# 44
  • Мнения: 1 381
Сеща ли се някой за злополучният областен управител на Варна?Случайно разбрах,че избягал в Нова Зеландия.А какво стана със съпругата му Илияна Даскалова?Аз имам много приятни спомени,свързани с нея,но отдавна не съм чувала нищо конкретно.
Преди 4 години заминаха цялото семейство. После там им се роди още едно дете, та сега живеят там с трите.Двете от брака им и първото на Илияна.

Общи условия

Активация на акаунт